Test Honda Civic 1,6 i-DTEC

Sem móžete poukázať na zaujímavý web v oblasti auto-moto, nie reklama...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

martincichy
Príspevky: 5443
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

royal555 napísal:, zeby sa konecne vyrobcovia prebudili a prestali tlacit blbe LL intervaly? Este 5000 dole a bude to ok. :2f93:
japonci longlife nepoužívali. 15 - 20 tis km podľa typu auta, toyota a suzuki má 15 tis km interval dodnes
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Honda vyvĂ­jala motor 2.2i-ctdi 8 rokov, t.j. od roku 1996 (!) do 2004. To hovorĂ­ samo za seba.
Používateľov profilový obrázok
Cherro
Príspevky: 738
Dátum registrácie: 13.02.2010 19:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Cherro »

koumi napísal:.................ale ten dizajn... hrozné niečo............
No to som si myslel aj ja, kým som to nevidel "naživo". V reále vyzerá veľmi dobre, lepšie ako na fotkách.
Doyle
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 02.10.2004 11:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Doyle »

Zdravim pani. Chcem sa spytat ci nema niekto z Vas dlhodobejsiu skusenost pripadne poznatok o spolahlivosti tohto agregatu. Hladam auto na dennodenne dialnicne dochadzanie do prace cca 70 plus 70 km a nebranim sa odklonu od VW group.

Nasiel som si Civic 2013, s 88 kW motorom a najazdom cca 110 tis. km, len nemam doterajsiu skusenost so spolahlivostou japonskych dieslov o ktorych som mal doteraz dojem, ze kvalitativne zaostavaju za benzionovymi variantami - podla novinarskych recenzii, by ma tento motor mohol presvedcit, len novinarske recenzie novych aut mozu byt cosi vzdialene od reality.

Dakujem za kazdy relevantny nazor.
niveaman
Príspevky: 262
Dátum registrácie: 09.09.2012 23:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa niveaman »

martin cichy napísal:
royal555 napísal:, zeby sa konecne vyrobcovia prebudili a prestali tlacit blbe LL intervaly? Este 5000 dole a bude to ok. :2f93:
japonci longlife nepoužívali. 15 - 20 tis km podľa typu auta, toyota a suzuki má 15 tis km interval dodnes
Kia Carens 1,7crdi s DPF náplň 5,3L a interval 15tis alebo 12mes. Podľa podmienky jazdy od A-K a keď čítam podmienky všetci ich spĺňame. V servisnej ale výmena 30tis alebo 24mes. Ja mením vždy pred zimou a to je cca 7-10 tis.

Poznám Hondu CRV kde už bol meneny DPF.

Návrat na "Zaujímavé stránky, odkazy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných