TESLA radikálne znížila ceny

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Rolfos
Príspevky: 550
Dátum registrácie: 27.11.2006 11:45
Zdieľať na Facebook

Re: TESLA radikálne znížila ceny

Príspevok od používateľa Rolfos »

Tuto su nejake ceny- Model 3 od 37.990 bez dane a dovozu, takze nejakych 46-48 tisic vratane vsetkeho?

https://www.mojelektromobil.sk/2021-tes ... aj-europa/

Pre mna je to stale prilis vela vzhladom na riziko (hlavne neexistencia servisnej siete).
Ak by to bolo tak 29.900 bez dane, asi by som do toho isiel.
tuninka
Príspevky: 895
Dátum registrácie: 25.01.2009 20:17
Zdieľať na Facebook

Re: TESLA radikálne znížila ceny

Príspevok od používateľa tuninka »

Občas pozerám na youtube videá kde jeden američan testuje elektro autá a potom pozerávam aj jedného angličana.... vždy majú nervy, keď idú na dlhšiu cestu, lebo majú problém s nabíjaním. V Kalifornii je to dosť bez problémov, v iných štátoch USA už to také ružové nie je, v Anglicku v niektorých oblastiach tiež nič moc.... majú problémy nájsť rýchlonabíjačky, často krát sú nefunkčné, alebo obsadené, alebo účtujú veľa, alebo nabíjajú pomaly, alebo sú 15km od diaľnice. Na rýchlonabíjačkách sa vždy zdržia len 40-120 minút.... to je super, lebo môžeš celý ten čas sedieť v aute, ak je teplo tak sa tam pečieš, ak zima, tak mrzneš, alebo môžeš sedieť niekde na pumpe..... a oddýchnuť si.... to ja s mojím dieslom čo prejde na jednu nádrž 1000km nezažijem, a vôbec nemám čas si oddýchnuť, keď ho za 3 minúty natankujem a môžem frčať ďalej.
michalsnv
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 16.10.2016 16:30
Zdieľať na Facebook

Re: TESLA radikálne znížila ceny

Príspevok od používateľa michalsnv »

Takto to pochopili všetci normálny ľudia ako som to v úvode napísal.

https://hnonline.sk/auto/novinky/960619 ... o-vyleteli

:4090:
martincichy
Príspevky: 5451
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Re: TESLA radikálne znížila ceny

Príspevok od používateľa martincichy »

1. januára som sa presúval s dusterom z Malaciek do Michaloviec. Pri Trenčine som predbiehal teslu model S. Posádka tesly sedela v bundách, rukaviciach, šáloch a čiapkach a šla 90 km / h. V dacii sme všetci sedeli v mikinách, pulóvroch a šľapali sme 130 km / h.
PROCHY603
Príspevky: 3801
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Re: TESLA radikálne znížila ceny

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

TO to je zas TEMA o nicom. Kolko Slovakov si moze dovolit kupit Teslu??? :d :D :40bd: :42f8: :42f8: :d :D :d :D :2f93: :2f93: :28b7: :28b7:
fzubaty
Príspevky: 1624
Dátum registrácie: 04.11.2022 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: TESLA radikálne znížila ceny

Príspevok od používateľa fzubaty »

Ked sa pozriem na vozovy park Slovakov, tak kazdy treti bez problemov.

Len tu sopu nikto nechce.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Re: TESLA radikálne znížila ceny

Príspevok od používateľa patko1 »

martincichy napísal: 18.01.2023 17:37 1. januára som sa presúval s dusterom z Malaciek do Michaloviec. Pri Trenčine som predbiehal teslu model S. Posádka tesly sedela v bundách, rukaviciach, šáloch a čiapkach a šla 90 km / h. V dacii sme všetci sedeli v mikinách, pulóvroch a šľapali sme 130 km / h.
To si sa chcel pochvalit ze Duster ide 130 alebo? Ta Tesla zato nemoze ze mala je.nutu posadku. Aj ked silno pochybujem ze mali tie saly a rukavice kedze normalny clovek ich na novy rok nepotreboval ani vonku kedze bolo teplo ako bolo.
pogo-roll
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 02.08.2009 11:21
Zdieľať na Facebook

Re: TESLA radikálne znížila ceny

Príspevok od používateľa pogo-roll »

michalsnv napísal: 18.01.2023 14:53 Takto to pochopili všetci normálny ľudia ako som to v úvode napísal.

https://hnonline.sk/auto/novinky/960619 ... o-vyleteli

:4090:
ides svoju neschopnost vyjadrit sa zrozumitelne ospravedlnovat clankom s typicky clickbaitovim (zavadzajucim ) nadpisom :40bd: :40bd: neblazni... radsej si to mal uz nechat tak :zg282:
pogo-roll
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 02.08.2009 11:21
Zdieľať na Facebook

Re: TESLA radikálne znížila ceny

Príspevok od používateľa pogo-roll »

patko1 napísal: 18.01.2023 21:38
martincichy napísal: 18.01.2023 17:37 1. januára som sa presúval s dusterom z Malaciek do Michaloviec. Pri Trenčine som predbiehal teslu model S. Posádka tesly sedela v bundách, rukaviciach, šáloch a čiapkach a šla 90 km / h. V dacii sme všetci sedeli v mikinách, pulóvroch a šľapali sme 130 km / h.
To si sa chcel pochvalit ze Duster ide 130 alebo? Ta Tesla zato nemoze ze mala je.nutu posadku. Aj ked silno pochybujem ze mali tie saly a rukavice kedze normalny clovek ich na novy rok nepotreboval ani vonku kedze bolo teplo ako bolo.
nemyslim si ze preto ze si kupili Teslu su automaticky "je.nuti " ... mozno sa len nechali zlakat akciovou cenou :40bd: :40bd:
michalsnv
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 16.10.2016 16:30
Zdieľať na Facebook

Re: TESLA radikálne znížila ceny

Príspevok od používateľa michalsnv »

pogo-roll napísal: 18.01.2023 21:55
michalsnv napísal: 18.01.2023 14:53 Takto to pochopili všetci normálny ľudia ako som to v úvode napísal.

https://hnonline.sk/auto/novinky/960619 ... o-vyleteli

:4090:
ides svoju neschopnost vyjadrit sa zrozumitelne ospravedlnovat clankom s typicky clickbaitovim (zavadzajucim ) nadpisom :40bd: :40bd: neblazni... radsej si to mal uz nechat tak :zg282:
Ty si cely zavedeny. Ale niekde mimo reality. To som si všimol až neskôr IQ tohto fora. Sorry pisal som tu prvy krat v živote a určite aj posledny. Som hlupak ze som si to najprv nepreveril, že tu sa ventiluju taky frustraci.
Vy…s…r si oko. Ozembuch
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: TESLA radikálne znížila ceny

Príspevok od používateľa oco13 »

Vy…s…r si oko. Ozembuch
Samozrejme POKEC alebo Modrý Koník sú o level vyššie. :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
db69
Príspevky: 915
Dátum registrácie: 18.06.2020 19:48
Bydlisko: okr. Galanta
Zdieľať na Facebook

Re: TESLA radikálne znížila ceny

Príspevok od používateľa db69 »

martincichy napísal: 18.01.2023 17:37 1. januára som sa presúval s dusterom z Malaciek do Michaloviec. Pri Trenčine som predbiehal teslu model S. Posádka tesly sedela v bundách, rukaviciach, šáloch a čiapkach a šla 90 km / h. V dacii sme všetci sedeli v mikinách, pulóvroch a šľapali sme 130 km / h.
Nás minulé leto Tesla S tlačila na R1.Ja som išiel tachometrových 140.Ale za Nitrou na R1 Pribina to už dal na spotrebu, asi to mali požičané a nevedeli ako rýchlosť zkracuje dojazd.Ja osobne by som EV bral.Ale je to len počtoch a matematike. Tak že nič 🤷‍♂️
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Re: TESLA radikálne znížila ceny

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

Tesla je fajn stroj.
Lenze.
Nema zastupenie na Slovensku.

Nekupovat.
Rolfos
Príspevky: 550
Dátum registrácie: 27.11.2006 11:45
Zdieľať na Facebook

Re: TESLA radikálne znížila ceny

Príspevok od používateľa Rolfos »

Presne to ma odradza- trepat sa (v idealnom pripade) 2 hodiny do servisu do Viedne a tam (ak treba nieco vacsie opravit) bud pol dna cakat alebo sa trepat vlakom 4 hodiny domov a 4 hodiny zase vlakom pre auto, mi pride hlupost. Mimochodom pre to iste vaham aj ohladom Ineosu, ktory pokym viem tiez stale nema na Slovensku zastupenie.
tuninka
Príspevky: 895
Dátum registrácie: 25.01.2009 20:17
Zdieľať na Facebook

Re: TESLA radikálne znížila ceny

Príspevok od používateľa tuninka »

rukavice, šály a bundy v Tesle mali preto, lebo nevedeli v menu na super veľkom displeji nájsť, ako sa vypína klíma, ešte aj kastlík pred spolujazdcom sa otvára cez dotykový displej :D

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 82 neregistrovaných