Tak ako je to s umiestnenim GPS v aute?

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

rudolfo63
Príspevky: 9952
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Tak ako je to s umiestnenim GPS v aute?

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

http://www.2imgs.com/aa733e14c7

..som na SK,predvcerom som bol v Kremnici.pri nahodnej kontrole ma pan organ v zelenej veste upozornil,ze GPS mi brani vo vyhlade!!!Na otazku,kde ho mam umiestnit,odpovedou bola za zrkadlo,resp.pod zrkadlo v hornej castiAle tam mam uz kameru a do laveho rohu nechcem,lebo kabel taham cez volant.Nedal sa prekonat...vravim mu,ze ked sa mi na skle rozplesti megavcela,tak aj ta mi bude branit vo vyhlade!!!Tak kde ho mam strcit?Na co sa vyrabaju prisavky?Kamionisti tahaju na palubovke celu elktroniku,same skrinky na myto a neviem bohvieco,to nikomu nevadi?
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

ak by som už mal mať výhrady, tak skôr by som pripomienkoval tú kameru. Ale v princípe mi je to jedno. GPS mávam tam kde Ty a v oktávke ho mám bez držiaku v tom kastlíku čo je hore na palubke.
rudolfo63
Príspevky: 9952
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

acon..u onedlho povinnou vybavou,som potom zvedavy,kde ludia tie krabicky budu lepit...
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Za hentaké umiestnenie by som pána orgána poslal tam odkiaľ prišiel, veď tam ti bráni tak akurát vo výhľade na kapotu! To pacošom, ktorí majú prísavku presne v strede skla by som bral aj občiansky! :angry:
cheesus
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 03.10.2012 10:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cheesus »

Co to mas prosim Ta za model tej kamerky?
elephant
Príspevky: 1747
Dátum registrácie: 25.02.2009 02:07
Bydlisko: ZH
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa elephant »

Rudolfo to mas za to ze chodis do Kremnice :d :D

Zozen si adhézny disk na prístrojovú dosku (myslim ze to byva aj v prislusenstve navigacie) prilep si to na pristrojovku a organ posli do analu alebo sa vyhni nabuduce Kremnici.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

To, že bol v Kremnici by až tak nevadilo, ale že tam netrafil bez navigácie?! :d :D
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

elephant
Príspevky: 1747
Dátum registrácie: 25.02.2009 02:07
Bydlisko: ZH
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa elephant »

sarusian
Príspevky: 168
Dátum registrácie: 05.08.2011 10:58
Zdieľať na Facebook

v prvom rade si sa

Príspevok od používateľa sarusian »

mal opytat kde je zorny uhol vodica, v zakone to nie je totiz definovane, a taka neoficialna definicia je, ze zorny uhol vodica je tam, kde chodia stierace - mam tiez kameru, ale koli zornemu uhlu ju mam na pravej strane pod dialnicnou nalepkou /v strede mi neskutocne vadila/, neviem, ale asi pred dvoma rokmi tu niekde na nete bolo urcene, co moze a nemoze byt v zornom uhle, kedze nasi zakonodarcovia vtedy schvalili, ze v zornom uhle nesmie byt nic, cize ani buxna na myto, potom to bolo novelizovane koli mytu a navigaciam... treba pohladat na nete
rudolfo63
Príspevky: 9952
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

chlapci,v Kremnici som bol prvykrat v zivote..,bol som zaviezt veci susedeovy,je na protialkoholickom...

elephant,mam asi 10 adheznych diskov,neviem z coho je palubovka,aqle disk jednoducho nechyta...
dotynka
Príspevky: 1222
Dátum registrácie: 04.11.2008 20:33
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dotynka »

To už fakt nevedel, za čo Ťa má buzerovať?! :angry: Veď to máš úplne dole...
rudolfo63
Príspevky: 9952
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..bol som velmo slusny,aj fukat mi dal do takieho aparatu...aj potvrdenku z fiuskalnej pokladni dal...
ondrotom
Príspevky: 158
Dátum registrácie: 05.08.2009 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ondrotom »

Mas to umiestnene v pohode,tiez tak jazdim cely cas.Asi ti uz nemal co najst tak rypal dotohoto.Ak to malo nejake pokracovanie zo strany toho organa,tak sa na neho stazuj u jeho nadriadeneho.Nabuduce snad bude ticho.
rudolfo63
Príspevky: 9952
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..tak to teda nie... :40bd:

chesus,mam 3 kamery,jedna je v narazniku,display v schovku a 2 mam prenosne...Tento model je 100 percentne znackovy,nazov neviem,este som sa neucil...cinsky...Druhy je klasicka 600-vka...

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: fzubaty, martincichy a 40 neregistrovaných