Tablet PC

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24980
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Tak úplne naivne.Niečo ako Dell sa dá zohnať za haliere,logicky batérie v čudu ako keď som kúpil ja.Ale batériu som kúpil velomi lacno originálnu novú lacno a beží do tretieho roka zatial OK
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

to mas stastie :) baterky sa daju kupit cinske nahrady aj za 20cku, mne asi z dovodu pouzitia viac ako rok nevydrzi, kupim proste dalsiu, v porovnani s originalom cenovo samozrejme neni o com :)
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
qwertzuiop
Príspevky: 311
Dátum registrácie: 02.06.2009 21:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa qwertzuiop »

pristupovat priamo k hw z virtualneho systemu neni problem. pustis visrtualny system, pichnes hocijaky hardware a opyta sa ta ci ho chces pripojit k nativnemu systemu alebo k virtualnemu. pouzivam to tak, funguje to.

avsak hovorim ze niektore programy nejdu pod virtual lebo proste nechcu. to uz treba len vyskusat
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24980
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Asi pre tú bleskovú možnosť výmeny Hardu je Dell taký oblúbený
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

u dellu bacha na taku srandu, ze nabijacka...oni tam maju chip, dost casto to lubi odist, potom notbuk vyhlasi nabijacku za neoriginalnu a odmietne pracovat plnym vykonom zo siete :41c2: , stretol som sa s tym, paradoxne po odpojeni a z baterky uz nema problem...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

ako druha moznost bude, ked ten kontakt bude zly v konektore notbuku :4012: , tomu hovorim kurwitko :3035:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
krason
Príspevky: 622
Dátum registrácie: 03.01.2009 21:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa krason »

dont forget :) Lenovo and superfish :)
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

mne moze kazdy vyskocit...aj s rozbehom :200:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
bjbbobek
Príspevky: 653
Dátum registrácie: 03.06.2012 13:07
Bydlisko: Gbely
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bjbbobek »

Osbne pouzivam diagnostiku made in china a provozujem ju na Win 8,1 len treba vypnut overenie podpisu ovladaca a pripadne program spustit v mode Win XP s.p.3. Moja skusenost zatial funguje vsetko, len sa stym preba pohrat. Tiez som sa toho bal ale stacilo pospekulovat a funguje to.
Diagnostika,elektronika,geometria,pneu servis,klimatizácie
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

cviro123 napísal:Was ist das "superfish"? :)

Ponuka Lenovo X200 tablet alebo Asus transformer book flip so vsetkym co k notebooku patri a funkcne :) cena rovnaka 150 :)
superfish je predinstalovany adware priamo od lenova lol, pomerne nova kauza, pokial viem, tyka sa len nejakych vymedzenych a dost novych strojov r.v. 2014 ???...tebe to moze byt suma fuck, ked neplanujes natom net, mne to je jedno aj na stroji kde mam net, lebo kedze nejsom ani spion, ani nevyvijam jadrove zbrane vo volnom case /zatial/ :)

tak poviem, za 150e mozes mat da sa povedat akykolvek stroj co plne uspokoji tvoje potreby, ja radim zober Tckovu radu - klasiku notbuk, ale ked potrebujes nieco taketo ultraprenosne, musis pocitat, ze to nemoze byt az take odolne :), nieco za nieco, zase ked to rozmlatis, 150e skorej oplaces, jak tisic + co stal novy :3035:, z tych dvoch vybranych som nemal ani jeden, ale zo skusenosti co mozem povedat, na lenovo vo vyssich kategoriach zozenes kazdu prcovinu za 5 korun, na lacne notbuky absolutne nic, tam ked cosi zlomis, je sanca, ze sa zlomi na kazdom, mas proste smolu :2f93:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

ten asus je dost novy, aby na tom isli vobec XPcka spustit :), bacha nato, nikde neni napisane, ze musia spatne podporovat stary operacny system nove stroje...zisti si ci maju na ten model ovladace XP :41c2:

bez CDcka prezijes pomerne dobre si myslim :), prinajhorsom si spravis virtualnu mechaniku a image nachystas na inom PC
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
66QUATTRO
Príspevky: 668
Dátum registrácie: 19.01.2010 19:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 66QUATTRO »

Caw Bajo... ja som len písal ako laik...pc nie sú moc moje hobby... ja som to hodnotil len vzhľadom na cenu...nie je to zlé..,..ale za tú cenu by to malo byť lepšie.... najviac ma na tom prekvapila tá obrazovka... lebo nie je normálne dotyková ale len cez to špeci pero.... o T radách som počul...mal ich kamoš vyzerali dosť v pohode...ale opäť za tie ceny.... no neviem... asi jedine keby si to na seba zarábalo....
bjbbobek
Príspevky: 653
Dátum registrácie: 03.06.2012 13:07
Bydlisko: Gbely
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bjbbobek »

Netreba XP!!! Da sa to aj v 7 ,8 ,8.1
Diagnostika,elektronika,geometria,pneu servis,klimatizácie
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

Obrázok

to bleducko sive je magnezium :2f93: , pisem teraz presne z takeho - po crashteste, toto je stroj za co som ochotny dat svoje evri :3035:

mimo temu, ja som tusim v pocitacoch jak tot oco z autami :40bd: , cim starsie tym lepsie :40bd:, na keru onu su mi nove a nove windows ? mne zakaznici zaplatia rovnako, ci robotu spravim na PC z roku 2007, alebo 2015, podotykam ze soft mam 2003, cize ten ani nechyroval o vykonoch co mu dam k dispozicii, co cvirovi prinesie win 7, 8, 8.1, okrem toho ze bude spekulovat ako ho oblnut, aby zozral stary soft sa pytam ?

aby som nezabudol, panty su panecku titanove :40bd:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
bjbbobek
Príspevky: 653
Dátum registrácie: 03.06.2012 13:07
Bydlisko: Gbely
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bjbbobek »

Ja osobne tiez fungujem na Dell latitude D400 cca 10 r notebook.
Lenze ked potrebujem aj dlhú vydrz na bat tak som kupil nove a male. Bohuzial treba sa pohrat stym aby to bolo spätne kompatibilne ale je do dan za pokrok ktory mne osobne nic nepriniesol.
Na auta pouzivam acera E11 a win 8.1 ale cistu instalaciu bez tych prkotin co tam dava vyrobca a vobec na nezaujima nejaky skrabanec. Je to urcene na pracu a hotovo.
Fungovat bude aj tablet s Win7 ,8 ,8.1 ide len o vonkajsie prevedenie
Diagnostika,elektronika,geometria,pneu servis,klimatizácie

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 46 neregistrovaných