Suzuki SX4 - auto sa hýbe na rýchlosti

zapaľovanie, škrtiaca klapka, chladenie atd..návody a vysvetlenia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

MEC0032
Príspevky: 82
Dátum registrácie: 26.02.2021 22:57
Zdieľať na Facebook

Suzuki SX4 - auto sa hýbe na rýchlosti

Príspevok od používateľa MEC0032 »

Zdravím mám firemné auto Suzuki SX4 S-Cross 1.4. Auto prišlo zo servisu kde sa komplet menila spojka a brzdy. Na druhý deň som spozoroval ze auto niekedy slabšie ťahá (samozrejme viem ze s tým servisom to nemusí súvisieť). Myslím tým to, ze niekedy ide v pohode ale niekedy plyn na podlahe a ledva vyjdem kopcom alebo proste mi strašne pomaly pridáva. V servise povedali keď sa boli odviezť ze im sa to akurát nestalo a ze diagnostika je čistá. Že ťažko sa prichádza na chybu, ze musím jazdiť a keď to bude fakt ze nebude ťahať vôbec tak prísť. No dnes sa mi stalo to, ze som v miernom kopci zastavil, zaradil rýchlosť a auto akoby tak cukalo dozadu. Pomaličky sa pohne a cukne. Akoby ho neudržalo a to je len mierny kopec. Môže to mať nejaký súvis napríklad s tým že prišli take mrazy , že tu máme v noci aj -18? Lebo doteraz som nič take nespozoroval a to som stal aj v o dosť strmších kopcoch.
Ďakujem za každú odpoved.
martincichy
Príspevky: 5451
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Re: Suzuki SX4 - auto sa hýbe na rýchlosti

Príspevok od používateľa martincichy »

Ak pridavas plyn a otacky lietaju a auto slabo zrychluje alebo vobec, jednoznacne mechanici v servise nieco dogabali pri vymene spojky. Reklamacia.
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Re: Suzuki SX4 - auto sa hýbe na rýchlosti

Príspevok od používateľa lorak777 »

ale mne sa zda,ze on sa tam pyta na dve chyby - auto obcas netaha a potom, ze sa hybe po zaradeni a ten popis nechapem....
Napísať odpoveď

Návrat na "Bežné poruchy benzínových aut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 50 neregistrovaných