Suzuki Swift 1.3i 2007 automat

Diskusia ohľadne vozidiel značky Suzuki

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

autofit
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 25.03.2009 15:12
Zdieľať na Facebook

Suzuki Swift 1.3i 2007 automat

Príspevok od používateľa autofit »

Zdravim, dcera ma Swift 1.3b automat r.2007 naj. cca 100tkm a pri rozbiehani trha /ide nepravidelne/, robi to len pri rozbiehani, potom ide pekne. Diagnostika- bez zavad.Motor ide na volnobehu aj do otacok pekne plynulo. Je to zaciatok konca prevodovky? Kolko bude cca stat oprava-repas prevodovky? Dakujem za uzitocne odpovede.
autofit
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 25.03.2009 15:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autofit »

To neviem ani ja, ci to je variator, ale pravdepodobne ano. Lepssie keby sa vyjadril niekto kto to pozna a ma skusenosti. Mozno ,lubo.mt, by vedel.
autofit
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 25.03.2009 15:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autofit »

Na to som asi trocha pozabudol, myslim ze mam niekde aj cislo. Zajtra mu zavolam, nebudem ho otravovat teraz. Ale aj tak som chcel vediet ci sa s tym niekto nestretol.
Mixy
Príspevky: 122
Dátum registrácie: 15.02.2014 22:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Mixy »

Skus prezriet swift forum sk, tam sa nieco podobne riesilo s nastavenim v servise, nieco ako adaptacia. Po kratkych jazdach sa zevraj toto stava. A su tam dva typy automatov.
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

... je to klasika 4 st. prevodovka, výmenu oleja to určite videlo... a áno treba ísť do servisu - možno chyba HD meniča alebo čokoľvek iné - a do servisu na automaty som zabudol napísať....
Napísať odpoveď

Návrat na "Suzuki fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných