SuperVag K+CAN 2.0 Plus(Modry) vs SuperVag v.3(Cerveny)

Sekcia slúžiaca na odbornú analýzu problémov

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Mirec8684
Príspevky: 237
Dátum registrácie: 30.07.2013 13:12
Zdieľať na Facebook

SuperVag K+CAN 2.0 Plus(Modry) vs SuperVag v.3(Cerveny)

Príspevok od používateľa Mirec8684 »

Chalani opat vytvaram temu na temu diagnostika a to SuperVag K+CAN 2.0 Plus vs v.3.Funkciami su si dost podobne,cenovo az tak nie.Myslim,ze UDS podporuje len Plusko,ale zase IMMO 4 podporuje v.3.Ktory z tychto dvoch odporucate,najma z hladiska rozsahu funkcii?Potrebujem to hlavne na vycitanie PIN IMMO z co najsirsieho sortimentu ecu a preto chcem,aby to malo aj ine funkcie,co najsirsie.Dik.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24982
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Porovnaj zoznam jednotiek ktoré obslúži a to nech rozhodne.Ak sa môžem opýtať čím sa zaoberáš ? nehovorím že sa taká potreba nevyskytne ale je zriedkavá aj v dielni,pre permanentnú potrebu sa musí človek na niečo vyslovene špecializovať
Mirec8684
Príspevky: 237
Dátum registrácie: 30.07.2013 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Mirec8684 »

Bude to pre moju vlastnu potrebu viacmenej,spravujem sam vsetky rodinne auta(sam vidis, ako teba aj inych niekedy bombardujem otazkami:)) plus sem tam nejake mimo od znamych.Dovod je jednoduchy,zle skusenosti so servismi az moc zle a bavi ma to.A momentalne potrebujem vycitat pin na svojom aute,pretoze som stratil jeden kluc.Tak chcem uz nieco do buducna.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24982
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ako nemám s tým problém,ale hrabem sa v tom v kuse blízo 50 rokov a takú potrebu si ani nepamätám kedy naposledy vznikla.Ten pin je potrebný k určitým úkonom ale rozhodne v neprofesionálnom živote je to výnimočná potreba,preto ma to udivuje.Čo nie je čína už nie je o malých peniazoch,a ani nehovorím o kúpe certifikovaného kábla z autorstvom.U číny je to zase o schopnosti si vedieť potrebné veci vybrať,upraviť atd,riziko ísť iba z voleja do kábla je značné.Jedno jediné pochybenie naplní trenky nežiadúcim obsahom kým sa vylezie z patálie.
Napísať odpoveď

Návrat na "Diagnostika"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 13 neregistrovaných