Subaru Levorg - názory na kúpu

Diskusia ohľadne vozidiel značky Subaru

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

malcito85
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 30.12.2015 21:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa malcito85 »

Tu je nejaka recenzia: http://moje.auto.cz/Aischylos/lev.html, pripadne skuste kontaktovat majitela.
si-to-8
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 01.07.2016 12:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa si-to-8 »

levorg celkom fajn auto uz som ho stihol zo par krat vyskusat len skoda ze sa mi do ruk asi tak lahko nedostane to sti cko to musi byt delo take rodinne auto :d :D
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

grizlly1 napísal:Na tvojom mieste beriem hned !!! Nedavno bolo v autosalone na Prima/Prima Cool,mozes si to vyhladat aj v archive,bola na neho sama chvala.Ja som v nom sedel a prekvapilo ma priestorovo.
Neviem co tu vsetci trepu,ze CVT,CVT....Aka prevodovka moze byt uz konstrukcne jednoduchsia ako CVT ???????
Ano mam takisto CVT prevodovku v mojom Suzuki Kizashi a nic ine a lepsie som nejazdil !!!
Takze smelo do neho,kup ak sa ti paci,za mna je to pecka...

To bude asi tým,že ani jediné CVT neskončilo inak než výmenou celej prevodovky,ani jediná sa neopravila,všetky sa menili komplet.Všetko na svete je perfektné iba ...kým,potom sa to dramaticky zmení.V ktorej etape života medzi perfektným a šrotom sa nachádza si treba zvážiť,ale perfektné sa míňa každým kilometrom
bumbalak
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 25.03.2017 10:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bumbalak »

zo subaru ako najkrajsi model podla mna je to pekne auto a celkom aj uzitkove len ked ja mam vyhrady voci subaru ako k celkovemu konceptu ale ani nie ani tak vyhrady ale viem ze take auto by som si len tak dovolit nemohol spotreba velka a udrzba co sa tyka servisu tiez ale mozno ak by som raz vyhral jackpot nechal by som sa nahovorit
henoxc
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 10.11.2014 12:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa henoxc »

Asi tak ak subaru tak levorg to uz teda je auto velmi fajne sa im vydaril len tiez nebude stat maly peniaz podla mna ale tak kto chce si kupi aj tak
jarino777
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 25.04.2017 08:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jarino777 »

ako moct sa zviest na sti ale to ani neviem ci su tu levorgi v tejto uprave no to by uz bola vrazda podla mna kombi nad kombiky
bildo
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 18.11.2014 11:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bildo »

isto je aj sti len mozno sa nedostalo este k nam ako ja tieto auta moc nesledujem ale minule som videl ten novy levorg v ich modrej a ako nepoviem, ze som sa neotocil :-\
adko888
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 27.04.2017 14:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa adko888 »

mat zo 50 tis tak by som sito nove kupil ale to asi tazko niekedy nahrabem. no je to zaujimavsi model podla mna ako nejake bmw patkovej rady. teda za mna palce hore.
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

50t€?
Ved Full výbava stojí 35t€
majcoo
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 09.05.2017 14:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa majcoo »

35? tak to by som cakal veru aj viac tak to potom nie je az take zle na nove auto oni by mohli mat aj tu zakladnu vybavu v celkom fajn baliku
stirling
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 04.10.2008 14:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stirling »

Vyhol by som sa tomu . Ziadna CVT nie je dlhodobo spolahliva a ten novy subaru turbo motor by som asi nechal otestovat inym ludom dlhodobejsie. Subaru malo za posledne roky par kixov co sa tyka motorov tak je lepsie si overit dlhodobu spolahlivost. Inak v manuali by to bola super kupa,ak by bolo.

Návrat na "Subaru fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní