Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Ani jedným neurobíš chybu
AccordD
Príspevky: 49
Dátum registrácie: 12.07.2007 18:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa AccordD »

EVO X jedine manual a na Sti by som pripravil + cca do 1500-2000e na preventivny kovany motor, co by som si dal urobit hned.
milkoTT
Príspevky: 438
Dátum registrácie: 13.03.2007 09:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milkoTT »

aj ja by som si take trochu sportovejsie auto CHCEL kupit, ale možem len chciet. Kamarat mal EVO X, pocul som od neho kolko stala prevadzka. Ak by si vyuzival tych skoro 300 konikov dost casto , tak rataj že to nema spotrebu 5.5 l na 100 km, ale o hodne viac. Tiež brzdy, spojka , pneu ...spotrebny material nestoji 5 korun. Ale ked sa citis smelo do toho.
autokomplet
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: 16.08.2006 14:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autokomplet »

ak sa nevies rozhodnut tak si kup Mazda 6MPS a ta sa da za velmi rozumne peniaze udrziavat a jazdit.
niektore 6 su celkom panensky jazdene a neopichane z kazdej strany na rozdiel od tych predtym spomenutych.
Mazdy si kupovali aj bezni ludia (akurat bohatsi), tie 2 tvoje striedali majitelov ako ponozky a ak sa najde naozaj kus, tak stoji nenormalne peniaze.
oplati sa priplatit, servisovanie nejakej vybehanky zlikviduje aj dobre situovanych...
Ta spotreba na 6 je pri normalnej jazde 9, rychlejsia 10 a rezka 12-13
Subaru aj Micka si pyta o par litrov viac...
poznam tie Mazdy, ak chces o nejakej aj viem a viem zabezpecit aj nove orig. veci za polovicne ceny, prip. jazdene este lacnejsie.
viem ND aj na tie ostatne turbojaponky :-)
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Ja to beriem tak že ten čo chce STI, či EVO vie prečo ho chce, to si nekupujú bežný ludia, ktorý nemajú aspon aký taký prehlad. Čiže tak trochu počíta že to bude žrať 12-15l úplne normálne. Počíta aj s tým že servis niečo stojí...

Pre tých ostatných čo si o sebe myslia aký sú znalci na autá, je tu Golf GTI
milkoTT
Príspevky: 438
Dátum registrácie: 13.03.2007 09:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milkoTT »

Nechcem sa dotknut zadavatela tejto temy, mozno to nie je tento pripad, ale vo vacsine pripadov ked tu niekto zalozi temu kde sa pyta uz na konkretne auto k tej kupe nikdy nepride. Tu sa rozprudi strasna debata a zadavatel ma 15 rokov a jazdi po veceroch na evo x na playstatione.
jergusd
Príspevky: 959
Dátum registrácie: 30.06.2012 18:16
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusd »

v tomto prípade by som dal prednosť Lanceru, je neokukanejšie no v podstate nerobíš ani jedným chybu pri plnení si sna len treba hľadať kus ktorý nie je vydojená hajtra :3906:
matoTL
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matoTL »

Ak Lancer tak EVO ale 9,bratranec to mal je to pecka...len rataj brutal servis,spotreba tak 9-10 mimo mesta-a to bola čistá seria motor ziadne úpravy,ak je upravený výkon potom aj viac...Celkovo sa popisovala 9-ka v odbornejsich clankoch ako lepsia než 10...ale zachovalu 9 je uz takmer nemožné nájsť a ak tak rataj daleko nad 20 000...
pidizvi
Príspevky: 3398
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

hlavne spotreba N98 ti spravi na nadrzi rozdiel 10e
romet
Príspevky: 152
Dátum registrácie: 04.05.2008 19:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa romet »

Oba autá sú skvelé, veľa však závisí na spôsobe využitia. Či to bude len na šantenie, alebo aj na bežné vozenie.
Veľmi poučný článok je tu:
http://www.autoforum.cz/testy-aut/test- ... vni-civil/

Je vhodné sa poučiť dopredu, než si potom búchať hlavu.
ROBOPASTUSZEK
Príspevky: 159
Dátum registrácie: 07.05.2014 20:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ROBOPASTUSZEK »

toto riesili aj v Top geare , Evo je lepsie ak ho budes vyuzivat po ceste takze asi tolko k teme nic viac sa k tomu neda napisat uz je to len o sympatiach
Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 18 neregistrovaných