Subaru Impreza 2003 wrx sti

Diskusia ohľadne vozidiel značky Subaru

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

samsoon
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 07.04.2017 11:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa samsoon »

@damiss aj ty mas subaru a ake ak smiem vediet sti alebo len wrx aj si v klube?
henoxc
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 10.11.2014 12:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa henoxc »

Tak ako nepoviem ze by som take doma nemal rad ale to asi len tak na vyskusanie no nechcel by som ho ani zivit ani sa on starat ako ci by mi to za tie prachy stalo
bildo
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 18.11.2014 11:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bildo »

keby som mal vela penazi tak preco nie ale len tak na bezne pouzivanie to auto isto nebude, no druhej strane ak by som ho mal sak co by clovek aj nepozavodil trocha
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Je to len o peniazoch...
Z priemerného slovenského platu 500-600€ v čistom je to samozrejme nereálne.
Keby si zarobil 2000€ v čistom tak by si mal v p<>i že to auto sem tam vytiahneš a že zožerie na 100km 13-16l (50€ mesačne do benzínu by ťa absolútne nesralo)
zlobor
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 25.11.2014 13:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zlobor »

to je pravda aj keby clovek ako kolvek chcel asi tazko len tak niekto vysoli 70E za jeden vylet na benzin
viktoruis
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 03.05.2017 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa viktoruis »

ale tak ako neviem co tu riesite ak chce tak si ho kupi a bude tankovat. aj tak sa na nom nebude len tak vyvazat kazdy den hore dole
si-to-8
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 01.07.2016 12:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa si-to-8 »

teraz ste ma tak celkom zneistili skusim sa pozriet na to ine forum co by som sa tam dozvedel je to pre mna takym snom ktory by som si rad konecne splnil ale zase nechcem ist do toho nejako bezhlavo ze vrazim kopu penazi a este aj na opravu budem potrebovat dalsi balik evracov
milann
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 28.11.2014 08:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milann »

subaru neni o tom vrazat don bezhlavo peniaze. kamarat, co take ma, vravi, ze to je styl zivota. ak take chces nesmies si s niektorymi vecami lamat proste hlavu. subaru je subaru
majcoo
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 09.05.2017 14:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa majcoo »

musis mat asi dost penazi ked poskulujes po subaru, ako ja bvy som tiez bral, no ak by bola k nemu aj tankovacia karta zdarma
Hondar
Príspevky: 504
Dátum registrácie: 24.02.2015 18:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Hondar »

si-to-8...o čom tu točíš prosím ťa?
Veď sa obávaš dať opraviť ďobanec na skle za 20,-€ a radšej čakáš na "fachmana" čo ti to v zaprášenej dieli skúsi spraviť za 15,-€ a možno aj za 10, keď sa to nezdarí...
pozri sa tu: prasknute-celne-sklo-t49810-15.html
Nechcem ťa uraziť, ale na WRX STI rovno zabudni a radšej pokukaj nejake Felície 1,6i.
Skutočne, daj si poradiť!
....a nie že ťa napadne "spásonosná myšlienka" brať si na 15 ročné auto spotrebný úver :40bd:
PEACE PLEASE! :-\
andrejxz
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 04.12.2014 08:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andrejxz »

heh no pekne take auto je pre niekoho, komu ne je don luto vrazit aj vacsiu palku
lubys
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 17.05.2017 12:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubys »

niekde som aj videl model na predaj ale bola to pecka okolo 20 tis 2006 ale tusim to bola ta 2,5
marinos
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 02.06.2017 10:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marinos »

Drahé hračky, no sú to podľa mňa také ikony. Kto by sa v tom nechcel odviesť a čo som si všimol, teraz na leto ich vídať čoraz viac
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

Chceš ho.... tak si ho kúp !!! Žiješ len raz. Ak bude problém tak ho predaš. Furt sa nájde ďalší, ktorého to bude mokrý sen a kúpi ho ....
encore16V
Príspevky: 256
Dátum registrácie: 05.07.2011 13:48
Bydlisko: Bazmek City Nad Hornadom
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa encore16V »

Absolutne nerozumiem tomu nazoru, ze ten kto ma STI tak jedine na bomby sa da pouzivat a ked nie bomby tak je zbytocne s nim jazdit. To je kokotina. Je milion patsto ludi kto ma STI a nepouziva ho na bomby. Od hatchbacku sa da v pohode pouzivat ako rodinne auto. Co je na tom divne ist klobuka a uzivat si zvuk bublania?

Návrat na "Subaru fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní