Stratené kľúče - čo mám robiť ??

Diskusia ohľadne vozidiel značky Fiat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

sklerotik
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 02.02.2011 15:33
Zdieľať na Facebook

Stratené kľúče - čo mám robiť ??

Príspevok od používateľa sklerotik »

Ahojte, stala sa mi taká nepríjemná vec - stratil som všetky kľúče..
Jedná sa o fiat punto r. 2003, kúpil som to iba s jedným kľúčom a ten som včera kdesi odpásol a neviem ho nájsť..
Bol to taký kľúč, nemalo to zúbky a určite to malo imobilizér..
Ako to mám teraz riešiť? Viete mi poradiť?
Mám ísť do fiatu s techničákom alebo ako? Lebo ani tie kódy od imobilizéra nemám, tak neviem..
Auto mám na dvore zamknuté, ani dnu sa neviem dostať :(

Vie mi niekto poradiť?
Ale zase nech to nestojí viac ako to auto..
x77x
expert: detailing
Príspevky: 2686
Dátum registrácie: 14.06.2008 18:40
Bydlisko: PD
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa x77x »

...no na zabuchnute kluce by som ti poradil .......ale to nieje tvoj pripad

...tak napr....

http://www.autokluce.sk/

...niake tie temy ...

http://www.google.sk/search?client=fire ... a646f65288
donmartin
Príspevky: 536
Dátum registrácie: 25.06.2007 12:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa donmartin »

k autu by si mal mat taku modru karticku,na ktorej su napisane 2 kody-mechanical-je to kod na vyrobu kluca
electronical-kod imobilizera.
ak tuto karticku nemas,budes musiet odniest zamok do veeeelmi dobrej klucovej sluzby a pytat ich o vyrobu kluca podla zamku.

imobilizer sa da prekodovat(alebo deaktivovat) diagnostikou.

Ak sa mylim tak ma opravte,ved som len clovek.

edit:kontaktuj http://www.autokluce.sk/ ako bolo povedane
jurigad
Príspevky: 669
Dátum registrácie: 15.03.2006 19:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurigad »

lakinooo napísal:Fiat ti urcite pomoze.
Áno Fiat hej za 300 eur aj s kľúčenkou, predajca kĺúčov Tesco Žilina mi pomohol v podobnej veci... ak nie si z ďaleka skús sa ich spýtať.
kkristian
Príspevky: 195
Dátum registrácie: 02.11.2009 16:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kkristian »

ak nemas ani kluc ani karticky, tak vbehnes do fiatu, oni ti objednaju tu karticku za cca 20 evri, ide z IT, takze si pockas.

Nasledne ti nakodia kluc cca 170 bez dialky a 200-220 s dialkou. K tomu zapis do RJ, cena cca 30.

Skoda, ze si si nedal spravit kopiu kluca v nejakej kl sluzbe...
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

kristian to kde maju take ceny ? :40bd: Ja na opel, kluc s vyrezanim drazky a imobilizerom tusim 40 a nakodovanie kluca 50euri v autorizaku
wescoman
Príspevky: 118
Dátum registrácie: 20.07.2006 17:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wescoman »

Fester, bohužial je to tak. Ja som sa šiel do Fiatu informatívne spýtať, že za kolko by mi vedeli spraviť klúč s dialkou, a zahlásili mi 150€. A to mám aj klúč, aj všetky kartičky.
Spýtať som sa bol preto, lebo som mal roztrhaný ten gumenný gombík (bol funkčný, ale vadilo mi že bol roztrhnutý) :189:
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

pockaj aby sme sa nedostali do omylu kolega pise nakodovanie za 170 a ty pises kluc s dialkou a nakodovanim . Ked je to tak ako pises tak to je potom v poriadku . Ked chcu za nakodovanie 150eur tak by som na nich pustil psa nech ich dotrha , bo to nakodovanie trva prinajhorsom par minut. Mne tiez vravel tusim 160eur za kluc s dialkovym a nakodovanim ale kedze to bol nahradny tak ma stal obycajny v klucovej sluzbe a nakodovanim v servise polovicu
marauder66
Príspevky: 195
Dátum registrácie: 19.11.2008 22:23
Bydlisko: Hurka
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marauder66 »

wescoman napísal:Fester, bohužial je to tak. Ja som sa šiel do Fiatu informatívne spýtať, že za kolko by mi vedeli spraviť klúč s dialkou, a zahlásili mi 150€. A to mám aj klúč, aj všetky kartičky.
Spýtať som sa bol preto, lebo som mal roztrhaný ten gumenný gombík (bol funkčný, ale vadilo mi že bol roztrhnutý) :189:
A hned Ti to prestalo vadit, ze?? :40bd: :40bd: :40bd:
wescoman
Príspevky: 118
Dátum registrácie: 20.07.2006 17:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wescoman »

marauder66 napísal:
wescoman napísal:Fester, bohužial je to tak. Ja som sa šiel do Fiatu informatívne spýtať, že za kolko by mi vedeli spraviť klúč s dialkou, a zahlásili mi 150€. A to mám aj klúč, aj všetky kartičky.
Spýtať som sa bol preto, lebo som mal roztrhaný ten gumenný gombík (bol funkčný, ale vadilo mi že bol roztrhnutý) :189:
A hned Ti to prestalo vadit, ze?? :40bd: :40bd: :40bd:
nie, opravil som si to sám, a vyšlo ma to cca 5 centov :2f93:
joky
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 08.12.2008 20:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa joky »

Do fiatu s T.P. a podla cisla karoserie ti objednaju kluc . V klucovej sluzbe ho neurobia lebo je to čip 2 generacie a neda sa nacipovat, mozu ti jedine vyrezat kluč podla zamku ak su sdatnejši. V BA je pojazdna firma Fiat ktora pride k tebe domov aj sklucom a prihlasia v aute kamaratovi to robili cena bola este na koruny 3000 sk.
roman66666
Príspevky: 548
Dátum registrácie: 26.11.2008 20:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa roman66666 »

v autorizovanych servisoch chcu peniaze snad aj za to ze dychate ich vzduch, mne v opli naratali pri novom kluci aj sparovanie DO s centralom za 500sk, ten kto ma opel vie ze je to praca na 5sekund a vie si ju kazdy urobit sam, podotykam nie kod imo ale DO s centralom
bbraptor
Príspevky: 255
Dátum registrácie: 07.02.2008 09:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbraptor »

caf, v autorizovanom servise za to chcu dost evracov...podla roku vyroby ti to urcite vedia urobit v MT ci PD...klikni na autokluce.sk....uz to tu bolo spomenute...lenze je tam podmienka pristavenia auta a udaje na kluic ti vycitaju z RJ...cize si spocitaj,ci sa ti viac oplati zaplatit nejaky odtah ci prepravu vozidla alebo ist do origo FIATu...smutim s tebou...
donmartin
Príspevky: 536
Dátum registrácie: 25.06.2007 12:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa donmartin »

blbost s tym"čipom druhej generacie"...
este ma napadlo...skus sa nakontaktovat na miestnych lopatarov.budu mozno vediet pomoct :40bd: :4012:
joky
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 08.12.2008 20:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa joky »

nie je to blbost s tym čipom nenakoduju ti ho v ziadnej klučovej sluzbe . uz niektore r. v, 2000 sa nedaju fiat, alfa lancia načipovat ,

Návrat na "Fiat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 62 neregistrovaných