Stopari a pikosky!!!!

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

murio1
Príspevky: 106
Dátum registrácie: 09.12.2006 14:56
Zdieľať na Facebook

Stopari a pikosky!!!!

Príspevok od používateľa murio1 »

Pred tyzdnom sa mi stalo ze som sa zlutoval nad stoparom mlady studak bola kosa ,ale len co sadol do auta tak som obanoval skratka smrdel ako svina ,,stalo sa vam take nieco?alebo mate nejake pikosky!!! :2f93:
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

,,,vzdy som bral stoparov...,za starych casov to boli zakladaci,pretoze som vedel,ze maju opustak len na 3 dni a potom v zahranici najma trampov,s velkymi batohami,ktori brazdili celu Europu...Ale pamatam sa na jedneho,s horolezeckym batohom,na tabulke mal napis Belgien,tak som mu zastavil,vystupil,ze mu otvorim kufor a za batohom lezalo take obrovske 4-nohe bidlo....Presvedcil ma,ze je poslusny a neublizuje...,co bola aj pravda...sedel za mojim sedadlom a cely cas vkladal hlavu do predu a snazil sa ma oliznut...Asi z vdacnosti...Ked chlapec vystupil.bol som zaslintany az po usi,tyzden som sa nemusel umyvat...
majko246
Príspevky: 42
Dátum registrácie: 23.09.2008 21:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa majko246 »

mojmu kamaratovi ktory cestoval aj s otcom nastupil do auta symapticky chalan ktory chcel kusok odviest, uz boli pri meste kde chcel povodne vystupit a tu zrazu kamaratovmu ocovi prilozil noz ku krku, ze co keby ho podrezal...tak ho pekne krasne sli odviest o 50 km dalej...odvtedy co mi to povedal berem do auta len mlade sympaticke kocky pre istotu
jerdna
Príspevky: 246
Dátum registrácie: 10.05.2005 10:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jerdna »

Pocas VŠ so stopovaval. Napr. Dansko na 3stopy. Stoparov beriem, ale hlavne
backpackerov a stare babky/dedkov co zmeskali bus :3906:
Braval som aj takych bezbatohovych ale prestal som asi pred 5 rokmi som bral
jedneho z TO do NR. Hodil si mikinu na zadne sedadlo a ked vystupoval na
stanici nahol sa dozadu zobrat si mikinu a pri jednom mi ujebal penazenku - kurva.
O tyzden mi dosli aspon doklady od jednej pani postou, ze ich nasla na vlakovej stnici v NR.
markoimportauto
Príspevky: 1458
Dátum registrácie: 25.09.2006 12:08
Bydlisko: Spojené bratislavské emiráty
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa markoimportauto »

rudolfo63 napísal:,,,vzdy som bral stoparov...,za starych casov to boli zakladaci,pretoze som vedel,ze maju opustak len na 3 dni a potom v zahranici najma trampov,s velkymi batohami,ktori brazdili celu Europu...Ale pamatam sa na jedneho,s horolezeckym batohom,na tabulke mal napis Belgien,tak som mu zastavil,vystupil,ze mu otvorim kufor a za batohom lezalo take obrovske 4-nohe bidlo....Presvedcil ma,ze je poslusny a neublizuje...,co bola aj pravda...sedel za mojim sedadlom a cely cas vkladal hlavu do predu a snazil sa ma oliznut...Asi z vdacnosti...Ked chlapec vystupil.bol som zaslintany az po usi,tyzden som sa nemusel umyvat...
hehehe, a kosik na hube asi nemal, ze????
www.carsale.sk výkup, import-export vozidiel: nové, demo, jazdené so zárukou Preprava vozidiel z / do EÚ Registrácie dovezených vozidiel
ladodgers
Príspevky: 447
Dátum registrácie: 11.12.2008 11:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ladodgers »

Hm tak ja mam lepsiu skusenost - raz som zastavil dvom mladym babam, ktore sli do TT na disku - v tt som ich vysadil, a na druhy den som nasiel rukavice, mikinu a v nej vtedy este SK, 2 tisicky :-) Keby si tam zabudli aj mobil, mam im to ako vratit, ale hold - pre ne smola.......
markoimportauto
Príspevky: 1458
Dátum registrácie: 25.09.2006 12:08
Bydlisko: Spojené bratislavské emiráty
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa markoimportauto »

:zg282: Tak to ja mam uplne najlepsejsejsu skusenost...Konkretne s 2-mi stoparkami, ktore som velmi davno zobral na palubu na vypadovke v NR....ale tu budem musiet napisat az po 22:00h... :40bd: :40bd: :40bd:
www.carsale.sk výkup, import-export vozidiel: nové, demo, jazdené so zárukou Preprava vozidiel z / do EÚ Registrácie dovezených vozidiel
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

Do 22.necakam a nenatahuj....,dam si krk vsadit...,ze trtk.acka na druhu...
murio1
Príspevky: 106
Dátum registrácie: 09.12.2006 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa murio1 »

markoimportauto napísal::zg282: Tak to ja mam uplne najlepsejsejsu skusenost...Konkretne s 2-mi stoparkami, ktore som velmi davno zobral na palubu na vypadovke v NR....ale tu budem musiet napisat az po 22:00h... :40bd: :40bd: :40bd:
tak toto si rad precitam ,pockam si na ten prispevok
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

aj pre tieto prispevky nikoho neznameho do auta neberiem , ani keby bol vonku hurikan lol
macomliec
Príspevky: 548
Dátum registrácie: 15.07.2009 13:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa macomliec »

raz som siel na jumperi na vychod slovenska, bolo leto, vecerna hodina. Tatranska strba, mlada, sikovna stoparka na krajnici stopovala. Stala tam tak smutne sama, zastavim, ze ju vezmem, a tu sa postavi z krajnice dalsich 7 postav, ze ci ich vezmem do Popradu... :d :D
borinik
Príspevky: 382
Dátum registrácie: 28.11.2008 15:34
Bydlisko: Puchov
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa borinik »

Ja som kedysi mal take stastie hadam lepsie ako hore spominana trtkacka,len to bolo uz trochu davnejsie.Pisal sa rok 1991,zobral som stopara pri Puchove a mal som namierene do Povazskej.Nakolko som bol cerstvy vodic a zanovnu skodu 120 a rad som sa vozil tak som stopara zaviezol az do Ziliny kam mal namierene,bol slusne obleceny a tak okolo 50 rokov.Podakoval,chcel mi davat peniaze,ale nechcel som,tak sme sa rozlucili,pekne podakoval,vystupil a ja som isiel domov.Na druhy den rano som nasiel v aute naprsnu tastiscku a v nej 54tisic korun!na tu dobu vam poviem.. Cakal som nejake tri mesiace tusim,ale dal som aj inzerat do miestnych novin a ked sa nik nehlasil,tak na vianoce sa kupovala lada 2107,no poviem vam,casto na toho pana spominam..:D
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

...uz aj mi vrat moje peniaze...!!!Idem si po ne!!!Odkial,ze si synak ????
markoimportauto
Príspevky: 1458
Dátum registrácie: 25.09.2006 12:08
Bydlisko: Spojené bratislavské emiráty
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa markoimportauto »

rudolfo63 napísal:Do 22.necakam a nenatahuj....,dam si krk vsadit...,ze trtk.acka na druhu...
o krk by si neprisiel....ale vtedy som bol mlady a pekny :41c2:
www.carsale.sk výkup, import-export vozidiel: nové, demo, jazdené so zárukou Preprava vozidiel z / do EÚ Registrácie dovezených vozidiel
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

...,marko...,ja viem...,dneska uz sme len pekni...
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 49 neregistrovaných