STK/EK - generálny pardon končí

Sem móžete poukázať na zaujímavý web v oblasti auto-moto, nie reklama...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jackboy
Príspevky: 329
Dátum registrácie: 18.09.2008 20:48
Zdieľať na Facebook

STK/EK - generálny pardon končí

Príspevok od používateľa jackboy »

Vela ludi ani nevie ze je mozne do konca mesiaca 29.02 dat urobit prep. stk bez postihu !!!!
http://www.slovdekra.sk/sk/?gclid=Cj0KE ... objednavka
kapeda
Príspevky: 1036
Dátum registrácie: 28.12.2006 13:29
Bydlisko: BA
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kapeda »

do konca mesiaca zostávajú dva pracovné dni, ktoré sú na STK staniciach tak plné, že už si nepomôže nikto....
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Času bolo až-až...
pajtyi
Príspevky: 411
Dátum registrácie: 17.04.2008 17:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pajtyi »

Toto je uz uplne zdieranie.Nerozumiem komu prekaza ked z neakeho dovodu som este nemohol absolvovat STk a ze mi nemoze zatial stat auto na dvore alebo vo firme.Ved ked ma chytia na ceste bez platnej STK nech mi napalia pokutu ale takto?
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

To vieš - Robíme pre ľudí...
robert7305
Príspevky: 174
Dátum registrácie: 11.11.2009 16:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa robert7305 »

Nikto tomu nerozumie,načo to bolo dobré,taký zákon schváliť.Jediné vysvetlenie je viac peńazí vyťahať od ľudí.Tých 100 000 policajtov nebude mat už celkom čo robiť..
pajtyi
Príspevky: 411
Dátum registrácie: 17.04.2008 17:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pajtyi »

Este by som suhlasil s prisnym vyradovanim vozidiel z evidencie nech niesme smetisko a vsetko nech ide tam kam patri ale auto bez STK nieje odpad aby sa nieco take muselo pokutovat
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Páni uvedomte si , že toto nie je pokuta od polície . Toto je pokuta od OU (štátny orgán) za tzv. administratívny priestupok. Teda nesplnenie si administratívnej povinnosti. Je to rovnaká povinnosť ako napr. daňové priznanie- aj to keď nepodáte tak vám daňováci napália pokutu . Ale nie za nezaplatenie dane ale za nepodanie daňového priznania.
Tieto pokuty sú tu už niekolko rokov , teraz len štát "zefektívnil " výber. Doteraz si teta na odbore dopravy OU , mohla vykliknúť hriešnikov a mohla im tie pokuty poslať. Odteraz počítač automaticky túto pokutu vygeneruje a automaticky pošle..
Rovnako to onedlho bude s pokutami za očkovanie - teraz môžeš byť postihnutý ak nedáš dieťa očkovať , nedlho určite budeš.
Samozrejme na každé vrece existuje záplata. Volá sa to auto bez prepisu - pred zákonom obstojí aj KPZ a pokuty nech si posielajú ktovie komu . Len je dobré mať od človeka ,ktorý je zapísaný v TP plnú moc - to ak by vám zobrali papiere na ceste. :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
VOJTO55
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: 12.12.2009 20:01
Bydlisko: Revúca
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOJTO55 »

...KONEČNE sa cesty vyčistia od cigánskych šrotov...!!!

Veď ktorý z nich má platnú STK-EK...???
Na to ich majitelia nemajú lóve,ale na chlast,cigarety a benzín-na to majú!!!
A tí poctivý majitelia,ktorí z objektívnych dôvodov "nemohli" mali teraz dosť času...
Takže aspoň na toto to bolo dobré...
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Vojto sklamem ťa - nevyčistia. Kto doteraz nemal stk a bolo mu jedno kolko pokút mu dojde domov , lebo aj tak má na triku 8 exekúcií , tomu to bude jedno aj naďalej. Bohužial mám takýto prípad v rodine .Angličák s neplatnými papiermi a je mu jedno kolko exekúcií bude mať. Už žije "mimo systému" , nemá bankový účet , zdravotné poistenie , nie je nikde evidovaný , naposledy už nemal ani OP.Ako naše úrady postihnú takéhoto človeka?? Keď sa naposledy vrátil z CPZ ,tak mi povedal aspň mi dali jesť a mohol som sa umyť.Robí príležitostne za hotové a schováva sa pred veritelmi. Nielen na východnom slovensku sú takýchto ludí stovky ,ak nie tisíce. Potvrdilo sa mi to ,keď som obvolával inzeráty na autá bez prepisu. lol lol lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
VOJTO55
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: 12.12.2009 20:01
Bydlisko: Revúca
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOJTO55 »

...Aj tak verím,že sa to podarí-či už budú policajti brať SPZ alebo TP a to na mieste...Možno to chvíľu potrvá,ale keď to ide v zahraničí,tak to pôjde aj u nás...Dúfam...
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Vojto ja práve dúfam v pravý opak. Denne sa presvedčujem , že tento štát nefunguje. Práve som si doslova "kúpil" stk na dve autá . Tieto len prešli linkou bez akéhokolvek merania , čakalo sa 15 min medzi fotkami , to bolo všetko. Načo je taká STK????. Obidve autá boli po servise, jedno dokonca u velmi váženého člena tohto fora , takže som si istý , že sú absolutne ok. Napriek tomu sa nikto ani len nepokúša absolvovať stk klasicky , teda cca 6 hodín čakania s neistým výsledkom. Šrotujem ročne niekolko aut - takisto by vydalo na dlhšie písanie , čo to všetko obnáša , ak si chceš ponechať svoj majetok za ktorý si zaplatil.
Môj názor je , že by bolo načase aby tento štát skrachoval . Ako stavbár viem , že je ovela lahšie postaviť nový dom , ako stále opravovať zrúcaninu , ktorá aj tak stále padá. :d :D :d :D :d :D :d :D
A to čo píšeš o braní tabuliek - ak policajti zastavia arogantného milionárskeho synáčika ? ano vezmú mu tabulky aj vodičák a do troch dní ich má nazad . Ak zastavia otrhaného ,strhaného nešťastníka , ktorý sa im tam rozplače a poskladá ,tak ho pustia ďalej len s dohovorom.
A nešťastník sa potáca svojim pokakaným životom ďalej. :342a: :342a:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Jay-t
Príspevky: 47
Dátum registrácie: 26.06.2011 19:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Jay-t »

Zdravim vas,

ako je to s autami ktore maju docasne odovzdane znacky? Znamy planuje docasne odovzdat znacky z auta ktore v sucasnosti uz nema platnu STK/EK.
Hrozi aj jemu nejaka pokuta?

Dakujem
robert7305
Príspevky: 174
Dátum registrácie: 11.11.2009 16:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa robert7305 »

Policajti to kontrolovali,niekedy aj zobrali špz..to je v poriadku.Auto,čo nema stk,nemá na ceste čo robiť.Ale ak na ceste nie je..je v garaži,reštauruje sa,alebo tesne pred stk sa náhle pokazí..Prípadne je majiteľ v zahraničí.Je to čisto iba o vyberaní peňazí..nič iné.Prečo by som si mal auto,čo si reštaurujem,dočasne vyradovať z evidencie? Samozrejme,tiež za poplatok..ako inak.kto vie,čo vymyslia múdre hlavy vo vláde o rok-dva? Je to môj majetok,je na mojom pozemku..a napriek tomu musím platit..Sila.
VOJTO55
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: 12.12.2009 20:01
Bydlisko: Revúca
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOJTO55 »

Tak už má na to len zajtrajší deň...!!!

Návrat na "Zaujímavé stránky, odkazy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní