Stierače Bosch AeroTwin - žiadna kvalita za také peniaze

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jezura
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 23.03.2010 21:33
Zdieľať na Facebook

Stierače Bosch AeroTwin - žiadna kvalita za také peniaze

Príspevok od používateľa jezura »

Zdravim vsetkych,

menil som celne sklo (kvoli praskline od kamienku) tak som zaroven vymenil aj spomenute stierace, ale na moje pocudovanie to nie je ziadna vyhra. nejako sa to moc neprispobuje tomu oknu a v strede dole na vodicovej strane mi zostava trojuholnik cca25x25x25 a totalne ma to vytaca ze to nestiera. Stierace skoro za liter, uz sa trha aj gumacka (ktora myslim ze sa neda vymenit) a teraz neviem ci je chyba v stieracoch, alebo v okne. Tak ci tak tieto z nekupim.

Vdaka za rady a odpovede.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Nie na každé sklo sú AeroTwiny vhodné. A gumička sa v nich dá vymeniť...
Pindonr
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 14.07.2009 12:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Pindonr »

A menil si len stierace alebo si daval aj tie ramena???? lebo ja som mal Valeo predtym ale to bol otras, tak som kupil Bosch a vobec ziaden problem. A tie aerotwiny si mal original alebo si daval spravit
jezura
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 23.03.2010 21:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jezura »

Pindonr napísal:A menil si len stierace alebo si daval aj tie ramena???? lebo ja som mal Valeo predtym ale to bol otras, tak som kupil Bosch a vobec ziaden problem. A tie aerotwiny si mal original alebo si daval spravit
Menil som len stierace ramena nie, a kupoval som ich presne podla modelu uvedeneho na zadnej strane obalu. Original, funglovky.
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

jezura napísal:
Pindonr napísal:A menil si len stierace alebo si daval aj tie ramena???? lebo ja som mal Valeo predtym ale to bol otras, tak som kupil Bosch a vobec ziaden problem. A tie aerotwiny si mal original alebo si daval spravit
Menil som len stierace ramena nie, a kupoval som ich presne podla modelu uvedeneho na zadnej strane obalu. Original, funglovky.
ja len tolko, ze tieto drahe stierace sa vobec neoplatia. Skusal som - origo Valeo, Bosch, klasicke aj ploche a skoncil som pri tesco stieracoch.. V akcii ploche cca 120 SKK, nakupil som pat sad a menim po cca 4 mesiacoch.

Cenovo to vyjde lacnejsie a funguje to lepsie
gtth
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 18.04.2010 13:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gtth »

v kupe tychto drahych stieracov nevidim jedinu vyhodu.. na obycajnych starych klasickych typoch som vymenil gumicky za nove silikonove kupene cez net za tusim 2,5eura :D , zobral som hned pre istotu viac kusov, ale uz druhy rok funguju v poriadku. Isto zavisi aj od kolko ich kto pouziva, ale aj keby som ich mal menit kazdy polrok, tak kludne :)
Pindonr
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 14.07.2009 12:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Pindonr »

jezura napísal:
Pindonr napísal:A menil si len stierace alebo si daval aj tie ramena???? lebo ja som mal Valeo predtym ale to bol otras, tak som kupil Bosch a vobec ziaden problem. A tie aerotwiny si mal original alebo si daval spravit
Menil som len stierace ramena nie, a kupoval som ich presne podla modelu uvedeneho na zadnej strane obalu. Original, funglovky.
Toto iste som spravil aj ja. menil som stierace za take ake boli na aute od vyroby cize Valeo, ti poviem ze nic moc. a teraz som dal Bosch a su uplne super. s klasickymi stieracmi sa nedaju porovnat aerotwiny. je to nieco uplne ine. nech si hovori kto chce ale ja nedam na aerotwiny dopustit
jezura
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 23.03.2010 21:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jezura »

gtth napísal:v kupe tychto drahych stieracov nevidim jedinu vyhodu.. na obycajnych starych klasickych typoch som vymenil gumicky za nove silikonove kupene cez net za tusim 2,5eura :D , zobral som hned pre istotu viac kusov, ale uz druhy rok funguju v poriadku. Isto zavisi aj od kolko ich kto pouziva, ale aj keby som ich mal menit kazdy polrok, tak kludne :)
No ved prave tiez nad tym uvazujem, ale ked si ale clovek kupi stierace za liter mysli, ze ma s nimi pokoj a vysoky ucinok, ale mam ich od jari, a ani si neviem predstavit co by s nimi narobila zima. Na Formane mam tiez Tescacke a max. spokojnost. Akoze fakt tiez uz nikdy viac nieco podobne nekupim a ani neodporucam potencionalnym zaujemcom.
x77x
expert: detailing
Príspevky: 2686
Dátum registrácie: 14.06.2008 18:40
Bydlisko: PD
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa x77x »

lakinooo napísal:Aj ja mam tesco stierace kus za 4 € a uplne su super.
............. no hej ale tie drzia max 6 mesiacov.... aspon mne :4012:
skorpion19
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 07.10.2007 20:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa skorpion19 »

x77x napísal:
lakinooo napísal:Aj ja mam tesco stierace kus za 4 € a uplne su super.
............. no hej ale tie drzia max 6 mesiacov.... aspon mne :4012:

A kolko by si chcel aby ti vydrzali??? Stierace je idealne vymenit 2x do roka.
Aj preto je najlepsia varianta stierac z tesca - za lacny peniaz to stiera uplne rovnako ako strierace za liter. Uz som mal na aute vselico a skoncil som nakoniec pri tesco-stieracoch
mjato
Príspevky: 979
Dátum registrácie: 17.11.2008 17:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjato »

Kupil som tiez Valeo za 800"kaciek" a stierali horsie ako stare.Teraz mam lacne za 3eura-kus, nejake nemecke grafitove a su v pohode .
Podobnu skusenost mam aj so znackovymi ziarovkami OSRAM v najvyssej triede.
djspecial
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 12.11.2008 16:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa djspecial »

ja som porovnaval Bosch bezramienkove za 36eur s bezramienkovymi kusovo balenymi z Tesca po 4,30e, a nieze vyzeraju rovnako, zda sa byt aj guma rovnako elasticka, netrhaju sa ale steraju mizerne, tiez mi na skle zostava mapa vody o velkosti 15x10cm rovno pred tvarou vodica, inokedy viac nalavo. No hruza! Pockam, ci si nahodou nesadnu, lebo v baleni boli v polobluku, uvidime... zatial som pesymista
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

ja som nedavno na uno kupil za 4,40 € stierac valeo a stiera celkom dobre lebo stary stierac vacsinou roztehloval :4012:
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
Peugeotak307
Príspevky: 386
Dátum registrácie: 13.02.2010 20:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Peugeotak307 »

chalani ja som kupil tu vodu( tekute stierace ) je to super ,a v zime menej zamrzaju okna ....
mato812
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 07.11.2008 15:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mato812 »

Ja ich mam tiez a nejsom nejak oslneny za tu cenu som cakal kvalitu ale bohuzial uz ani male musky rozplesknute a zaschnute na celnom nedokazu zotriet iba ich rozmazu moc jemna je ta guma.

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 24 neregistrovaných