STARLINE - skusenosti

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

svido
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 06.10.2008 17:24
Zdieľať na Facebook

STARLINE - skusenosti

Príspevok od používateľa svido »

Zdravim, neviem, ci je mozne tu zadavat temy s moznou reklamou (dobrou/zlou), ale zaujimalo by ma ake mate skusensoti s akymikoľvek nahradnymi dielmy znacky STARLINE. Zaujima ma to len z dovodu ceny, kedze je takmer o polovicu lacnejsia ako ine ponukane znacky. Vdaka. :zg282:
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

myslíš že odpovede budú aké ?

slovaci su narod že ohundru všetko . . .
takže
su to šunty , blato , šmejdy . . . a pod.

ak mam byt objektívny tak neviem . .
nikdy nekupujem to naj.
ani najlacnejšie a ani najdrahšie . .

vždy idem tak stredom :41c2:
nikosk
Príspevky: 161
Dátum registrácie: 15.08.2008 18:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nikosk »

ja osobne StarLine kupujem ked sa mi dostane pod ruku nemam problem ale brzdovym kotucom sa v buducnosti radsej vyhnem naozaj vydrzia malo a to jazdim takmer bez brzdenia :rouler: ale co sa tyka filtrov tak preco nie
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Myslíš, že je to značková kvalita zabalená v krabičke Starline? Starline je len baliaca firma rovnako ako napr. QH alebo Maxgear a nikdy dopredu nevieš čo bude zabalené v krabičke. Ale to najlepšie to určite nebude, väčšinou kvalita zodpovedá cene...
skstrelec
Príspevky: 185
Dátum registrácie: 18.10.2008 11:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa skstrelec »

Nemám toľko peňazí aby som kupoval lacné veci.Asi tak.
Kupuj tak ako dlho potrebuješ aby Ti to vydržalo. :4090:
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

len na okraj, zhavice na jednom aute drzia uz druhy rok...zatial bez problemov..ale zalezi od toho, co je v krabicke, ako pise cico..
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

ja som kupil na auto nove predne ramena starline kedze sa nedaju menit predne capy.cena este 1500sk kus.capy drzia uz 2.5roka silembloky som menil po 5 mesiachoch.siel som do delphi.cena asi 2 krat tolko a drzia dodnes, tie silembloky.niektore veci maju dobre,ale vacsinou - pritom lepsie ako VIKA.
Lubos01
Príspevky: 700
Dátum registrácie: 25.02.2010 23:47
Bydlisko: Trnava / Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Lubos01 »

U Starline by som sa vyhol brzdam,a dielom podvozku ... Resp vsetkeho, co je namahane ...

Ako nejake cidlo starline, a podobne, kludne, vydrzia zvecsa co ostatne, neni s tym velky problem, ale tlmice, capy, brzdove kotuce, tycky stabilizatora atd to nic nevydrzi ...

A diely Starline su este dobre, ked chces auto predat, tak ho s nimi das najlacnejsie dokopy pred predajom .... Ale to uz by som asi isiel do polska :D
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

Lubos01 napísal:U Starline by som sa vyhol brzdam,a dielom podvozku ... Resp vsetkeho, co je namahane ...
velmi vystizne povedane :300f:
lobic
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 19.09.2008 16:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lobic »

so znackou starline pracujem uz dlhsi cas a sam mam v aute diely zn.starline-konkretne brzdy,spojka a zatial s tym jazdim bez problemov..odporucam to len preto ze je to financne vyhodne..hlavne spojky,vodne cerpadla,filtre,klinove remene..s tymto sortimentom som zatial nemal problem,ale na podvozkove casti uz boli staznosti..cize capy,tlmice,klby,loziska pre istotu uz nedoporucujem.. :3020:
x77x
expert: detailing
Príspevky: 2686
Dátum registrácie: 14.06.2008 18:40
Bydlisko: PD
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa x77x »

............. zvol si radsej taky ten vyssi stred .
PROCHY603
Príspevky: 3773
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

nikosk napísal:ja osobne StarLine kupujem ked sa mi dostane pod ruku nemam problem ale brzdovym kotucom sa v buducnosti radsej vyhnem naozaj vydrzia malo a to jazdim takmer bez brzdenia :rouler: ale co sa tyka filtrov tak preco nie
:40bd: :d :D :d :D :40bd:

Myslis si ze filtre STARLINE maju rovnaku KVALITU jak filtre BOSCH???? Tak ich pouzivaj dalej.!!!! :41c2: :41c2:
jal
Príspevky: 584
Dátum registrácie: 15.10.2008 19:43
Bydlisko: Blava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jal »

kupil som zadne brzdove dosticky a kotuce do starsieho auta. z dovodu polovicnej ceny.
nech uz je kvalita hocijaka, verim ze tych par rokov zivota vydrzia, a ich pouzitie na aute nie je ozaj kriticke

rozdiel oproti ozajstnym znackovym suciastkach bol v detailoch
olejovy filter a spojku by som neriskoval

cenovy rozdiel nie je pri vsetkych suciastkach rovnaky. nasiel som aj znackove aj originalne diely, ktore boli lacnejsie nez Starline
jozzo71
Príspevky: 142
Dátum registrácie: 27.12.2009 07:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jozzo71 »

ja som menil pred rokom plynovú vzperu a zadné kotúče Starline na Leone,zatiaľ vsetko v pohode,zad.doštičky som dal pre istotu lepšie.Inak takých ľudí ako tu,čo fakt zaujíma,čo alebo akú značku dielu si dajú do auta,je mizivé percento,drtivá vätšina dá auto do servisu,nech vymenia čo treba a mechanici tam narvu Starline.Dobre by bolo pre objektivitu,aby sa vyjadrili mechanici,ku ktorým sa potom príp.vracaju zákazníci na reklamácie.oni by potvrdili,čo je dobré a čo zlé.
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

ja to pouzivam dost,,je to vzdy lepsie ako stare hrdzave chrapiny zo srotaku,,ma to 2 roky zaruku a velmi dobru cenu -- ked to zakaznik chce,, nemam problem a reklamacie su viac na ine diely ako starline -- a menia kotuce,,tlmice,ramena,capy,tycky, starter,atd,, - pre mna su take iste ako ostatne s inym napisom na skatuly ,,,,,,,,,,,,na golf 4 starter -- moj nakup 88e funglac 2 roky zaruka - neni o com,, od 100 hore, predavaju 10 rokov stare vybehane sunty startre ,,, atd,,atd ,,

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný