SprĂ­snenie trestov pre opilcov - zabavovanie vozidiel

Sem móžete poukázať na zaujímavý web v oblasti auto-moto, nie reklama...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Cham
Príspevky: 1165
Dátum registrácie: 30.01.2009 18:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Cham »

Ked svako nemoze vydrzat bez pivka, tak hadam tych 200-300 metrov moze prejst peso a mozno bude mat stastie a zrazi ho motorkar :d :D
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Ani v krajine, kde je určitá tolerancia alkoholu v krvi, som nikdy s alkoholom v krvi nesadol za volant, avšak nebezpečnejšie, ako alkohol za volantom, považujem idiotizmus za volantom. Na rozdieľ od alkoholu, sa idiotizmus nedá liečiť.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

To lubos zimovcak : Takých motorkárov máme aj u nás na dedine , a mne sa zdá že už naozaj bude musieť prísť silný vietor a otvoriť moju bránu (3,5m)práve v momente jeho prejazdu. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
Inak k vašej divokej diskusii , čo tak sa zamyslieť nad telesnými trestami??? žiadna pokuta , žiadne vezenie , len za každé 0.1 promile 10 rán bičom v nedelu na miestnom ihrisku pred futbalom. Arabom to funguje spolahlivo už stáročia , tak prečo to neskúsiť aj u nás??? :3c90: :3c90: :3c90:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Ja som tiež za fyzické tresty. Ale bez rozdielu, či politik, murár, upratovač, vážený podnikateľ, všetko jedno. Jeden meter musí platiť pre každého rovnako.
makrela
Príspevky: 2963
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

A čo budú brať opitým chodcom-topánky? Alebo im odrežú nohy od kolena.
Cham
Príspevky: 1165
Dátum registrácie: 30.01.2009 18:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Cham »

O opitych chodcov sa postara Criss Angel...

http://www.youtube.com/watch?v=i5gK2MxGR0M
Velasquez
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 27.10.2013 08:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Velasquez »

Na to koľko sa tu chlastá to hlasovanie dopadlo celkom dobre, len 7 alkoholikov zatiaľ :d :D . Nie že zobrať auto ešte skopať ako prasa vyzliecť dohola a zavrieť na námestie do klietky nech ho každý opľuje!
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

cviro : ako že čo či som spravil?? skopal opilca a vyzliekol ho??? veď by ma zavreli ako za normálneho . Ale na druhej strane ak vidím opilca čo je potencionalnym nebezpečenstvom pre ostatných , tak bez váhania točím 158. A nie len opilca , minule som poslal policajtov na oberačov orechov , tiež nie je bohviečo , keď vám v 90ke spadne pred auto magor čo je lakomý za pár orechov plných olova.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Zaujímavé stránky, odkazy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 56 neregistrovaných