SPOPLATNENIE Autobazar.EU

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Ogi11
Príspevky: 901
Dátum registrácie: 07.04.2011 21:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ogi11 »

Základná otázka, poslal si platbu cez sms?
rooboo
Príspevky: 70
Dátum registrácie: 20.11.2009 13:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rooboo »

neprecital som celu temu, ale otazka, jeden inzerat e zadarmo ako sa riesilo na prvej stranke a ostatne su spoplatnene? alebo je spoplatneny uz hned prvy ? dakujem za skoru odpoved
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

Hneď prvý.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ak by si si prečítal dôvody spoplatnenia tak by ti bolo jasné, že jeden zadarmo nič nerieši...
janik3
Príspevky: 57
Dátum registrácie: 10.11.2006 19:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa janik3 »

sledujem uz dlhsie pocet inzeratov a je ich stale menej.. tvrdit ze hlavny dovod je odstavit spekulantov je smiesne, aktualnych 258.000 inzeratov predstavuje 774.000,- € pri tej istej robote prevadzkovatela ako bez spoplatnenia. takze nebudme naivni... obycajny uzivatel tohto webu z toho ziadne vyhody nema. 3,- € za kus je podla mna vela. apropo, na bazosi je dnes len v dvoch rubrikach - automobily a motorky spolu 85.000 ponuk co je o 3.000 ponuk viac ako tu a to tam nie je ani jedna ponuka predajcu eurocardfinder, ktory tu ma ponukami zas*aty cely web (aktualne 4000 ponuk)
Marekskk
Príspevky: 3145
Dátum registrácie: 27.08.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Marekskk »

Že, admin by mohol začať platiť moderátorov alebo viac podporovať akcie :40bd: .
A mimochodom si ešte spočítaj peniaze za google reklami, za platene bannery, a neviem čo ešte.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

to nie je prizivovanie, to je podnikanie. Ulohou podnikania a prirodzenou ludskou tuzbou je vytvarat zisk, ci sa ti to paci alebo nie... nic nebrani tomu aby si zalozial vlastnu sajtu, presvedcila vsetkych 1500 klientov autobazarnikov ze si lepsia ako toto tu, dala to cele zadarmo a mala vyssiu navstevnost ako tu.

Nasledne tato stranka skrachuje. Jednoduche, nie ? Uz sa o to roky pokusa aj bazos, aj autovia, aj ini... a nic.

Mozes skusit aj ty, Klaudia.
Marekskk
Príspevky: 3145
Dátum registrácie: 27.08.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Marekskk »

Klaudi môžeš to brať ako priživovanie, no čo by si robila ty na takom mieste keby si vlastnila podobný web a zarábala iba na reklamách? Určite by vidina zisku z inzerátov priviedla aj teba k spoplatneniu, dnes už málo čo je zadarmo, ak si vezmeš tých 70 tisíc inzerátov a vynásobiš to 3,5€ alebo koľko sa to platí za inzerát výjde ti celkom pekná suma. Samozrejme rátaj s určitou investícou ako to spoplatniť no ZISK z toho určite vlastník má, a bol by hlúpy to nevyužiť. To je biznis...
pinarello
Príspevky: 240
Dátum registrácie: 06.12.2011 20:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pinarello »

Presne tak je to podnikanie ale je to aj o voľbe a tá stále existuje takže vôbec ma tu netrápi spolatnený inzerát ak inde je zadarmo. Tu si akurát prečítam fórum ale neinzerujem. V júni môj starší sused ktorý nie je veľmi s internetom kamarát ma poprosil či mu nenafotím auto a dám na internet že chce predať. Ja že v pohode nafotil som hodil na Autoviu. Bolo to v pondelok a vo štvrtok mi volá sused že auto je predané že včera ho bol aj odhlásiť na DI. Poďakoval mi ja že rado sa stalo aj na budúce a bolo to bez platenia. :2f93:
ares
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 17.01.2007 12:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ares »

Prosim niekoho,kdo mi da odkaz kde sa konkretne informuje o spoplatneni inzeratu v sume 3eura, ja som to nenasiel, hľadal som to v podmienkach a bohužiaľ som to tam nevidel, dakujem
ares
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 17.01.2007 12:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ares »

Dakujem,mam to, nejako som to prehliadol :2f93:
Postupim
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 07.01.2010 15:37
Zdieľať na Facebook

Mily admin...

Príspevok od používateľa Postupim »

spoplatnenie sukromnych inzeratov 3 eurami je pre mna sklamanim a myslim, ze pre Vas aj krokom k zakrpateniu. Inak odporucam Vam na to ludi upozornit viditelne vopred...to, ze to vie tato komunita co tu je cele dni je nepostacujuce.
P.S.: inak gratulujem k novemu dizajnu stranky a vela zdaru.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

No, funguje to už nejaký ten piatok a keby to bol krok ku zakrpateniu tak je to už dávno zrušené...
Ty si pokojne daj inzerát na Bazoši a za ušetrené tri evričká kúp niečo pekné deťom pod stromček...
fikusmoto
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 20.04.2009 13:37
Zdieľať na Facebook

pomohlo?

Príspevok od používateľa fikusmoto »

Tak myslim že nie.
Su tu firmy ktore maju na kazdu poondenu sučiastku solo inzerat.ale asi platia ine sumy,možno su partneri autobazar.eu.
Ten jeden inzerat pre sukromne osoby ste mohli nechať zadarmo,hm?
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Tu nejde o firmy a ani jeden inzerát zdrama pre bežného smrtelníka, ale o podvodné inzeráty na auto z cudziny za lákavú cenu, ktoré sa množili na každom inzertnom portály.
Tým že sa inzercia spoplatnila, už nie je pre nich jednoduché inzeráť zadať

Trebárs Bazoš máš zadarmo, tam to ošetrili tým že po zadaní tel čísla, ti príde kod, ktorý potrebuješ na to aby si inzerát zadal, je možno že tá SMS je spoplatnená, ale to ma nikdy nenapadlo skúmať

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní