SPOPLATNENIE Autobazar.EU

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

prevod
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 05.10.2006 18:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa prevod »

Mas zaujimave myslenie.
To ci to chapem ,alebo nechapem neznamena, ze sa s tym musim aj stotoznit.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Tak daj lepší nápad ako to riešiť...
prevod
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 05.10.2006 18:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa prevod »

Ja by som to spravil obdobne ako na autovii. Jeden inzerat na auto zadarmo.
Vsetko ma svoje pre a proti , samozrejme ,ze "moje" riesenie neobmedzi fake inzeraty tak ako teraz, ale zasa neodradza uzivatelov.
Mne je to prakticky jedno , cas ukaze ci toto bolo spravne riesenie. Osobne si myslim ,ze autobazar.eu je v postaveni kedy si moze dovolit spoplatnit sukromnu inzerciu bez nejakych drastickych nasledkov. Len ,ako som uz pisal , ma to trosicka sklamalo, preto som aj napisal svoj nazor.
Mozno som len sam komu to vadi ;)
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Sám určite nie si... Ja som ti napísal, že admin vysvetlil dôvody, ty si napísal, že chápeš. Z toho čo si ale napísal zjavne nie preto sa znova pýtam - ako chceš obmedziť tie fake inzeráty a registrovanie predajcov viacerých áut na rôzne tel. čísla, pod ktorým môžu znova vložiť jeden zadarmo?
prevod
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 05.10.2006 18:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa prevod »

ok napisem to inak ...

To z akych dovodov je spoplatnena sukromna inzercia chapem a stale neviem preco mi vnucujes opak.

V pripade ,ze by bol 1 inzerat zadarmo by fake inzeraty obmedzoval admin a ludia ,ktori sa staraju o chod tohto servera. Takto vie fungovat autovia.sk , cars.sk atd.
A ano viem ,ze je to kopa roboty.

Jednoducho povedane som radsej za to aby sa o fake inzeraty starali admini , ako spoplatnena sukr. inzercia.

A je mi uplne jasne ,ze fake inzeratom sa neda zabranit na 100%.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Takže si to adminove vysvetlenie nečítal...
suprier
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 09.03.2009 11:34
Zdieľať na Facebook

Re: SPOPLATNENIE Autobazar.EU

Príspevok od používateľa suprier »

DOBRY DEN KOLI VAšEMU SPOPLATNENIU SOM SI NECHAL JEDEN INZERAT A AJ NA TEN MI PIšE NEAKTUALNE...O čOM TO TEDA JE????MAM SI AJ JEDEN INZERAT SPOPLETNIT??
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

neuveris, ale ano...
nightbass
Príspevky: 119
Dátum registrácie: 14.09.2009 13:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nightbass »

Admin, kde si?! Ten pan sa sam ponuka k platbe, rychlo naprogramovat nejaky custom platobny interface specialne pre jeho nick.. nech
je kazdy spokojny.. win-win situacia :3035:
sergej73
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 17.02.2007 15:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sergej73 »

poslal som 2 krat sms v tvare AUT 2169625 a druhu AUT2169625 na cislo 8844 a stale mi pride sprava ze je to v nespravnom formate tak kde je chyba?????????????????????????
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

sergej73 napísal:poslal som 2 krat sms v tvare AUT 2169625 a druhu AUT2169625 na cislo 8844 a stale mi pride sprava ze je to v nespravnom formate tak kde je chyba?????????????????????????
sms bola poslana: 2011-02-28 07:35:05 o 20s , teda 2011-02-28 07:35:20 sme potvrdili spravou a zverejnili inzerat. dost nechapem ze ti ta sprava chodila, kazdopadne je to vyriesene uz davno a dalsie sms boli zbytocne...
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

stevo123 napísal:
wladi napísal:co je vela a co je malo inzeratov na spoplatnenie? to mi asi nikto nepovie ze
Ako som pisal jeden inzerat zdarma ostatne spoplatnit
pochopte ze sme totalne odrezali rybarov, spinavcov ktory tu denne vytvarali desiatky FAKE uctov a tvarili sa ze to naozaj predavaju, uz nam to inak liezlo na nervy za tie roky a vedzte ze len u nas to vymizlo pretoze iny liek na to nie je...
za dalsie tie ostatne typy inzeratov ako n.d. a vselijake nedovezene auta atd, ludia si to rozmyslia ci si to cvaknu alebo radsej nie ak to nema zmysel...

a tie reporty s postrehmi ze uz ho konecne bloknite,by som si aj ja zelal kebyze mi niekto povie navod ako sa da bloknut taky rybar, pochopte ze neda !
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Re: SPOPLATNENIE Autobazar.EU

Príspevok od používateľa admin »

suprier napísal:DOBRY DEN KOLI VAšEMU SPOPLATNENIU SOM SI NECHAL JEDEN INZERAT A AJ NA TEN MI PIšE NEAKTUALNE...O čOM TO TEDA JE????MAM SI AJ JEDEN INZERAT SPOPLETNIT??
ale no no no, co to ma s aktualnostou ? co mame spoplatnit aj aktualizaciu ked sa tak dozadujes

mas tam 4 inz, nejake n.d., motorku a vitaru ktoru si necvakol...
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

radonn napísal:
scorpi4 napísal:neuveris, ale ano...
neviem ci tym vyriesia nieco. podvody budu stale od spekulantov. este som nevidel nikde spoplatnenu sukromnu inzerciu. nie su az taki vsemocni, ked si toto dovolia :/ . ale konkurencia nezaspala a...nezaspim ani ja :)
to si toho este vela nevidel ;-))

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: uwa0940319842 a 7 neregistrovaných