Spolahlivost (?) Turba Cayenne/Panamera

Diskusia ohľadne vozidiel značky Porsche

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

shure
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 15.03.2011 00:26
Zdieľať na Facebook

Spolahlivost (?) Turba Cayenne/Panamera

Príspevok od používateľa shure »

Zdravim, zaujmalo by ma ci neviete ako je to so spolahlivostou turba v modeloch Cayenne/Panamera Turbo - mal by to byt rovnaky motor. Naskytla sa tu moznost vyhodne kupit Panameru Turbo, kedze by som si ju pravdepobodne ponechal VELMI dlho tak by som po par rokoch nerad platil palku za nove turbo, uz samotne auto je vysoko nad moj rozpocet.
thomi
Príspevky: 169
Dátum registrácie: 21.05.2008 09:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa thomi »

veru veru, turbo by ta malo trapit. Pri tomto aute je to polozka, ktora majitelov tychto aut dava po rokoch do kolien financne.

Je to ako dnesny vtip, alebo to myslis vazne ?
eEDOo
Príspevky: 88
Dátum registrácie: 23.04.2008 21:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa eEDOo »

hi,

pokial ako pises, ze uz auto je vysoko nad tvoj rozpocet, radsej si kupu dobre premysli. Turbo neni jedine co ta moze strasit.
Ved len pravidelny servis (neviem ci to kupujes nove alebo ojazdene) ta vijde okolo 500Euro.
Pokial nemas prijem aspon 3000Euro/mesacne v cistom tak radsej nad tym neuvazuj.
Pre predstavu vid tento link, tam je cennik servisu na Cayann v librach:
http://www.porsche.com/filestore.aspx/d ... pe=default
futy
Príspevky: 896
Dátum registrácie: 19.03.2010 20:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa futy »

Keď len to turbo ťa trápi tak do toho choď :40bd: ostaný servis a prevádzka to je zadarmo.
poseidon1
Príspevky: 80
Dátum registrácie: 30.07.2007 18:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa poseidon1 »

ak nemas vela love,tak ta to auto zrujnuje na prevadzke a servise.
to nie je len to najlepsie co mohli kedy vyrobit-skoda oktavia.
ak je auto nad tvoj rozpocet tak naco uvazujes o kupe,myslim ze ked das niekolko desiatok tisic eur za auto tak po par rokoch turbo by ta malo trapit najmenej.ludia ktory si kupuju take auta nemaju nudzu o peniaze ktore daju za servis a prevadzku auta.Odislo turbo???no a co,do servisu,nemate turbo na panameru?nevadi objednajte mi ho a namontujete zajtra si pridem po auto.Na druhy den-kolko? napriklad 2OOOevri?nech sa paci.dovidenia a hotovo.pri takych autach sa to robi takto.
ak si to takto nepredstavujes,tak ani o kupe takeho auta nerozmyslaj.
vela stastia
PS:turbo ti vydrzi tak dlho ako sa budes ku nemu spravat.pri porse je samozrejme,aspon by mala byt kvalita.to auto musi proste nieco vydrzat.ak mas vela vela vela vela love tak kludne do toho chod.
tudzo
Príspevky: 221
Dátum registrácie: 01.04.2009 13:24
Zdieľať na Facebook

Re: Spolahlivost (?) Turba Cayenne/Panamera

Príspevok od používateľa tudzo »

shure napísal:Zdravim, zaujmalo by ma ci neviete ako je to so spolahlivostou turba v modeloch Cayenne/Panamera Turbo - mal by to byt rovnaky motor. Naskytla sa tu moznost vyhodne kupit Panameru Turbo, kedze by som si ju pravdepobodne ponechal VELMI dlho tak by som po par rokoch nerad platil palku za nove turbo, uz samotne auto je vysoko nad moj rozpocet.
:40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:

Vtip dňa! Ja zhodou náhod poznám jedného majiteľa Panamery Turbo a vieš čo ho pri kúpe najviac nasralo? Že mu doň nevedli dodať takú farbu kože aká sa mu prisnila v noci v sne!!!!!!! Namôjdušu, vážne! Prezreli asi "milión" odtieňov a on nevedel nájsť ten správny. Tak ta má kožu slonovinovú. Tak takéto veci trápia majiteľa Panamery a nie turbo!!!

P.S. Nemohol som si pomôcť!
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

ty vole som umrel ked som si otvoril tuto temu :suicide: Pozic mi tu panameru na dva tyzdne a ja ti za to kupim potom to turbo do rezervy aby si mal a nebal sa ze ta zruijnuje :200: mama mojááá, koniec sveta idé. Nezabudol si nahodou napisat ze si ju asi ponechas velmi dlho preto ze si chces na krk zakvacit najldhsi leasing aky sa len da? :40bd:
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

shure, si nejako vysoko vyletel. Nie až tak dávno si tu rozmýšlal nad kúpou Mazdy 3, neskôr nad Golfom. Ti ide karta.
audia4
Príspevky: 237
Dátum registrácie: 10.01.2009 12:48
Zdieľať na Facebook

Musim reagovať

Príspevok od používateľa audia4 »

Takže, ty ideš kupovať Panameru?
Super choď do toho a určite si kúp aj nové turbo, aby si sa nemusel báť či ti odíde. pri cene tohto auta je to zanedbateľná položka. Alebo si ho daj hneď vymeniť, to bude najlepšie, daj si ho načipovať tak 500 KW a ideš. Nezabudni na ďalšie rezervné turbo, spojku, prevodovku.

O Cayenne a jeho prevádzkových nákladoch radšej ani nepíšem, to bude pekná šupa. Ako tu bolo spomínané , ak maš viac ako 3-4 tis. € mesačne choď do toho inak by som asi nerozmýšľal ad kúpov.
Ale si ju kúp a onedlho tu budeš pridávať požiadavky (kto mi zrepasuje turbo z panamery za 300 € :d :D :d :D :d :D :d :D :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
Alebo potrebujem lacné brzdové kotúče a platničky na panameru.
audis
Príspevky: 1002
Dátum registrácie: 08.06.2009 20:43
Bydlisko: Slovensko
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa audis »

patko1 napísal:ty vole som umrel ked som si otvoril tuto temu :suicide: Pozic mi tu panameru na dva tyzdne a ja ti za to kupim potom to turbo do rezervy aby si mal a nebal sa ze ta zruijnuje :200: mama mojááá, koniec sveta idĂ©. Nezabudol si nahodou napisat ze si ju asi ponechas velmi dlho preto ze si chces na krk zakvacit najldhsi leasing aky sa len da? :40bd:
bratu ty prispievas v kazdej teme namiesto mna. ked si tu, ja uz nemusim pisat nic :d :D :300f:
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

audis brathmm tak vies ako, kadejaky pacienti tu obcas zavitaju a pomaly to tu bude na mašlu :3c90: bbbr on chcel tu mazdu3 len koli tomu lebo rata ze panamera bude casto v servise koli nespolahlivemu turbu (pripadne castejsie bude v depozite v leasingovke ked nebude na splatku) :40bd: Poznam len jedneho cloveka co panameru ma a ten ozaj neriesi co sa mu kedy pokazi ale skor ma problem aku bábiku si ma donho nalozit ci mu skor pojde k bielej perleti a cervenej koži blondina alebo bruneta
crocop
Príspevky: 160
Dátum registrácie: 08.09.2008 14:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa crocop »

dalsi chlapec co sa doma nudi a odbehne sem ked caka na erpecku od cajky na druhom konci...

ok chlapce..zhodou okolnosti poznam jednu tetu co ma cayenne turbo a aj ked ma penazi ze nevie co s nimi..sere ju ked auto prezuva za 2000 evri...nehovoriac o rozvodoch, ktore ju vtedy vysli na skromnych 160 000 SKK.

a ta ma tiez take problemy ze ci si zobere na dovci hotelovu izbu za 5000 alebo 7000 USD/noc

len tak btw...co znamena kupit panameru turbo vyhodne? daj do plena sumicku...
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

kupit panameru vyhodne znamena nejakych 26500euro, samozrejme DPH dole :2f93: Nevadi ze bude z rumunska a za par mesiacov dojdu velky chalani ze by ju bolo način vratit lebo bude bu bu bu
camry
Príspevky: 604
Dátum registrácie: 27.04.2007 20:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa camry »

Zas sa tu chováte ako typickí cynickí neotesanci...Tu ide o to, že nemenovaná banka ponúka hypotéku na 30 rokov na čokoľvek...čiže predmetom nemusí byť už nehnuteľnosť. Splátka 180 € mesačne na Panameru sa tak stáva lákavým zhmotnením snov!
rangerover876
Príspevky: 191
Dátum registrácie: 22.01.2009 15:50
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rangerover876 »

Chlape nalozili ti ako nervakovi. Ale mam jednu otazocku. Panamera alebo Cayenne? Tak ktore? Lebo Cayenne kupis uz aj za 20 000 ale Panamera ...no o trosku viac. Ak Cayenne tak budes plakat...Ak Panameru tak predaj zenu a deti. Je to trosku drahsie vozenie ako 1.2 HTP.

Návrat na "Porsche fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný