spoľahlive auto na LPG

Ako je to vlastne s plynom? Aký máte na to názor ? skúsenosti ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

vsevetko
Príspevky: 967
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vsevetko »

miroslav114
Príspevky: 638
Dátum registrácie: 17.03.2015 21:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miroslav114 »

Len vo Francúzsku a iných zapadnejsich krajinách sú iné ceny taxíkov , neviem aká by bola návratnosť hybridu , myslím že by bolo nerentabilné kupovať hybrid do malého mesta
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

No tu u nás treba mať pri kúpe akéhokolvek auta obavy jedine z mechanikov. Dajte si načítať posledných 50 tém a je to celkom jasné. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Ak si postavis biznis model na hybridnom aurise, budes mat soferov respektujucich potencial hybridu, tak budes na tom nakladovo lepsie ako golf ci octavia v tdi a dsg, pricom vzhladom na obstaravaciu cenu, su na tom tieto auta priblizne rovnako.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

budes mat soferov respektujucich potencial hybridu
srandista :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Nechcem nejako oponovat hybridom v taxi, ale ani nahodou sa neda porovnavat prevadzka hybridu ako Taxi na SK vs velkomesta typu Pariz a podobne. Mozno tak este blava. Je totiz rozdiel prevadzky hybridu vo velkomeste, kde sa proste kazdu chvilu zastavuje, brzdi a niekde v okresnom meste na Slovensku, kde su 4 semaforove krizovatky.
Taktiez nezanedbatelne je to, ze v tych velkomestach vladnu ine klimaticke podmienky, nie ako na slovensku, kde taxikari si proste musia prikurovat, co je taktiez nezadnebatelna polozka na palive, v prospech LPG.
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

oco13, veruze respektuju, lebo musia. Predpokladam, ze vies ako funguju Taxi vs vodici?
V podstate Taxi prenajimaju auta vodicom… Takze je vo vlastnom zaujme vodica skonzumovat co najmenej a najlacnejsie palivo…
aristoteles
Príspevky: 778
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

Jasne, ze aj dacia, aj hocico je na vozenie.
Len napr. u nas funguje aj tzv. medzimestske taxiky, a ro su zvacsa octavky, superby, prip. ine. Skratka, treba zohladnovat aj in3 veci. Nieje taxi ako taxi.
A s tymi hodnotami vo svete a Gordulicom, to je mimo tanier. Neznasam hnupov, ktori boli par dni umyvat riad vo "vyspelej cudzine" a uz zovseobecnuju a kydaju na narod, kde vacsine mozno ani po clenky nesiahaju. Je to znak malosti, tuposti a absolu5na strata kontroly nad sebou. To inteligentnemu a pokornemu jedincovi ani naapadnut nemoze. Amen.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Lebo musia - je vždy odtial potial. Kedykolvek vyštartujú novinári robiť bulvár so skrytou kamerou, vždy chytia kopu taxikárov čo proste klamú. A keď klamú zákazníkov , klamú aj zamestnávatela.Vidím šoférov dodávok, vidím referentských šoférov, vidím kamionistov- len taxikári budú svetlá výnimka lol Mali by sme si dať dolu ružové okuliare a priznať si že slovák je kríženec včely a prasaťa - usilovný ale sviňa. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

aristoteles napísal:Jasne, ze aj dacia, aj hocico je na vozenie.
Len napr. u nas funguje aj tzv. medzimestske taxiky, a ro su zvacsa octavky, superby, prip. ine. Skratka, treba zohladnovat aj in3 veci. Nieje taxi ako taxi.
A s tymi hodnotami vo svete a Gordulicom, to je mimo tanier. Neznasam hnupov, ktori boli par dni umyvat riad vo "vyspelej cudzine" a uz zovseobecnuju a kydaju na narod, kde vacsine mozno ani po clenky nesiahaju. Je to znak malosti, tuposti a absolu5na strata kontroly nad sebou. To inteligentnemu a pokornemu jedincovi ani naapadnut nemoze. Amen.

Tolerancia k zlému,nesprávnemu,nespravodlívému a hlúpemu vedie k rovnosti v týchto veciach.Znak malosti,tuposti je stelesnené v troch opiciach - nevidím,nepočujem,nehovorím.Ale pre každý pád ísť z vetrom je značne ľahšie,zemepisná poloha nehrá rolu,miesto narodenia už vôbec nie.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

Gordulicovych nazorov a drobnych krumpli, to nam je tak asi rovnako treba :40bd:, ten pajac ma byt akoze smerodajny v com ? maminkyn maznak, lepsi pripad povalaca mimo parlamentnych darmoslapov, smotankovych mafianskych selebrit, meciarovych privatizerov a sorosovych mimovladkarov tazko tu najst lol
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Čiže Gordulič je také spriemerovanie bežného slováka. :40bd: :40bd: :40bd:
Ano viem - vy všetci ste lepší ako on, ja som zase ovela horší takže v priemere to vychádza ako som napísal. lol :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

bajo...vec názoru...málokedy netrafí kliniec po hlave,ale nejde o jeho názor,v téme už vonkoncom nie.Ide o názor iných ľudí tu v téme,čo ho tu aj celkom často prezentujú....delíme autá ale už aj ľudí na societu a tých hodnotnejších.Ide o názor že Dacia je sockárska,nehodná velkého slováka,lebo to je niekto na tejto zemi,nikdy by do takého auta nesadol.K tomu smerovala reakcia,aj Gordulič a jeho odpoveď čo mu najviac na slovákoch vadí.Neviem kto je a kto nie,čítam a s tým buď sa stotožním alebo nie.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

jo, mne je uprdele na com kto jazdi, nikdy som cloveka podla toho nehodnotil, ale postar janko je uz celkom znamy, v standupoch si usieral z kadekoho, ale on je pritom najlepsi priklad padol z duba oddychol si :41c2: , asi ako nas odbornik na vsetko a najcastejsi premier, to je jedna fajta kavickarov :4012: , tatko nikto nehovori ze je lepsi od druheho, az by mna menovali prezidentom hlavy statu, pocitam ze by som konecne zjednotil narod lebo by som poslal doriti kazdeho bez rozdielu, tu je jeden chliev a augiasov je proti tomu suvix, presne rovnako by sa tu malo aj poupratovat :3035:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Až som sa musel znova pozrieť kto to písal - ako keby som čítal Milanov príspevok. :300f:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "LPG, CNG - Hybrid"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný