Snímač otáčok AP, kde dať vymeniť

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

khaan
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 21.04.2014 11:21
Zdieľať na Facebook

Snímač otáčok AP, kde dať vymeniť

Príspevok od používateľa khaan »

Bol som s autíčkom v servise a diagnostika vyhodila snímač otáčok AP. Viete mi teda poradiť nejakého skúseného mechanika alebo servis, ideálne BA kraj?
Alebo to odporúčate nechať robiť v autorizáku? Koľko asi ma bude stáť výmena tejto súčiastky?
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

a preco si to nedal spravit tam kde zistili chybu?naco zbytocne stracat svoj zivotny cas a peniaze volanim jazdenim nahananim nejakeho mechanika.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

To je logická otázka.Ak teraz výmena neprinesie zmenu ? Kto zistí,nech odstráni.Ak výmena neprinesie výsledok máš nárok aby vrátili všetko späť.Velmi nelogické počínanie
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Koľko by to stálo si sam mal spýtať hneď v servise ako si preberal auto ....Niekedy nechápem ja viem doba je zlá a značkový servis je drahší ako garážmajster. Inak je dosť možné že servis len skúšal. Ťažko zistíš pravdu....i
Dagnostika vyhodila snímač otáčok AP je tiež len informácia na ktorej sa nedá moc stavať. Ak je nejaký snímač zlý, väčšinou to má nejaký prejav ktorý človek postrehne podla správania motora....
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Panenka sladká,90% snímačov čo sa vymenia sú vymenené zbytočne !!!!!!!!
Prečo ?
Lebo to "písala" diagnostika
khaan
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 21.04.2014 11:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa khaan »

No ja mam problem, ze auto niekedy uplne strati vykon a hybe sa velmi velmi pomaly. Takze by bola vymena opodstatnena.
Len sa obavam, ze to dam vymenit v autorizovanom servise, vyskoci tam nieco dalsie a tisice eur pojdu rad radom prec.

V autorizaku by ma vymena tohto snimaca stala cca 400 eur. Preto ma zaujima, ci by nebolo lepsie rovno to zobrat k nejakemu inemu odbornikovi, kolko by sa dalo takto usetrit a ak niekoho poznate tak by som bol rad aj za odporucenie.

Ak nie tak to zoberiem do autorizovaneho a budem dufat ze je naozaj chybny len tento snimac :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných