Skuter prvy servis

diskusia ohľadne motocyklov, Vaše názory a problémy s nimi ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

sxiza
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 13.10.2009 20:36
Zdieľať na Facebook

Skuter prvy servis

Príspevok od používateľa sxiza »

Zdravim,

prosim Vas o radu. Tento rok som kupil skuter Piaggio Typhoon 125 v http://www.motogroup.sk/ v bratislave a teraz tam planujem ist na prvy servis po 1000km.
Odpisali mi, ze cena je cca 105Eur. Je to moj prvy skuter a niekde som cital, ze prva serviska by mala byt zadarmo (v cene skutra) a platit by sa malo iba za pouzity material.
Je to prosim Vas pravda? Ja vobec netusim ako by to malo byt a ci je ta cena OK.

Vdaka za kazdu radu
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

a preco si sa to neopytal priamo v tom servise ze ako to je? Myslis ze niekto z nas tu bude kompetentnejsi?
sxiza
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 13.10.2009 20:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sxiza »

Cital som to na motoride.sk ale je to uz starsi prispevok. Ak to aj nie je zadarmo rad by som vedel aspon ci je to adekvatna cena. V kazdom pripade zistujem aj po inych servisoch ako to vychadza tam.
eerl
Príspevky: 216
Dátum registrácie: 25.04.2008 09:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa eerl »

Je to vcelku dost.
Do skutrov ide par dcl oleja, filtre stoja hubicku.
Najvacsia polozka byva praca. V honde je to 35eur/s DPH.

Ja som mal na velkej moto cenu 80eur po 1000km. Poziadal som ich ale o zlavu, pretoze z motorky nechceli spustit ani cent (NC750x, vraj za mnou v rade stoji 10 ludi) to ze si pri 12000 km zauctovali 2x viac ako konkurencia ma pekne nasralo + amatersky pristup.
Pri PCX ten servis bol tiez okolo 100e s DPH.

Viac tam nepojdem.
sxiza
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 13.10.2009 20:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sxiza »

Vdaka za info. Dostal som ponuku na 70e tak asi to dam tam. Su na zozname autorizovanych servisov tak snad to neodflaknu.
Napísať odpoveď

Návrat na "MOTOCYKLE - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných