SkĂşsenosti s online PZP

PZP, havarijné poistenie, problémy s poisťovňami

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Mal som požičanú švagrovu feliciu , a v Alianzi za ňu platí 135€.On to ani netušil lebo to každý rok platila žena ,aký šek prišiel taký zaplatila.Tak sa zarába. :d :D :d :D :d :D
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

raven85, ja nepíšem, že ti neverím.
xpetrix
Príspevky: 88
Dátum registrácie: 28.06.2008 22:15
Bydlisko: Stara Lubovna
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xpetrix »

Ja tiez uzatvaram PZP cez ON-LINE weby.Ale aj cez maklera som to robil a musim napisat,ze pri zruseni PZP pri predaji tiez poistovna nemala snahu vratit preplatok.Najprv vyhovorka,ze nic nedostali(moju ziadost).Poslal som oskenovany podaci listok.Dalsia vyhovorka,ze to nevedia najst,lebo nevedia precitat podacie cislo na listku.Az makler mi pomohol,lebo som mal zalohovanu ziadost a oskenovany podaci listok,co som mu poskytol a do tyzdna som mal preplatok na ucte.Takze makler je podstatny,ked vie pomoct.Teraz som poistoval cez www.netfinancie.sk v AXA poistovni.
Lancia Phedra Emblema 3.0i V6 150 kW AT
SlickVic
Príspevky: 702
Dátum registrácie: 08.09.2009 11:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa SlickVic »

najvymakanejsi web je tento:

www.superpoistenie.sk/pzp/vypocet

aj podla unionu poistovne, ktora je priekopnikom v online poisteni na Slovensku:

http://tlacovespravy.sme.sk/ts/848/unio ... roka-2011/

a pozor aj na to, ze nie vsetky stranky(netifnancie, rychlepoistenie, insuria,...) porovnavaju vsetky poistovne hoci to tak deklaruju, chyba im csob, allianz, atd.

osobitne si musis pozriet genertel poistovnu, ktora nie je v ziadnom porovnavaci.
Naposledy upravil/-a SlickVic v 28.01.2012 18:02, upravené celkom 1 krát.
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

OK, ale ako som už spomínal, cez web sa k mojej cene PZP ani nepriblížim.
brmbolcek2010
Príspevky: 36
Dátum registrácie: 08.12.2011 21:41
Zdieľať na Facebook

pzp

Príspevok od používateľa brmbolcek2010 »

Tiež som uzatvoril pzp cez internet. Postup je rovnaký ako pri bežnom uzatvorení pri okienku. Prišla zmluva poštou, biela karta, zelená karta a všetko ostatné. Cenu sme platili cez internet.
raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

bbbr
Pohoda - ja len píšem moje reálne skúsenosti.
A ako píše oco13, tak asi nie som sám...
Peace :3906:
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

Genertel ma do konca tohto mesiaca akciu 70% zlavu z PZP. Jasne ze tie percenta su kus prehnane a zahmlene aby si spravili reklamu ale minuly tyzden som robil PZP cez nich a nechytala sa na cenu ziadna poistovna.Aj dnes idem jendo auto cez nich poistit, ak nezabudnem napisem sem vyslednu cenu
PSJ
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 19.11.2008 11:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PSJ »

Za 3 roky 2 autá cez www.poistnakalkulacka.sk. Lacno a bez problémov. :4012:
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

takze GENERTEL: FORD KUGA 2.0tdci poistne na mna 116eur rocne co je super az na to ze som to kupil zene a nakolko ma 29 rokov cize este nema 30 tak poistne na nu je 209eur. Sakra velky rozdiel by som povedal. Keby bola o pol roka starsia tak skoro polovica. Takze rozmyslam nad UNIQA 36.30 štvrťročne alebo GROUPAMA 38.15 štvrťročne. Inak Alianz mi vyratalo 99.73 štvrťročne to je uz ozaj pecka ,trikrat viac ako inde
SlickVic
Príspevky: 702
Dátum registrácie: 08.09.2009 11:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa SlickVic »

PSJ napísal:Za 3 roky 2 autá cez www.poistnakalkulacka.sk. Lacno a bez problĂ©mov. :4012:
tak to mas nejake nadprirodzene schopnosti, kedze poistnakalkulacka je na trhu len nieco okolo jedneho roka :))
peto166
Príspevky: 972
Dátum registrácie: 14.06.2009 14:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peto166 »

SlickVic napísal:..osobitne si musis pozriet genertel poistovnu, ktora nie je v ziadnom porovnavaci.
chvala bohu, ze nieje.. :) ked som si uzatvaral poistku rok dozadu, tak som si spravil kalkulaciu aj v tejto poistovni.. na moje pocudovanie mi visla rocna poistka drahsia tusim o viac ako 150 euro oproti mojej sucasnej poistovni.. (Groupama) takze asi tolko k genertelu.. (iste zavisi aj na veku a kubature no premna to vyhodne nebolo)
viem, ze teraz maju velke reklamy na taku a hentaku zlavu, no co je natom pravda to musia posudit iny... ;)

p.s.:
a co je este horsie, kazdu chvilu mi od tej kalkulacie spamuju e-mail.. :)
SlickVic
Príspevky: 702
Dátum registrácie: 08.09.2009 11:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa SlickVic »

jj, to mas pravdu, genertel je strasne agresivny, az nezdravo, otravne. Stale len ze zlava uz len do konca mesiaca, potom do 15 dna v dalsom mesiaci, potom do konca mesiaca a tak to ide dookola, akoby sme my Slovaci boli nejaki tupci alebo co. O ich cenach tu toho uz bolo popisane, celkom vtipne prispevky :)
dandy2101
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 05.06.2010 17:08
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dandy2101 »

Ďakujem za rady, postrehy a linky.
Už predtým som niektoré vyskúšal a je zaujímavé, že výsledné sumy jednotlivých poisťovní sa dosť diametrálne líšia.
O pár týždňov to zrealizujem. Ešte raz všetkým ďakujem.
Marianben
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 04.04.2012 16:42
Zdieľať na Facebook

Online poistka

Príspevok od používateľa Marianben »

Ja som si naposledy vybavil poistku online a odvtedy už ani nijak inak nevybavujem ani nebudem vybavovať.Prebiehalo to veľmi komfortne, sedel som pekne doma, klikal a nakoniec mi zmluva prišla na mail ( tým myslím aj zelenú kartu aj bielu, úplne všetko čo potrebujete, si to vytlačíte a keď zaplatíte za poistenie, najlepšie čo najskôr) tak odvtedy máte nové poistenie, s tým, že môžete si vybrať aj možnosť, že Vám príde všetko papierovo- stará klasika. ja som poistenie vybavil cez http://www.netfinancie.sk/pzp/

Návrat na "Poistenie"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní