Skryté menu teplota motora

Diskusia ohľadne vozidiel značky BMW

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bzinko21
Príspevky: 79
Dátum registrácie: 27.08.2008 14:35
Zdieľať na Facebook

Skryté menu teplota motora

Príspevok od používateľa bzinko21 »

Zdravim ludia teplota motora sa da zmerat cital som to tu cital na fore aj navod ale ani za toho chuja to nejde najprv vlozim kluc podrzim nulovanie km cca 10 sekund potom sa m objavi skryte menu ale mam tam jednotku od 1.1 do asi 1.8 a potom 2 a tam je key kontrol asi a dalej nemam nic len cisla pri prvom som spocital cisla vyslo mi 23 tak som sa pretukal na 19 zadal som 23 potvrdil na lavej packe a hodilo ma to naspat tak som potom presiel na 7 kde je teplota motora ale nic mi neukazalo a preskocil som naspat ku hodinam a pocitadlu km neviete my poradit kde robim chybu chcel by som si odsledovat teplotu motora chladiacej zmesi ci niesu chybne termostaty diky za vsetky realne pripomienky. :41c2:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Na všetkých BMW je to rovnaké? :41c2:
bzinko21
Príspevky: 79
Dátum registrácie: 27.08.2008 14:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bzinko21 »

Moje 9/2010 xdrive 320d ak je to rovnake nerozumiem preco to nefunguje cital som tu navody na to aj par videii z youtube vsetko robim rovnako a teplota nie a nie sa zobrazit
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Čo sa divíš.....šak prehrali vojnu :40bd:
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

Podľa tejto filozofie, by trebalo kupovať ZIL, Volgu a Ladu. Tie by mali byť lepšie ako nemecké nie ??
:3906:
bzinko21
Príspevky: 79
Dátum registrácie: 27.08.2008 14:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bzinko21 »

Chlapi toto nieje mozne cislo ktore mi ood jednotkou vygeneruje je to iste cislo ako poslednych 6 cisiel winka nna 19 zadam 23 a potom ako treba cakat ci stlacit packu na palubny pc alebo treba drzat nulovanie km neviem stale mi to nechce ukazat
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Veď preto to niekedy tak prekomplikujú. A že normálne priemerne vzdelanému človeku sa zastavuje rozum...že to bez návodu nespravíš, lebo to je vymyslené náročky aby človek vždy utekal do servisu. Viď rozkódované dialkové v kľúči , na niektorom aute to spravíš ľavou zadnou a inde to je zložité pomali jak skúška jadrového reaktora...
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Všetko je o peniazoch.Auto si vôbec nemusíš kúpiť.Ale ak ho máš,musíš ho servisovať.A ak by bol každý úkon jednoduchý,ľudia by si všetko robili sami.Ale kupodivu by sa im nepáčilo ak by oni sai prišli o prácu,lebo ani ich nechce nik zaplatiť.
No a ak nemá kolobeh peňazí zastať,treba to robiť presne tak,ako sa to robí.Každá minca má dve strany
myotis
Príspevky: 921
Dátum registrácie: 27.11.2013 17:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa myotis »

@lubos - tak prestan jazdit na vrakoch a presadni alebo si skus odsoferovat (podla tvojich moznosti) poriadne auto - Mercedes. Najlepsie tak do 2011 (vtedy tam este nedavali vietnamsky interier a la hnojdaj). Za x rokov pouzivania som nenasiel jedinu vec co by mi prekazala, ci uz sa to tyka komfortu, spracovania dielov, odolnost materialov, jazdnych vlastnosti alebo spolahlivost a servisnych nakladov.

Mozno potom zistis co to je mat najnovsie technologie (ktore aj funguju) v luxusnom, pohodlnom a bezpecnom aute.
Vsade bol, vsetko videl...
...a kde nebol, tam sa chysta
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

ofrflat sa da vsetko, len kopete do zlej lopty, troska do tej brandze vidim a bohuzial hlavne slovo pri "spotrebnom tovare" nemaju uz davno ludia s technickym vzdelanim :zga27:

inac povedane navarime, co si kto objedna a poprajeme dobru chut...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

Šak keď konštruktér povie, že sa to nedá tak sa to nedá nie ???

Môže si marketing robiť čo chce :-(
Napísať odpoveď

Návrat na "BMW fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 15 neregistrovaných