Škrípu brzdy

odkazy, linky, videá na tému auto-moto

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

makrela
Príspevky: 2963
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Škrípu brzdy

Príspevok od používateľa makrela »

Ludze dobrý,
mám taký silný problém, že na mojom Fiatovy pri hamovaní tak silno brzdy škrípu ,ako keď vlak ve stanici zastavuje. Tak som myslel že by dobré bolo jaksi ich naolejovať, či radšej WD-čkom tie platničky nastriekať? A keď teda jaksi tým olejom natreť , či móžem ten MOGUL, čo do svojho auta druhého lejem (je to BMW x6), na totoka použiť. Čakám na všetky dobré rady ohladne tutoka mojho problému, a dopredku za ne ďakujem.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

Mogul enem pre dzeci na hraní, transformatorovy olej je najlepsi !! Musis preniknut do objektu transformatorovej stanice, vyhliadni si ten najvacsi bazmeg co tam maju, prehod prineseny 2cm hruby drot cez tie hrube droty navrchu co su tam (oni blbci setrili tak tam nedali vypinac dole cize to treba takto vypnut) a potom si mozes normalne cez kohutik v skrinke načapuvať do téglika.
pidizvi
Príspevky: 3414
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

a nemas tie brzdy iba minute? Ze by si uz brzdil kovom a nie platnickou? Bacha, ze mozes mat vydratu vnutornu platnicku, aj ked ta zvonka je este ok.
Olejovat brzdy je zly napad.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

neexistuje - moj nebohy dedo to skusal na trambuse a nikto z tych 76 ludi co viezol ani nepipol.


Spociatku.

.
.
.
.
.

Dole pod kopcom bolo 77 mrtvych.


.
.
.
.
.
.

.
.
.
no a teraz si pozri v akej RUBRIKE je tato sprava. Nieze nejakeho tajtrlika napadne naozaj olejovat brzdy !!!!! Ani indulonou !!!! A k tomu prehadzovaniu drotu cez VN (vysoke napatie)... to je taka uchylka, ma to normalne svoje pomenovanie ale to nejdem tutoka rozoberat.
Napísať odpoveď

Návrat na "Na pobavenie ;-)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 61 neregistrovaných