skola smyku

Diskusia ohľadne všetkého možného čo sa týka SuperDrive

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas

barciatko
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 07.09.2009 14:54
Zdieľať na Facebook

skola smyku

Príspevok od používateľa barciatko »

Chcela by som tento kurz darovat ako darcek priatelovi a chcem sa spytat ci je mozne tam ist s nim. Samozrejme, ze nebudem jazdit..ale spravila b som mu par fotiek a resp. robila spolocnost pocas volneho casu...

A druha otazka je. Ako dlho ma clovek moznost jazdit? A moze si aj sam korigovat, co si chce este vyskusat a co nie..alebo je tam presne stanoveny program!!!

Dakujem za odpovede :)
MaroS8669
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 29.11.2007 19:53
Zdieľať na Facebook

Partner v škole šmyku

Príspevok od používateľa MaroS8669 »

Ahoj, kurz je možné absolvovať s obdarovaným, dokonca i sedieť s ním v aute počas tréningov na dráhach. Termíny a viac info o ŠBJ od firmy SuperDRIVE nájdeš na www.superdrive.sk
candcatt
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 24.04.2012 18:09
Zdieľať na Facebook

Re: skola smyku

Príspevok od používateľa candcatt »

barciatko napísal:Chcela by som tento kurz darovat ako darcek priatelovi a chcem sa spytat ci je mozne tam ist s nim. Samozrejme, ze nebudem jazdit..ale spravila b som mu par fotiek a resp. robila spolocnost pocas volneho casu...

A druha otazka je. Ako dlho ma clovek moznost jazdit? A moze si aj sam korigovat, co si chce este vyskusat a co nie..alebo je tam presne stanoveny program!!!

Dakujem za odpovede :)
This is nice site to helping in driving.I need a help to learn drive.I can't do it but I wants to learn it.So I think I need some help to communicate with the company which is very effective for this.I just found you and happy to see it.Thanks for posting.
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

RobĂ­ to aj Slovakiaring...
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Teraz už áno, len téma bola založená troška dávnejšie...
rytmusMT
Príspevky: 92
Dátum registrácie: 18.09.2009 08:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rytmusMT »

Zdravim pani da sa ist na skolu smyku s autami aj nad 3.5t napriklad s takou Tatrou 815 a pod.?
foter
moderátor fóra
Príspevky: 11338
Dátum registrácie: 28.07.2008 20:32
Bydlisko: East
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa foter »

Áno dá sa skús slovakia ring inštruktor mi povedal že ich odtrhová plošina zvládne aj naklaďák :2f93:
Napísať odpoveď

Návrat na "SuperDrive fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný