Skoda Octavia - zadne svetla

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

dr.melesio
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 25.12.2010 19:58
Zdieľať na Facebook

Skoda Octavia - zadne svetla

Príspevok od používateľa dr.melesio »

Pani kto mi bude vediet poradiť ci pasujú zadné svetlá po fecelifte na skodu octaviu pred facelift.Ďakujem
Danko88
Príspevky: 96
Dátum registrácie: 20.06.2009 12:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Danko88 »

Samozrejme ze pasuju. Vela tuningujucich obcanov ich vymiena za novsie pre oklamanie nepriatela (a kupujuceho) zozadu :d :D Dokonca som raz videl aj vymenu prednych svetiel za FL ale naraznik ostal povodny - no trosku nedoriesene fugy ale inak pekne :40bd:
tokokis
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 22.10.2010 22:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tokokis »

pasuju s minimalnou upravou originalnej listy pod svetlami pripadne zohnat so svetlami aj tu listu s faceliftu ale to moze byt problem aj vo farbe hladat komplet navod je tu http://www.octaviaclub.cz/clanky/vymena ... e-262.html
detvapatrik
Príspevky: 155
Dátum registrácie: 16.05.2014 19:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa detvapatrik »

este ze vieme o ktoru ctaviu ide
dr.melesio
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 25.12.2010 19:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dr.melesio »

tokokis napísal:pasuju s minimalnou upravou originalnej listy pod svetlami pripadne zohnat so svetlami aj tu listu s faceliftu ale to moze byt problem aj vo farbe hladat komplet navod je tu http://www.octaviaclub.cz/clanky/vymena ... e-262.html
Ahoj Ďakujem za radu len podľa návodu co si mi poslal nejde mi do hlavy to zrezanie hrany naraznika o,10mm na fotto je to rovnaké tak reku aby som to nezbrusil niečo iné .
tokokis
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 22.10.2010 22:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tokokis »

pokial viem rezal s tej listy pod svetlom co je taka mala ak planujes aj ine prerabky na aute zaregistruj sa na octavia klube a na fore najdes vela informacii priamo od ludi co prerabali vselico na octaviach
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 28 neregistrovaných