Skoda Octavia 2.0 tdi pd - chyba P0234

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jariinnoo
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 18.12.2009 12:23
Zdieľať na Facebook

Skoda Octavia 2.0 tdi pd - chyba P0234

Príspevok od používateľa jariinnoo »

Zdravím vás mám anglickU octavku,2.0 tdi PD pracujem V Anglicku A nedávno som to auto kúpil,nové rozvody,všetky filtre,A ešte mi ostáva cbyba ktorú vyhadzuje p0234,auto funguje úplne normálne až nato že to turbo,trochu piska,ale povedali že U 2.0 je to normálne,turbo zaberá dobre už od 1700,otáčok až na dialnici keď prekročí 120 km/h tak mi to padá do núdzového režimu,cistili mi egr ventil aj váhu vzduchu ešte som objednal tu čiernu krabičku do ktorej sú napichnuté hadičky(neviem ako sa to volá)to je asi najnepodarenejsie auto aké som kedy mal síce sa mi páči je veľmi pohodlné A V plnej výbave ale ojazdený diesel už nekúpim,neviem či je to turbom alebo nie ale tu každý mechanik povie inak ak máte nejake skúsenosti,tak ďakujem za všetky rady
VOJTO55
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: 12.12.2009 20:01
Bydlisko: Revúca
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOJTO55 »

...Keby si trocha pohľadal,tak tá závada u koncernu tu bola riešená snáď 333 krát... :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\
jariinnoo
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 18.12.2009 12:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jariinnoo »

Ďakujem za odpoveď,slovíčko (keby),keby som to auto nekúpil nepísal by som tu,keby som to našiel na inom fóre tiež by som nepísal
miso.eu
Príspevky: 363
Dátum registrácie: 30.07.2011 14:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miso.eu »

Keby si pracoval v Anglicku, tak vies anglicky. A keby si vedel anglicky, tak vies googlit v anglictine. A keby si vedel googlit tak za 3 sekundy mas odpoved. A keby si nebol lenivy, tak to spravis.

https://www.google.sk/?gws_rd=ssl#q=2.0+tdi+p0234
jariinnoo
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 18.12.2009 12:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jariinnoo »

Ja som si to googlil aj V angličtine,chcel som sa podeliť O skúsenosti aj tu ale asi to je zbytočné,prišiel som tu,s otázkou a nečakal som takú odpoveď,ale aj tak ďakujem že si mal tú ochotu odpísať keby si bol trochu inteligentnejší,tak by si napísal normálny komentár ale znova keby,
miso.eu
Príspevky: 363
Dátum registrácie: 30.07.2011 14:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miso.eu »

Ospravedlnujem sa za moju znizenu inteligenciu, no aj tak s nou narozdiel od Teba dokazem otvorit prve video z vyhladavania a precitat si z popisu, ze mas zasrate turbo od sadzi a staci ho dat precistit. TDI power :2f93:
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 44 neregistrovaných