Skoda Octavia 1.9 tdi - dialkovy ovladac

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

sikazo
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 07.11.2008 15:44
Zdieľať na Facebook

Skoda Octavia 1.9 tdi - dialkovy ovladac

Príspevok od používateľa sikazo »

Zdravim chalani.Vie mi niekto poradit s dialkovym ovladanim.15 cm od auta funguje no z vacsej dialky NIE..Baterky su v ovladaci nove..Da sa to dajako resetovat???
Dakujem...
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Môže byť kľudne chyba v príjmačovej VF časti a teda v RJ v aute.
lucia.a.laco
Príspevky: 145
Dátum registrácie: 03.10.2010 16:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lucia.a.laco »

Mal si rozobratý kľúč, treba pozrieť na čipe cca 1x1 cm či tam nie sú studené spoje...aspoň u mňa to tak bolo a domknúť zo vzdialenosti väčšej ako 0,5m bolo nemožné.Po oprave funguje perfektne aj na cca 30m
sikazo
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 07.11.2008 15:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sikazo »

Ani druhe ovladanie mi nejde...A dakujem dam si pozriet ci tam nie su studene spoje...A mohli by byt na obidvoch ???
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

Co ja by som dal za taky maly dosah.minule ma tak chytil pri vytahu sused ze hej odomkol si si auto.kluce boli vo vrecku.mne by pol metra stacilo a viac nech to nezabera.skusal som to z domu.kdekolvek som ci v kuchyni ci na zachode auto sa po stlaceni odomkne.ono sa sice po 30 sec zamkne automaticky ale nech a to stane pri obchodaku a nahodou to niekto rychly otvori tak smola.cert aby bral taky dosah.na jednom aute mam ten keetec a to ma aspon jednu vyhodu.ovladac ukazuje ci je auto odomknute alebo nie ale tlacidla sa daju vypnut.
tomket11
Príspevky: 558
Dátum registrácie: 18.09.2012 17:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomket11 »

Seven. Popravde neviem si predstaviť, že by som si nevedel z 5 poschodia doma naštartovať cez diaľkové auto a nevykurit si ho pred jazdou, prípadne v lete schladiť. Taktiež keď ide kamarát do auta, nedáš mu kľúče ale pekne odomknes a aj zamknes sám. ;)

K problému: chyba bude v aute a nie v ovládači. Skús najskôr RJ.

P.s. Ešte taká sranda :D skuste si diaľkové priložiť k hlave! Neveril som no naozaj to pomáha a dosah sa zväčší aj o 30%.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Čím dutejšia tým lepšie... :d :D

Z hľadiska bezpečnosti je samozrejme lepšie čím menší dosah, kto by sa tým ale zaoberal, pohodlie je dôležitejšie. Treba si kúpiť BMW, to vám odomknú a naštartujú rovno z fabriky. Alebo hackeri...
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

tomket11 napísal:Seven. Popravde neviem si predstaviť, že by som si nevedel z 5 poschodia doma naštartovať cez diaľkové auto a nevykurit si ho pred jazdou, prípadne v lete schladiť.
:41c2: to dokaze aj ten moj keetec.ma to par vystupov aux.ale naco je dobre mat v aute automaticky start koli vykureniu?to je to iste ako nastartovat motor len tak.na to mam nezavisle kurenie ma asi 20 rokov eberspacher a prehadzujem si to z auta do auta.mam od toho aj ovladac no nejaky soc-khar mi ukradol od toho antenu tak to riesim cez ten keetec.ma to dosah 1.5km no tlacidla sa daju zamknut.dokonca to ma taku frajerinu ze pridem k autu na meter a auto sa samo odomkne a ak odchadzam a vzdialim sa tak sa samo zamkne.ale to je ina vec.bezny central co mam v kluci na druhom aute je blud.byvam na 6 poschodi a auto pod panelakom odomknem.ako vyhodu v tom nevidim.k comu mi je dlhy dosah ak na auto nevidim.aj tak auto odomykam a zamykam v takej vzdialenosti ze aj pocujem ze sa to zamkne ja neverim na bliknutie smeroviek.
Pepi19
Príspevky: 232
Dátum registrácie: 09.05.2010 00:26
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Pepi19 »

Mňa napríklad zaujma prečo sa mi da auto zamknúť aj z balkóna ( cca 50m) ale odomknúť nie nech robím čo robím... To majú VW kvôli bezpečnosti ?Alebo to je len náhoda ? VW New Beetle rv 2000
Citroen Berlingo 1,9D (MFD) 51 kW
Volkswagen New Beetle (9C)1,8T 110 kW
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

No kľudne to tak môže byť...aby si nemusel chodiť k autu lebo bežne sa stane že človek zamkne automaticky a za pár sekúnd už o tom pochybuje a stláča tlačítko nanovo a pozerá na smerovky....A odomkutie na veľkú vzdialenosť je nie moc bezpečné.
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 36 neregistrovaných