Skoda Octavia 1.9 tdi , 81kw , 2004 , ASV

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jmka
Príspevky: 139
Dátum registrácie: 16.01.2009 20:19
Zdieľať na Facebook

Skoda Octavia 1.9 tdi , 81kw , 2004 , ASV

Príspevok od používateľa jmka »

Dobry den,vyskytol sa taky problem,zacala svietit kontrolka ABS,bol som na diagnostike a vobec ju nenaslo,kontrolovali elektriku,ze je v poriadku,vadna je ABS kocka,pohladal som presne taku istu podla cisla vymenili a to iste diagnostika ju nenasla,akurat pri nastartovanom motore vyhodila mechanicka zavada,podotykam v autrizovanom servise som bol co potvrdili,ze ABS kocka je vadna,co to moze sposobovat,poradte
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Je možné že autorizák má pravdu a ABS jednotka je ozaj vadná,kúpená staršia je vždy mačka vo vreci.Každopádne ale RJ nekomunikujú a je otázka či je v poriadku komunikácia.Viem si predstaviť že asi zrovna nie sú happy ak príde zákazník ktorý si sám zoženie bezzárukový diel a príde jedine preto lebo to nevie rozchodiť.Povedal by som že cesta sa nenašla kedže chýbala vôla.Ale možno je to inak,ale nespomína sa kopec vecí ktoré by jasné byť mali už v zadaní otázky
jmka
Príspevky: 139
Dátum registrácie: 16.01.2009 20:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jmka »

to je pravda,ze pouzivana abs kocka je riziko,chcem sa spytat da sa preskusat tato samostatna abs kocka
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Vymontovaná nie.Teda myslené v autoservise.Po montáži sa urobí prikódovanie (nie každé má takú potrebu) a potom sa ukáže či pracuje a spolupracuje
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 28 neregistrovaných