Skoda Octavia ll - výmena stropneho svetla

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

andrew25
Príspevky: 262
Dátum registrácie: 14.03.2008 15:07
Bydlisko: Palarikovo
Zdieľať na Facebook

Skoda Octavia ll - výmena stropneho svetla

Príspevok od používateľa andrew25 »

ako sa prosim vas demontuje stropne svetlo ktore sa nachadza nad vodicom a spolujazdcom ? jedna sa o vozidlo Skoda Octavia II r.v. 2006
dakujem
ps : popripade foto potesi ...
Seat Alhambra 1.9TDI 96kw
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Vylúpnuť ako oriešok.
andrew25
Príspevky: 262
Dátum registrácie: 14.03.2008 15:07
Bydlisko: Palarikovo
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andrew25 »

ok z ktorej strany a ako nechcem poskodit stropny tapacir ...
Seat Alhambra 1.9TDI 96kw
66QUATTRO
Príspevky: 668
Dátum registrácie: 19.01.2010 19:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 66QUATTRO »

Skúste ho podpáčiť plochým skrutkovačom a obaľte si ho do handry...alebo potom nejaké ploché drievko prípadne plast....malo by to ísť aj rukami ale pozor na nechty a prsty.... v návode by to malo byť tiež popísané ale momentálne nie som pri aute...takže nech niekto iný ochotný skúsi...
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Návod na použitie k autu je dostupný na stránke výrobcu...
andrew25
Príspevky: 262
Dátum registrácie: 14.03.2008 15:07
Bydlisko: Palarikovo
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andrew25 »

sorry ale nenasiel som demontaz tejto lampy ako na to ...
Seat Alhambra 1.9TDI 96kw
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Daj to do servisu...
andrew25
Príspevky: 262
Dátum registrácie: 14.03.2008 15:07
Bydlisko: Palarikovo
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andrew25 »

nemam chut na tvoje tupe poznamky myslim ze ten tvoj nick hovori fakt za vsetko - je to forum kde ludia chcu radu a nie tvoje tupe poznamky tie mozno este letia u vas v hornej dolnej kde ti to ludia v krcme asi zeru a si jednotka ale u mna tupec !
toto forum je o tom ze si ludia chcu opravit resp. vymenit sami a je im jasne ze im to v servise opravia ale ako vidim ty si to zatial vobec nepochopil to ze to vies ty este neznamena ze to vie aj niekto iny ... ked vies tak porad inak zbytocne neraguje na otazky ludi ktory chcu radu len sa zbytocne strapnujes ak ti to vobec nieco hovori coz velmi pochybujem ... skor si myslim ze sa v realnom zivote nevies prejavit a jedine miesto je forum kde sa skyvas pod nick a otrvavujes slusnych ludi ...
Seat Alhambra 1.9TDI 96kw
oldoss
Príspevky: 423
Dátum registrácie: 16.09.2008 11:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oldoss »

http://www.skodaoctavia.cz/skoda-octavi ... da-octavia
Tu je demontáž stropu na asi jednotkovej Octavii. Myslím, že na dvojkovej to bude také isté. Opravte ma ak sa mýlim.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

1. Poradil som ti. To, že nevieš čítať, si ľavý a/alebo sa bojíš, že svojej milovanej oktávke urobíš bibinko, už nie je môj problém.
2. Ak sa tu niekto skrýva pod nick tak si to ty! 25 je vek či IQ?
3. Keby si nebol lenivý resp. mal čo použiť tak by si hodil do Gúgeľobrázkov „Octavia II astropne svetlo" a popzeral by si si to svetlo zo všetkých strán. A možno by sa ti pošťastilo pochopiť ako to tam drží...
Naposledy upravil/-a cicmanec v 03.02.2015 14:21, upravené celkom 1 krát.
andrew25
Príspevky: 262
Dátum registrácie: 14.03.2008 15:07
Bydlisko: Palarikovo
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andrew25 »

NEKOMENTUJEM zjavne si nic nepochopil IO25
Seat Alhambra 1.9TDI 96kw
66QUATTRO
Príspevky: 668
Dátum registrácie: 19.01.2010 19:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 66QUATTRO »

Cico : to že si chce auto opraviť sám schvaľujem-odnesie to do servisu tam mu to nejaký šiltovkár poláme zalepí sekunďákom a ešte zato zaplatí..., nikto z neba múdry nepadol ja sám som sa dosť vecí naučil iba vďaka tomu že som to skúsil- nie vždy je príjemné učiť sa na vlastných chybách-najmä ak to nie je nutné... čo už začína aj mňa iritovať sú večné narážky na značku auta ako keby niektorí boli menejcenní len preto že sa rozhodli pre to či ono.... ja tiež nemám rád určité značky a to ma mimoriadne iritujú ...ale nepotrebujem to niekomu prezentovať.... naozaj sa nehnevajte, ale niekedy je lepšie nepísať nič ako veci ktoré zrovna nepomôžu.....

zadávateľovi témy : skúste to s tenkým ale širokým skrutkovačom - jednu vrstvu handry na hlavicu... podpáčiť treba skúsiť kdekoľvek a uvidíte kde sa Vám to dvíha - ak to nejde tak skúsiť inde - neponáhľať sa a zbytočne nezalomiť tapacír - potom ako ho uvoľníte si môžte odpojiť konektor a svetlo budete mať v rukách a môžte žiarovku meniť ´´ na kolenách´´....
andrew25
Príspevky: 262
Dátum registrácie: 14.03.2008 15:07
Bydlisko: Palarikovo
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andrew25 »

DAKUJEM ... som raz ze sa nasiel aj niekto okrem mna kto neriesi to ci ono ale konkretne reaguje na zadanu poziadavku bez zbytocnych hlupych poznamok ved od toho tu to forum je pomoct tym co si nevedia rady ... :2f93:
CICMANEC osobne si myslim ze tvoja hviezda pomaly ale isto zapada tak by si to mal prehodnotit ci sa budes spravat ako debil a zbytocne sa tym strapnujes alebo si povies OK uz sa na tom vtipe nikto nebavi tak budem radsej ticho resp. pomozem radou bez zbytocnych trapnych poznamok - :3020:
Seat Alhambra 1.9TDI 96kw
arnie191219
Príspevky: 129
Dátum registrácie: 23.11.2010 18:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa arnie191219 »

Taakze.posielam ti radu zo Salzburgu.Nedalo mi,tak som sa isiel do mojej skodovecky dvojecky pozriet o co go.A zistil som to-Z prednej strany zapacis s niecim tenkym-plastom,alebo aj srubovakom-ide to lahucko vonku-len z prednej strany prosim.Tam kde je to priesvitne sklicko-najprv jednu stranu a tak druhu. Hotovo. Ani nebolelo.
Pekny den. Slavo
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Veď to - že ani nebolelo, len bolo treba zdvihnúť riť a niečo urobiť. Ale tu niekto aj dostane radu, ale aby sa zdvihol zo stoličky a šiel to skúsiť, to nie. Obrázkový postup, fotky v HD rozlíšení, podrobný rozpis potrebného náradia aj so zoznamom obchodov kde ho kúpiť a pod., vlastná iniciatíva nikde. A ešte sú všetci ostatní zlí...
Naposledy upravil/-a cicmanec v 03.02.2015 15:52, upravené celkom 1 krát.

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 23 neregistrovaných