Skoda Octavia - klíma kompresor

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

reviste
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 12.09.2009 19:27
Zdieľať na Facebook

Skoda Octavia - klíma kompresor

Príspevok od používateľa reviste »

Na octaviu rv 2008 typ motora BMM , 1968cm3 ,103kw som bol dat doplniť klímu nereagovala na zapnutie.Mechanik sa vyjadril že mám vadný kompresor. Minulý rok som nemal žiadny problém. Jeho zistenie že tam ide podla vin a údajov technickom 1KO 820 859QX,ale podla štítku na kompresore ktorý mam momentálne je označenie 1KO 820 859F.Aký je rozdiel medzi nimi? Môžete mi poradiť ktorý tam vlastne ide? Je viac označený ktoré sa poživaju na tento typ motora? Pavol
raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

Ono je to tak, keď sa zadávateľ témy ani neunúva napísať, že skadiaľ je, či už skúšali testovať chladiaci okruh cez diagnostiku, len že mechanik usúdil, že to bude tá najdrahšia súčiastka z celého okruhu, len preto, lebo si to myslí...:)
Tak keď je lepšie namiesto 30€ za snímač tlaku chladiaceho okruhu(možná a najčastejšia príčina vo väčšine prípadov), čo sa dá krásne otestovať na diagnostike, dať 400€ za výmenu kompresora, čo problém pravdepodobne aj tak nevyrieši, tak prosím...:)
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 51 neregistrovaných