Skoda Octavia II - nefunguje zvuk na radiu

diskusia a pomoc spojená s autorádiami, navigáciami, odblokovaním, DVD , hifi sústavami, alarmami ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

milan17126
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 05.07.2011 12:09
Zdieľať na Facebook

Skoda Octavia II - nefunguje zvuk na radiu

Príspevok od používateľa milan17126 »

Ahojte mam nasledovny problem: mam Octaviu 2 a pred tyzdnom som si zakupil nasledujuce autoradio:
http://auknet.cz/p17128-dvd-autoradio-s ... 01gui.html
radio som zapol a ide vsetko okrem zvuku, tak som volal do firmy kde som to zakupil(myslel som si, ze radio je zle ale skusal som to aj na znameho Passate a tam to hra v pohode) a ze ked tam mam original SOUND SYSTEM, tak je potrebne premostnit zosilovac...neviete mi poradit ako to mam urobit? alebo netreba len prehodit nieco na koncovkach? lebo v tej firme mi hovorili, ze oni mi to dokazu urobit, ale treba sa k nim objednat na instalaciu a to je az v Cesku...nestretli ste sa uz s niecim podobnym? Dakujem za akukolvek radu
Ibest
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 12.08.2011 11:19
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ibest »

já měl na autě něco podobného, ale vyřešilo mi to to, že jsem na té redukci co je mezi autorádiem a tím originál konektorem přehodil dva kable a jelo to v pohodě!
klikakuzma
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 18.05.2022 14:53
Zdieľať na Facebook

Re:

Príspevok od používateľa klikakuzma »

Můžu se zeptat jaký dva kabely přepojit?
cicmanec2
Príspevky: 334
Dátum registrácie: 24.02.2022 20:38
Zdieľať na Facebook

Re: Skoda Octavia II - nefunguje zvuk na radiu

Príspevok od používateľa cicmanec2 »

Stále a trvalé napájanie. Ak nevieš ktoré to sú a ani si to nevieš zmerať nechaj to na odborníka.
Napísať odpoveď

Návrat na "Audio - Video, Hifi, Navigácie, Autoalarmy..."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných