Škoda Octavia II 1.9 TDI vyššia spotreba

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

MatGO
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MatGO »

Páni, po dlhšej dobe sa podarilo problém vyriešiť, bola malá diera na hadici do intercoolera alebo také niečo, proste tlaková hadica bola deravá a vzduch fučal aj pomimo. Spotreba mi zišla na 6,8 takže už je to aspoň o pollitra menej. Ďakujem všetkým za postrehy. Hor sa riešiť ďalšie problémy :)
RiiiciiiLM
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 08.08.2008 21:31
Zdieľať na Facebook

...

Príspevok od používateľa RiiiciiiLM »

Zdravím, mám tiež Octavia II 1,9TDI 77KW DSG ... je pravda, že automat má vyššiu spotrebu ako manuál ale rozdiel by mal byť tak max. 1 liter .... dosť záleží aj od štýlu jazdy na automate. Ja som sa najprv nemohol dostať pod 6,2 l/100km ale potom som na to prišiel .... dôležité na automate je prudko zrýchliť a potom si udržiavať konštantnú rýchlosť a nie zrýchlovať dlho.... ja som urobil trasu LM - BA pri rýchlosti cca 140 so spotrebou 4,8 a bežne mávam spotrebu tak od 5,0 do 5,6 ... samozrejme keď sa šaliem tak tá spotreba vyskočí aj na 6,5 ale to je viac menej stále plyn na podlahe ... gumy sú 195/65 R15
elvis11
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 29.06.2006 00:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa elvis11 »

a co vyfuk? ten je v poriadku? aj pri tom zvykne byt zvysena spotreba ked je deravy alebo podskodeny v casti katalyzatora...
majo0903
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 02.04.2007 14:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa majo0903 »

zdravim mam octaviu 2.0 tdi 103 kW dsg spotreba okolo 11-12 litrov vstreky nove org. mlada boleslav, nove turbo nie repas, vačka - 2,5 palubak vykazuje spotrebu do 7 litrov. jazda je kombinovana mesto a dialnica na dialnici vždy tempomat. Vag nevykazuje žiadnu chybu vstreky ok regeneracia pdf filtra ok. Ma niekto skusenosť Ďakujem

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 48 neregistrovaných