Skoda Octavia combi 2003 - nefunguje zadny stierač

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

sharky607
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 04.03.2009 10:51
Zdieľať na Facebook

Skoda Octavia combi 2003 - nefunguje zadny stierač

Príspevok od používateľa sharky607 »

ahojte mam problem zo zadnym stieracom na octavi combi 1,9tdi 81kw,zo zaciatku siel len pomalicky a teraz uz nejde vobec,.?bude to len hriadelkov ci to moze byt niekde v motorceku .?a chcel by som sa opytat ci nema niekto skusenost aj s prednymi ventilatormi chladenia ..?prednedavnom som mal auto v servis a mechanik mi vravl ze mi ich nezapina a riadiaca jdnotka vypisuje skrat ventiatorov..?neviete mi niekto poradit ..?uz som nestastny ztej octavie..:(
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Čo tu chceš poradiť ? šak teda ak vypisuje skrat na vetrákoch tak je KO buď motor alebo káble k nemu, a ak nejde zadný stierač tak v prvom rade kontrola káblov v prechodke k dverám, a potom motor elektricky a aj mechanicky či nieje zadretý tak ja si správne tipoval. Viac nieje čo radiť, treba len sa odhodlať a pokontrolovať priamo v aute problémové veci.Ten stierač kľudne mohol byť aj kábel načatý a bol na ňom velký prechodový odpor a preto to išlo pomali a teraz nejde vôbec lebo ho odpálilo alebo skrátka prerušilo .
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Skoda Octavia combi 2003 - nefunguje zadny stierač

Príspevok od používateľa seven549 »

sharky607 napísal:uz som nestastny ztej octavie..:(
no ani ja by som nebol ved ma 12 rokov :41c2: cas poslat dalej :2f93:
sharky607
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 04.03.2009 10:51
Zdieľať na Facebook

seven549

Príspevok od používateľa sharky607 »

no planujem ju poslat dalej,en rad by som ju posla dalej vo funkcnom stave... :300f: :zg282:
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

take detaily sa u starych aut neriesia.hodnotu to nezvysi.volant maju tie auta zodraty lavy tapacir kde sa opiera laket spinavo mastny tak isto aj laktova opierka sedadlo presedene operadlo osuchane kozenka na radiacej pake tiez totalka.ine octafky s tym rokom ani nevidiet.cize ten stierac je oproti tomu nic :41c2: :2f93: daj dole dekel z kufra pozri ci to dostava stavu ak nie rozmontovat motorcek.
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: dodikes123 a 43 neregistrovaných