Skoda Kodiaq - čakacia doba

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

keko535 napísal:A zase ako pri každej teme je tu debata o hovne . Velka skoda tohto fora, clovek sa tu nedozvie nic. Zopar stalediskutujucich si sem pride zmerat pipik ale k veci nepovedia nic. To ozaj musite ku každej teme pisat vase hlupe reci?? Clovek sa opyta na jablko a hned prva odpoved je o váze, druhá o modrej skalici a skonci to pri fialkach a to len preto, lebo (nebudem menovat) asi nemate doma zeny a cely vecer vysedavate pred PC a sliedite tu na fore kto sem prida temu a hned reagujete......je to chore! :3c90:
- no vidíš a podľa mňa je to téma o hovne. Jaká téma taká debata. Pán dostane info koľko bude čakať a uteká do sveta trúbiť že čaká a čo si svet o tom myslí. A čo mu to pomôže až sa to dozvie?
Škoda že sa Slováci nezamýšľajú nad podstatnejšími vecami ako o čakacej dobe na auto. Auto nie je rožok a svet sa točí či nejaký Kodižak tu je alebo nie je.
menonque
Príspevky: 218
Dátum registrácie: 08.12.2012 19:18
Bydlisko: okres VK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa menonque »

Acon napísal:Škodovka vsadila na to ich Simple Clever a užívatelia si na to zvykli. Kto dlhšie používa napr Oktavke (napr. sluzobne ako ja) tak názor na skodovku zmení. Stále ju na dvore nemám no už sa jej tak nebránim. Lebo človek potom presadne do Citrónu, peugeotu, mzdy... A stále mu niečo chýba. Sú to drobnosti no funkčné, na rozdiel od iných a chýbajú.

Acon ja to tak nevnímam, jazdil som na všeliakých škodovkách aj na superbe, ale stále nevyrobily takú škodovku za ktorú by som vymenil "citróna". Proste mi tam chýba ten kľud.
Citroen C5 2.0hdi, 120kw, C5 tourer 2,0hdi ,133kw
Thomasl
Príspevky: 508
Dátum registrácie: 04.10.2009 15:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Thomasl »

jediný ,ktorý správne pochopil a zodpovedal otázku tejto témy bol gaboh,pýtal som sa na skúsenosť ľudí ,ktorý Kodiaq objednávali a kedy ho v skutočnosti dostali...len pre moju vlastnú informáciu...
Thomasl
Príspevky: 508
Dátum registrácie: 04.10.2009 15:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Thomasl »

jediný ,ktorý správne pochopil a zodpovedal otázku tejto témy bol gaboh,pýtal som sa na skúsenosť ľudí ,ktorý Kodiaq objednávali a kedy ho v skutočnosti dostali...len pre moju vlastnú informáciu...
keko535
Príspevky: 423
Dátum registrácie: 16.07.2006 22:17
Bydlisko: Trebisov
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keko535 »

Thomas správne, ale nečuduj sa. Všetci ostatný musia trepať svoje hovna do každej témy aj keď sú na 30km od nej. Hlavná vec, že tam bude svietiť jeho koment. Podľa mňa tu je zopár ľudí vhodných na liečenie od závislosti autobazar. eu ./ fórum.
:3c90:
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

hjundai napísal:Škoda že sa Slováci nezamýšľajú nad podstatnejšími vecami ako o čakacej dobe na auto. Auto nie je rožok a svet sa točí či nejaký Kodižak tu je alebo nie je.
Práveže auto je prdmet dennej potreby a skutočnosť že si ho proste nevyberieš z regálu a nevložíš do košíka velmi ovplyvňuje predaje jednotlivých značiek.
Inak k téme - myslím , že zadávatel sa proste potreboval pochváliť svojím nákupom. O tom je aj FB alebo Instagram, teda že aby všetci videli ako si ja dobre žijem. :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
keko535
Príspevky: 423
Dátum registrácie: 16.07.2006 22:17
Bydlisko: Trebisov
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keko535 »

Oco ty by si mal mať čestné miesto v sanatóriu. Tvoje sprostosti nemajú hranice :3020: .
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Keko musíš konkretizovať čo presne máš na mysli, ináč som velmi zvedavý či máš lepšie vysvetlenie.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
benz2
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 02.12.2013 16:56
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa benz2 »

Včera som bol zobrať nové služobné auto Opel. Pri objednaní bola dodacia doba 4 mesiace. Dodali ho už sa 2 mesiace. Radosť je len polovičná. Úplne vážne si myslím po 500 km , že to auto mali radšej dodať za tie 4 mesiace, mali by aspoň viac času na kvalitnejšiu prácu pri montáži.
tomket11
Príspevky: 558
Dátum registrácie: 18.09.2012 17:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomket11 »

Ked som si konfiguroval auto (x6m) tak som si tam fakt nasekal kdejake hluposti...(priplatkova vybava). Cakacia doba 22tyzdnov, po 18tich mi volali ze auto je na ceste a zajtra bude v AutoPalaci. (Dostal som link kde bolo detailne rozpisane co sa prave robi kde auto je atd...aktualizovane to bolo kazdy den)

Kamos objednal Opla Astru a cakacka 8tyzdnov. Po 3och mu volali ze auto je pripravene na odber.

So skodou mam skusenost len pri objednavke flotily do firmy. Brali sme 6ks O2 2.0tdi s dsg. Vybava ambition plus a farba biela. Dodali nam to do 4tyzdnov.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

menonque napísal:
Acon napísal:Škodovka vsadila na to ich Simple Clever a užívatelia si na to zvykli. Kto dlhšie používa napr Oktavke (napr. sluzobne ako ja) tak názor na skodovku zmení. Stále ju na dvore nemám no už sa jej tak nebránim. Lebo človek potom presadne do Citrónu, peugeotu, mzdy... A stále mu niečo chýba. Sú to drobnosti no funkčné, na rozdiel od iných a chýbajú.



Acon ja to tak nevnímam, jazdil som na všeliakých škodovkách aj na superbe, ale stále nevyrobily takú škodovku za ktorú by som vymenil "citróna". Proste mi tam chýba ten kľud.
no vidíš. Ja som citróna mal, C5 kombi a žiadne auto u nás nebolo tak krátko. Ani ja ani žena sme na ňom nechceli jazdiť. Jasné, podvozok pohodlný, na chalupu sme si mohli dO kufra zbaliť aj susedov s nábytkom no auto stálo na dvore nevyužité a tak šlo z domu.skrátka nás nudil ako žiadne iné. Odhliadnuc od faktu, že to, čo robilo citroenov citroenmi sa už nedá kúpiť, takže v súčasnosti neponúka nič viac ako ine značky.
menonque
Príspevky: 218
Dátum registrácie: 08.12.2012 19:18
Bydlisko: okres VK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa menonque »

Tak každý má iné priority a tak to má byť, napr. vlani brat kúpil mitsubishi evo X, má to vraj cez 400ps, no hňeď keby mi núkal aj dve, tak by som nemenil. A v poslednej vete si to vystihol presne, už neponúka nič čo by zaujalo. Preto sa budem usilovať udržať čo najdlhšie a možno ich raz osvieti a ponúknu zase "lietajúci koberec". V mladosti som mal volgy aj T 613, tak preto tá diagnóza. Ale už do tohto vlákna radšej neprispejem, lebo nás zase "spucujú" že sme mimo tému.
Citroen C5 2.0hdi, 120kw, C5 tourer 2,0hdi ,133kw
Dep
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: 15.06.2009 15:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dep »

lakinooo, no ale ved je kopec lepsich aut ako C5, ale samozrejme ovela drahsich :) Ak sa nemylim, @Acon jazdi na Land Roveri. Auto v cene jedneho domu :2f93:

K teme, Kodiaq je poriadny kus Skodovky, so vsetkym co k nej patri, chapem, ze jeho majitelia sa Skodovice nevedia nabazit :) Ale tak nemam na to auto, nebudem ociernovat.

Kolega sa bol previezt na Kodiaqovi (plnka za vyse 43k EUR, ta je samozrejme hned k odberu), on si svoju Skodovku vyskladal za nieco okolo 36 tisic. Cakacka 6 mesiacov. Ked zistil, ze skrz Skoda Financial Services preplati na poistkach niekolko tisic eur, tak si to hned rozmyslel. Hocjaky spotrebak so 6-7perc. urocenim je lacnejsi.
Subaru Outback Business NAVI 2.5i 129kw (2017)
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Nuž zaujímavé čítanie.Človeka nič lepšie nenapadne ako - kto chce kam,pomôžte mu tam ! Drahé lacné,všetko jedno,tak je to dobre ak si to ľudia kupujú.Potom sa ujde vlastne všetkým,lebo kdesi v tej polievočke máme svoju väčšiu či menšiu lyžičku všetci,od predajcu cez šejka po toho čo nakoniec stlačí gombík lisu na vrakáči
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Dep napísal:lakinooo, no ale ved je kopec lepsich aut ako C5, ale samozrejme ovela drahsich :) Ak sa nemylim, @Acon jazdi na Land Roveri. Auto v cene jedneho domu :2f93:

K teme, Kodiaq je poriadny kus Skodovky, so vsetkym co k nej patri, chapem, ze jeho majitelia sa Skodovice nevedia nabazit :) Ale tak nemam na to auto, nebudem ociernovat.

Kolega sa bol previezt na Kodiaqovi (plnka za vyse 43k EUR, ta je samozrejme hned k odberu), on si svoju Skodovku vyskladal za nieco okolo 36 tisic. Cakacka 6 mesiacov. Ked zistil, ze skrz Skoda Financial Services preplati na poistkach niekolko tisic eur, tak si to hned rozmyslel. Hocjaky spotrebak so 6-7perc. urocenim je lacnejsi.
1/ len pre poriadok, kupoval som 4r. Discovery a tá chvalabohu nestála to co barak, no je fakt že po emocnej stránke sme lepšie auto nemali. Aj najdlhšie vydržalo. 11r. Z toho auta sa skrátka nechcelo vystupovať. 2.rekordman je P407SW. No ten preto že je od nova a hlavne mi zostal po otcovi = malo km aj po 7r.
2/ nemôžeš uvažovať že niečo preplatis na poistkach. To je skrátka poistka. Preplácaš na úrokoch.

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 76 neregistrovaných