Skoda Kodiaq - čakacia doba

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jaster-83
Príspevky: 1445
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Re: Skoda Kodiaq - čakacia doba

Príspevok od používateľa jaster-83 »

Thomasl napísal:Zdravím,
mám takúto otázku ,sestra ešte v auguste 2017 objednala Kodiaq s 1,4 motorom v základe a stále ho ešté nemá,vtedy jej povedali ,že sa to može natiahnuť aj na 9 mesiacov,po konzultácii v inej predajni jej povedali ,že teraz max.6 mesiacov dodávajú benzín aj diesel,po kontakte s predajcom u ktorého to kupovala ten zatiaľ o ničom nevie...aké su Vaše skúsenosti s dodaním Kodiaqa....od čoho to záleží ,ďakujem
Ved ked objednala tak ma zmluvu a na nej je datum dodania + doba o ktoru sa mozu omeskat, ked kolega kupoval auto vedel si cez nejaky odkaz pozriet ci uz je vyrobene, ci je v preprave...ale to bola ina znacka, kazdopadne musi mat zmluvu kde to je uvedene a potom uz len vediet ako daco naviac vyjednat v showroome ked nestihaju
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
karool
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 13.04.2009 19:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa karool »

lakinooo napísal:Mnozstvo aut, ktore akurat nestihaju vyrabat. A zeby skodovka mala nejaku nadstandardnu uroven niecoho? Vsetko je to jeden serbel, len v pripade skodovky predrazeny.

Ale nechapem co koho zaujima ci ste v showroome citroenu boli? Ja som bol v showroomoch skoro vsetkych automobiliek, kedze nie som zakomplexovany slovak.
asi zakomplexovany si.mudrlant
prioritasko
Príspevky: 180
Dátum registrácie: 16.12.2015 20:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa prioritasko »

lakinooo napísal:Vsetci nie.

Vo svete automobiloveho priemyslu sa hybem dlho a vo vsetkych odvetviach, a vsetko je to jeden serbel. :zg282:
Trosku si protirecis,nemyslis?
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Re: Skoda Kodiaq - čakacia doba

Príspevok od používateľa hjundai »

Až ten Kodiak vyrobia tak ho dodajú... čo sa zmení že sa bude zadávateľ vypytovať tu na fore.... ľudia si nakonfigrujú kdejakú kravinu do auta a potom sa divia... objednávky na ten kváder boli a auto ešte nikto reálne nevidel, tak si treba počkať, šak s tým sa treba pochváliť a nie sa hnevať. Na ktoré auto sa čaká skoro rok? No predsa na to najlepšie ....
:300f:
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Holt na nadštandartnú kvalitku si treba aj priplatiť aj počkať... A ak idem kupovať novú plechovicu tak sa predsa rozhodujem aj podla toho ako mi to ponáhla a ako dlho som ochotný čakať. A ak je problém riešim v predajni a nie na nejakom pokeci...
keko535
Príspevky: 423
Dátum registrácie: 16.07.2006 22:17
Bydlisko: Trebisov
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keko535 »

A zase ako pri každej teme je tu debata o hovne . Velka skoda tohto fora, clovek sa tu nedozvie nic. Zopar stalediskutujucich si sem pride zmerat pipik ale k veci nepovedia nic. To ozaj musite ku každej teme pisat vase hlupe reci?? Clovek sa opyta na jablko a hned prva odpoved je o váze, druhá o modrej skalici a skonci to pri fialkach a to len preto, lebo (nebudem menovat) asi nemate doma zeny a cely vecer vysedavate pred PC a sliedite tu na fore kto sem prida temu a hned reagujete......je to chore! :3c90: Teraz k teme, kolega cakal pred par rokmi na obycajny Roomster 9 mesiacov . Teraz druhy kamarat chcel Kodiag, ale cakacia doba ako bolo pisane je pol roka tak sa na to vykaslal. Skoda nestiha vyrabat a preto sa caka, zakladnu vybavu tiez chce malo ludi a aj preto sa mozno tolko caka. Ludia z VW su nasraty, lebo Tiguan im az tak neide a tam aj ta cakacia doba je menšia. Ja na tvojom mieste by som urcite vzal skladove zasoby hoc aj z druhej strane SK, ale 9 mesiacov by som na auto urvcite necakal. Ved za 9 mesiacov ma to auto aj prestane baviť :d :D . A kým mi to príde tak sa aj ceny zmenia a možno aj facelift :D.
Naposledy upravil/-a keko535 v 02.02.2018 10:13, upravené celkom 1 krát.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

bajo777 napísal:koncern benziny nestiha robit, rozmyslam preco asi...
Lebo sú najlacnejšie = najpredávanejšie
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

oco13 napísal:Pepo - a to ešte len uvidíš ako zaplače Jaguár. :d :D
A kým som ho nezačal robiť tak by ma ani nenapadlo , že už aj Lambo je nemecké. :3020:
Nič nie je Nemecké, Francúzske, Talianske... VŠETKO JE EURÓPSKE Vyrobené v značnej miere z Čínskych súčiastok a montované balkansko- africkom komunitou
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Ja som čakal na Chevroleta 2 a pol mesiaca , a nešlo o žiadnu nadštandardnu vybavu, len o druhy stupeň zo štyroch možných LT

inač veĺka škoda,že sa Chevrolet na pokyn frau Merkelovej stiahol z Europy
Na Slovensku by to bola tretia alebo štvrtá najpredavanejšia značka...
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Škodovka vsadila na to ich Simple Clever a užívatelia si na to zvykli. Kto dlhšie používa napr Oktavke (napr. sluzobne ako ja) tak názor na skodovku zmení. Stále ju na dvore nemám no už sa jej tak nebránim. Lebo človek potom presadne do Citrónu, peugeotu, mzdy... A stále mu niečo chýba. Sú to drobnosti no funkčné, na rozdiel od iných a chýbajú.
bopol
Príspevky: 233
Dátum registrácie: 29.03.2010 14:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bopol »

Dnes sa caka na vsetko,nie len na auta.Ja som absolvoval navstevy po showroomoch pred tyzdnom,nieco vybrat pre mamu,a cakacky su asi taketo ,suzuki vitara skoro rok,duster 9mes,captur 4mes,opel crosland 9mes a pod,to naozaj to auto vas prestane aj bavit,alebo zobrat nieco skladove.Nic som aj tak nevybral.Len tak pre zaujimavost potreboval som do roboty novy drez obycajny antikorovy pevny ale netypicky rozmer,nasiel som jeden ten rozmer v merkurymarkete ale bol ako z papiera a dodacia doba,ze 3mes.Drez za 40e.Vylestil sa stary ktory ma 30r a este ma prezije.
rudo13
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 09.02.2017 19:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudo13 »

Ja by som predražené škodovku nebral, kvalita na zamyslenie, sú aj iné značky a nemusíš sa baž, že ju jedného dňa nenájdeš na parkovisku. Ale ak chceš také tak to chápem, pre niekoho je auto citový vzťah a pre niekoho spotrebný materiál.
Thomasl
Príspevky: 508
Dátum registrácie: 04.10.2009 15:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Thomasl »

9 mesiacov je asi fakt šialené tempo,súdruhovia z Quasin sa
asi ešte len teraz pobrali do Ruska za Ural kopať rudu na sestrino auto ...
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

lakinooo napísal: Vsetko je to jeden serbel, len v pripade skodovky predrazeny.

Ani nie. Pozeral som ceny kodiakov a karokov a fakticky pri normalnej vybave su skodovky lacnejsie - dokonca lacnejsie niekedy ako korejci, alebo seat. ..
A to nehovorim o zlave, ktoru dostanes na firmu
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

Acon napísal:
bajo777 napísal:koncern benziny nestiha robit, rozmyslam preco asi...
Lebo sú najlacnejšie = najpredávanejšie
treba to vidiet hlbsie, tento pomer cien agregatov bol stale, ale NAPRIEK TOMU stale stupal podiel nafty, stalo sa "nieco" :41c2: , vsetci vieme, urcite ludia co tu pisu, nemam pochyb vedia, co zmenilo nakupny sentiment: dneska viac dam ale setrim v dlhom horizonte, na seriem na ten smradlavy kram, radsej si priplatim za palivo a / mozno sekundarne sa prida aj lacnejsia kupa, o com silno pochybujem, kedze z celkovej ceny to je par percent rozdielu v tych plastovych vybavach sa jeden motor celkom strati lol /

ovsem bezny neinformovany zakaznik s nicim nevyhukal, lebo stale taha informacne za kratky koniec a nutne narazi na hlusinu...

ziska horsiu techniku, horsiu spotrebu a neziska dobre emisie, iba tomu kramu nasadia v istej faze jeden pan dpf, lebo ved 0,2 / 100km je viac, ako partisicovy kramanc, aby to vobec mohlo do premavky :-)

no a tu sa dostavame k podstate veci, vyroba neni gumova a uz vonkoncom nafukovacia ! verejnost moze prskat, ale neurobi nic, tu je vidiet ze tu krabicu neni problem spravit, ale caka na specificke veci k pohonu, ktory zufalo !!! nestiha, vrabci o tom cvirikaju a tu lojzo este napise na UV VW ze ho predbehli v poradovniku, ma to biele na modrom na tomto webe :::
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 72 neregistrovaných