Skoda Fabia 1.2 , 40kw - raz ide a raz nejde

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

trond33
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 18.12.2008 14:34
Zdieľať na Facebook

Skoda Fabia 1.2 , 40kw - raz ide a raz nejde

Príspevok od používateľa trond33 »

auto sa sprava ako keby tam bol nejaky skrat alebo nedochadzalo palivo chvilu ide dobre a chvilu hapruje pri volnobehu ma chuť skapať traka snim ako zo starou k....v
tempo 1O
Príspevky: 246
Dátum registrácie: 22.01.2007 01:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tempo 1O »

Diagnostika a kompresia?
dankeen323
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 04.09.2007 01:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dankeen323 »

hlava valcov potrebuje GO...
necrofibre
Príspevky: 142
Dátum registrácie: 06.10.2007 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa necrofibre »

Zošrotuj ten črep.Mal som tuto šmajchlkáru,a nikdy viac ju nechcem ani zadarmo.To je ten najkok.tskejší motor,aký kedy mohol ktosi vyrobiť.Nielen že to ide málinko rýchlejšie ako babeta,ale akékoľvek investície do tohto motora sú zbytočne vyhodené peniaze,nakoľko sa chyby vrátia znova a znova.To je rada aj pre tých, ktorí sa rozhodujú nad kúpu tohto vehikla. :3020:
kirke25
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 03.07.2010 22:40
Zdieľať na Facebook

To necrofibre

Príspevok od používateľa kirke25 »

Mám ten črep tretí rok, žena na ňom robí asi 15 tisíc km ročne, a iba mením olej. Auto zatiaľ bez problémov. Najazdené 150 Tis.km. Na to - na čo je urobené slúži dobre.
A všetko ja to stojí "5 korún"... A ty co máš aké parádne vozítko?
Hawk :2f93:
Franc1644
Príspevky: 836
Dátum registrácie: 28.01.2010 17:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Franc1644 »

Podla mňa to je tým, že to je pokazené.
Robí to tesne po naštartovaní, za studena, za tepla, alebo vždy?
Keď to blbne, reaguje to na plyn? Dusí sa to? Začalo to len tak? Kedy bol menený palivový filter?
trond33
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 18.12.2008 14:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trond33 »

to že je to auto nahovno to už viem ..a dufam že je to len nejaka mala chyba ,chcem len nejaku rozumnu radu ,,hlava bola robena asi pred dvoma rokmi pred pol rokom skočila rozvodova retaz ..robi to aj za tepla aj za studena ale nie stale prejdem aj 80 km v pohode a nič ,,a zrazu to zacne a je to stale dookola
marco98
Príspevky: 224
Dátum registrácie: 19.02.2015 14:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marco98 »

Ale ved to nejde stále :d :D Nie pardon, nedalo mi to a opsravedlňujem sa za blbý príspevok :)
necrofibre
Príspevky: 142
Dátum registrácie: 06.10.2007 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa necrofibre »

@marco98 Len kľudne :d :D Za autá možno považovať BMW,Audi,Mercedes. Ostatok sú všetko iba taligy a vehikle :40bd:
Naposledy upravil/-a necrofibre v 05.05.2016 13:49, upravené celkom 1 krát.
necrofibre
Príspevky: 142
Dátum registrácie: 06.10.2007 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa necrofibre »

@kirke25 Mám nové Aveo 1.4 74kW.Asi budeš čakať,že ho tu budem velebiť a vynášať do výšin,ale ťa sklamem, lebo je to taká istá sra.čka ako tá tvoja, až nato že som moju Fabku zošrotoval, chvalabohu :300f:
kirke25
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 03.07.2010 22:40
Zdieľať na Facebook

To necrofibre

Príspevok od používateľa kirke25 »

Tak to je jasné, ani nemáš čo vynášať do výšin.
Načo si takú sračku teda kupuješ? :41c2:
Ale je to tvoja vec.
Za to, že ty si takú Fabiu mal - a evidentne to bola riadne roztrepaná kravina, ešte ostatní majitelia nemusia mať sračky (o.i. z dôvodu že ty máš jednu, resp. už druhú takú doma)... lol
Ale evidentne podľa typov MV si vieš vybrať.

Ja len píšem, že niekomu môže slúžiť dobre a niekomu nie. Ale preto ze niekomu neslúži nemusí to byť hneď črep.
Lebo tvoj Vehikel Dejvo - to je už iná liga! :2f93:

Vždy záleží od správania sa k autu. Či ho kúpiš nové, alebo z druhej ruky. Vždy keď sa rozhodujem či kúpiť auto z druhej ruky, som zvedavý na majiteľa. Ak vidím čo to je za človeka, ani ma v podstate auto už nezaujíma. Otočím sa bez toho aby som auto videl... Ak chápeš čo tým chcem povedať...
A potom sú typy čo už cez telefón zjednavaju cenu, ešte auto ani nevideli. A tí potom kúpia, trebárs Fabiu - črep. A veď čo - šak dobre kúpili.
necrofibre
Príspevky: 142
Dátum registrácie: 06.10.2007 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa necrofibre »

@kirke25 Takže si to zhrňme.Prečo som moju sračku kúpil? Lebo žiaľ moja prvá Fabka Haťalapka klakla omnoho skôr, ako som očakával,kupoval som ako prvé auto,človek neznaly ešte motorov.Nato som sa rozhodol kúpiť niečo z prostriedkov,ktoré som mal v tom čase k dispozícii a padla voľba na Dejvú.Dalo sa na nej hneď odísť z predajne a bola dobrá cena, hoc za rovnakú sumu som si mohol zakúpiť Simply Clever Houno To Pôjde.
Kúpil som ho pre ten istý účel ako ty,avšak prihliadal som nato, že je tam Opelácky Ecotec 1.4 štvorvalec,celkom spoľahlivý,kde sa nemusím obávať toho,čo uvádza zadávateľ témy. Ja osobne som zatiaľ nestretol človeka, ktorý by si tvoju HŤPé pochvaloval. Toť asi vsjó :2f93:
kirke25
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 03.07.2010 22:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kirke25 »

Takže si stretol prvého...
Keďže si bol neznaly motorov a kúpil si HTP, usudzujem že máš tak 25, nakoľko keď HTP vznikli ostatní ho už poznali...
Takže radšej ako HTP si kúpil Dejvo - lebo nič lacnejšie neexistovalo.
Pochopil som nemaj strach. :4012:
necrofibre
Príspevky: 142
Dátum registrácie: 06.10.2007 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa necrofibre »

@kirke25 Nože daj nejaký typ,čo by si zobral ty,okrem haťalapky. Nestretol som prvého ani druhého, ale viacerých,ktorí si ťapli rukou o čelo, keď som im ukázal, čo som kúpil. Dajwo bolo presne v farbe,akú som z toho modelu chcel,a vieš, nechcel som polroka čakať na niečo iné, ktoré v Rožňave by bolo na objednávku u autopredajcov. Predpokladám že by si sa rozhodol pre Sandero alebo Logan :2f93:
Apropo,myslím že väčšina je takých,ktorí sa o autá nejak extra nezaujímali do doby,kým nemali svoje vlastné, presne ako v mojom pripade. Hawk :4012:
kirke25
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 03.07.2010 22:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kirke25 »

Ja nie som ombudsman Škody HTP - a je mi jedno co si kto myslí.
Pointa mojich príspevkov je - že aj HTP jazdí normálne, na to co bolo vyrobené - cukačky mesto/medzimesto...
Ale je mi jasné že pri tvojej starostlivosti to bol črep... Olej meniť treba o.i. lol
A bohužiaľ netrafil si sa do môjho vkusu. Daciu zatiaľ nemám... A zatiaľ o nej neuvažujem.

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 33 neregistrovaných