Skoda Fabia 1,4 Mpi - otacky

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

nerep
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 02.04.2012 14:35
Zdieľať na Facebook

Skoda Fabia 1,4 Mpi - otacky

Príspevok od používateľa nerep »

Na fabči 1,4Mpi benzin plus LPG mi pri studenom motore kolisaju otačky na volnobehu ak sa chcem pohnut, musim pridržat otačky takmer na 4000 ale akonahle sa motor troška zohreje tak ide bez problemov robi to aj na LPG aj na benzine,navyše pri studenom motore aj počut hlučnejši zvuk auta -akoby tam niečo šuchalo auto ma najazdene 200 000 km ale inak je pri menšej poruche vždy okamžite opravene len teraz ma to zaskočilo a nemam čas ist do servisu....ale cez tyžden si budem musiet najst čas ak ste mali niekto podobny problem poprosim aby ste ma informovali aby som vedel ako dlho budem bez auta....
80honda
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 12.03.2010 21:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 80honda »

Dobry den, trebalo by to dat na diagnostiku.Skadial ste.viem to napojit na diagnostiku ak by ste chceli.Po zisteni zavady aj opravit.Ja som z Košic.
nerep
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 02.04.2012 14:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nerep »

Levoča ja buduci tyžden to pôjdem dat na diagnostiku len ma zaujima či nahodou sa niekto už s tym nestretol lebo ja som rozmyšlal či to nebudu rozvody
Mimuska1422
Príspevky: 95
Dátum registrácie: 20.09.2010 13:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Mimuska1422 »

Tento týždeň som toto riešil na Cordobe 1,4 rv:98
Mala presne tie isté príznaky ako opisujete, po napojení na diagnostiku auto vykazovalo cca 6 chýb, všetky týkajúce sa škrtiacej klapky
nerep
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 02.04.2012 14:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nerep »

dakujem je to tiež jedna z možnych alternativ lebo škrtiacu klapku som nečistil min 80 000 km
nerep
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 02.04.2012 14:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nerep »

tak konečne som sa dostal do servisu vyčistil mi škrtiacu klapku,ale dnes rano som zistil že to problem nevyriešilo auto lepšie chyta ale ked sa chcem pohnut tak auto straca vykon...sviečky mam vymenene na nich mam najazdene 17 000km servisak mi povedal že ešte ich vymenit ak to bude robit nadalej teraz vyrazne kolišu otačky na volnobeh....
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 30 neregistrovaných