Skoda Fabia 1,4 mpi - kontrolka mazania

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mino013
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 10.10.2015 08:17
Zdieľať na Facebook

Skoda Fabia 1,4 mpi - kontrolka mazania

Príspevok od používateľa mino013 »

Kto ma skusenosti s Fabiou 1.4 - kontrolka mazania pri volnobehu nesvieti, pri otackach 1500 zacne pipat a blikat, tlakove cidlo je vymenene, olej, filter tak isto, pri volnobehu je tlak oleja 5bar, pri 2000 otackach ma necelých 6bar. Pri odpojeni cidla, vobec pristrojovka nereaguje, zacne reagovat az pri 1500 otackach. Tak isto sa pristrojovka sprava aj pri zapojenom cidle.
PEP123
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 13.09.2008 21:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PEP123 »

odpoj kabel olejoveho cidla skusacku jeden kontakt na privod na baterku druhy na kontakt s cidla a ked sa ti rozsvieti skusacka tak ti zopne cidlo oleja tlak najpravdepodobnejsia zavada kabelaz pod filtrom stal sa my takyto problem par krat bolo aj take menil som aj budik kodovanie imobilizer samozrejme k tomu... rada vyber budik pozicaj druhy podla cisla na starom nastartuj na stary koli imobilizeru pocas zapnuteho motora prepichni stekre na druhy ak vipnes motor a nastartujes v zapeti hned a nenaskoci problem s olejom tak je jasny budik ak ano kabelaz schema a premerat
lucia.a.laco
Príspevky: 145
Dátum registrácie: 03.10.2010 16:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lucia.a.laco »

Moze to byt aj alternatorom znamy mal podobny problem na octavii a bol to alternator


http://www.dieselpower.cz/forum/viewtop ... 276281c957
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: patobmw5 a 55 neregistrovaných