Skoda Fabia - vypinac el. okien + antena

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

matkopetko
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 05.05.2010 20:07
Zdieľať na Facebook

Skoda Fabia - vypinac el. okien + antena

Príspevok od používateľa matkopetko »

Zdravim vsetkych chcem sa opytat na vymenu anteny, ako postupovat, samozrejme viem kde co ako ale nejako sa mi nedari plast dat dole nad kufrom a nerad by som nieco ulomil, ci idem dobre na to, pripadne postup nejaky....dalsia vec je ovladanie el.okien pomocou klucu stiahnem okna aj predne aj zadne problem je v tom ze cez vypinac zadne okna nejdu ani z dveri vodica ani samostatne v zadu je proste ticho, skusal som z pravych prednych dveri vymenit vypinac ..prisiel som na to ze vypinace su dobre pretoze v predu islo so zadnymi stahovat, otazka znie..kde moze byt chyba? kable? este podotykam ze zadne lave okno nejde ani s klucom to je uplne mrtve..ale vypinace su ok. Dik za kazdu radu
bjbbobek
Príspevky: 653
Dátum registrácie: 03.06.2012 13:07
Bydlisko: Gbely
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bjbbobek »

Ten plast ide tasko dole a casto sa nieco zlame, hlavne ked to auto ma uz viacero rokov. Tapacir staci oddialit a antenu odpojit a povolit 22 klucom a klasika kus za kus.....doporucujem originalnu jednoznacne.
Ohladne dveri je to tasko povedat....ale pozriet kable v prechodke dvere a karoseria,alebo motor ale aj RJ.
Diagnostika,elektronika,geometria,pneu servis,klimatizácie
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: uwa0908969129 a 22 neregistrovaných