Skoda Fabia - oprava servočerpadla

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

pantraktorista napísal:Dalsia vec je ze musi menit tyce riadenia, tak preto tak vysoka cena.
:40bd:

Obrázok
pantraktorista
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 27.07.2009 17:45
Zdieľať na Facebook

Re: _

Príspevok od používateľa pantraktorista »

Skor som myslel ze tyce riadenia a servocerpadlo su 2 nezavisle suciastky a pri poruche servocerpadla nie je potrebne menit tyce.

No jemu v servise to problem nerobi a na fakturu by mi bol zauctoval aj tyce riadenia, pricom by sa ich ani nedotkol.
m.kocik
Príspevky: 608
Dátum registrácie: 20.10.2007 20:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa m.kocik »

presne tak ojazdenu celu fabiu kupis aj za 2000e a oni chcu tolko za servo,poznam taky jeden dedinsky servis praca na forde c-max ,vymena turba 2tyzdne acena jak v znackovom servise v poprade,otras myslim ze prisli o zakaznika a to nehovorim o ustnej reklame atd,podla mna maju kratku zivotnost. :3906:
gastan
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 31.12.2010 22:19
Zdieľať na Facebook

Re: Skoda Fabia - oprava servočerpadla

Príspevok od používateľa gastan »

pantraktorista napísal:Zdravim pani,
na Skode Fabia, 1,4 Mpi, r.v. 2002 mi zacalo tiect cerpadlo posilnovaca riadenia (pohon elektromotorom). Ak som odniesol auto do dedinskeho servisu chcu za opravu 1200 eur. Je tato cena za opravu realna? Pripadne, aky je vas odhad ceny za opravu?
Tečie čerpadlo alebo hrebeň? Ak mate zaujem viem vám pomôsť môj tel.0905 524765.Je to bežná závada,stretávam sa s tým bežne.

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 69 neregistrovaných