Škoda Fabia 1,2 HTP, chvenie motora na voľnobeh

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Cham
Príspevky: 1165
Dátum registrácie: 30.01.2009 18:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Cham »

radodin

Mam zopar nejasnosti

- pocitam, ze mas VW Polo, nie Fabiu
- tebou menovane opravy sa vykonavali v autorizovanej predajni - servise ?
- koho si dal na sud, resp. koho zalujes ?

Vieme vsetci, ake je na Slovensku sudnictvo zabrzdene. Na tvojom mieste by som to neustale urgoval, popripade to skus zverejnit.
radodin
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 24.05.2009 13:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa radodin »

Jedna sa o VW Polo...
Zalujem VW- presnejsie PO Car Presov nakolko som auto kupoval od nich... Z ich strany ziadny zaujem, len aby si zakaznik za vsetky tie poruchy platil... Myslim ze je to verejne zname tie problematicke 3valcove motory 1,2...ale automobilka si hlada VZDY nejaky hlupy dovod aby sa zo zakaznikom natahovala a ten aby potom (ked ma slabu povahu alebo lepsie ked nema peniaze na tie vsetky sudne veci...) zalobu ktoru dal aby ju stiahol spat...
Momentalne mam 2xznalecke posudky... Uvidim ci to pohne so sudkynou... Inac sudkyna totalne "mimo obrazu diania" nevidi do toho, a takisto odmietla k pripadu prizvat sudneho znalca aby jej to ozrejmil...
Prosim vsetkych co maju podobny problem aby mi kludne napisali na mail dindakradovan@azet.sk Ked je viac takych pripadov mozno sa to viac pohne smerom dopredu... Vopred vsetkym dakujem...

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 94 neregistrovaných