Servisovanie auta vs. policia

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..biker...,preco nie si mojim synacikom? :angr:
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Cviro - umytie motora stojí u nás 4,99eura - to sú dva obedy.A vôbec to nerieši problém z tesnením . Ja ak potrebujem auto opraviť , tak musím mať mechanika , ktorý si pre neho dôjde (a to nemôže byť lacné).Pretože rozbité auto , nie je dôvod na neprítomnosť v práci .
Počítaj so mnou - ak mám za 250 hodín 600 evri , kolko musím odrobiť ak potrebujem zarobiť 1000 eur????? Som rád ak sa prídem domov vyspať na 6 hodín a nie pozerať na auto
Áno , robím aj soboty a nedele - to pre vrtákov - a robia aj tisícky ďalších ludí.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ani ja sa Bikiho nezastávam , mám rovnakého doma. Len som sa tu snažil poukázať aj na odvrátenú stranu mince. Pokial v tejto republike bude vela velmi chudobných ludí , potom aj na cestách budú jazdiť vraky. Je to úplne najjednoduchšia kaukulačka , ak zarobím ledva na prežitie, neostáva na servis auta , domu , záhrady , okolia. Ludia sú potom deprimovaní a hlavne ZLÍ voči druhím. Vieš keď držíš v hrsti 20 eurovku a rozmýšlaš či máš kúpiť brzdové doštičky v autokelly alebo si radšej dať u zubára spraviť blombu, aby si mohol v noci spať. Je to dosť blbé. A keď mi jeden deň zavrú smetisko a na druhý deň mi chce starosta dať pokutu za pálenie zeliny, ktorá sa 30 rokov vozila na to teraz zavreté smetisko. Tak sa nečuduj že problémy najradšej riešim fyzickým násilím.Ale už som dosť mimo témy.


Verte , alebo nie ale keď som pred 20timi rokmi menil motor na 100vke pred panelákom , tak mi prišli 20ti pomáhať a nikto ma neudal. Len škoda , že dobre už bolo.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Raz som vyslovil myšlienku , že mocní tohto sveta by možno nekradli až tak velmi , ak by vedeli že každých 50 - 70 rokov príde revolúcia a chudoba im to aj tak všetko vezme.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Zvrhlo sa to tu na debatu dvoch ludí. Cico už spí ? alebo má na saláme? A Rudi , kedy je v Luxemburgu večierka?a Turbo mi už tiež dávno nevynadal.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
bombalino
Príspevky: 1721
Dátum registrácie: 28.11.2010 20:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bombalino »

Možno zistili,že si akurát trápny ocinko ktorému robia dobre reakcie na tvoje debilné názory o vylievaní oleja do potokov ,jazdenie cez dediny 150 km a podobné nezmysly pre malé deti.
Groopi
Príspevky: 247
Dátum registrácie: 19.09.2011 13:17
Bydlisko: NM
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Groopi »

Všetky možné opravy robím na parkovisku a nikdy mi nikdo neprišiel dohovárať a podobne. Dokonca známy na Škodovke vyhodil motor aj prevodovku von, a tak aj nahodil, pred svojím panelákom.
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

oco13..kazdy den koncim o 22 hodine,niekedy musim pretahovat,takze vpadam sporadicky,jak mam chvilu casu...
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Rudi ja si v robote počas presunov hodím notebook na kolená a trocha sa tu pomotám.
A ako rád by som bol znovu malé dieťa - to k tomu príspevku vyššie.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
cochces
Príspevky: 93
Dátum registrácie: 17.01.2007 07:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cochces »

vela ludi tu stale pinda na servis aky su drahy a pod.ale malo ludi tu ma paru otom kolko povoleni a inych veci musis mat aby si si otvoril prevadzku.to neznamena ze mas styri steny a dieru v zemi tak tam mozes opravovat auta.samozrejme tieto povolenia a skolenia niesu zadarmo,preto sa mozu auta opravovat na miestach tomu iba urcenym.policajti konali spravne.
kalvaster4
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 08.07.2008 18:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kalvaster4 »

Keby si to robil v nemecku tak za chvilku si oprety o kapotu auta a mas co vysvetlovat ( osobna skusenost (
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Chlapci prispievatelia nado mnou , ak by Biky robil v nemecku tak by určte mal aj na servis .A dokonca ak by bol Nemec tak by ho ani nenapadlo aby si niečo robil svojpomocne. Tomu sa hovorí mentalita národa.
A k druhému príspevku , ja nepindám na servis že je drahý , ja pindám na to že na našom drahom a milovanom slovensku si 80% ludí nedokáže zarobiť na ten servis.
Poprosím - čítajte s pochopením.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
jonathan104
Príspevky: 2733
Dátum registrácie: 22.02.2011 20:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jonathan104 »

nemyslím, že vo vytúženom nemecku lietajú pečené orly do huby.
Cham
Príspevky: 1165
Dátum registrácie: 30.01.2009 18:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Cham »

Ja by som prirovnal nemecke platy k pecenym holubom padajucim do huby . :d :D
autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

oco13 nevid ten nas juh tak cierno.... si predstav ze by si mal kurit cca 10 mesiacov v roku ako tuna kolegovci od vychodu a tiez sa nedivaju na plnu penazenku..

inak minule si vylieval olej do uhlia a teraz do potoka? .. lol

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 55 neregistrovaných