Servisovanie auta vs. policia

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Servisovanie auta vs. policia

Príspevok od používateľa biker610i »

caute na mojej felde som potreboval vymenit hadicu chladiacej kvapliny a hadicu servo cerpadla a pocas toho ako som ich vymienal ma prisli pozret policajti a ze znecistujem prostredie prevadzkovymi kvapalinami a ze niekto ich na mna volal. A pritom som mal vplane tak ci tak ocitsit parkovisko od chlad. kvpaliny a par kvapiek servooleja po skonceni vymeny. a tak by ma zaujimalo ze ake vy mate skusenosti zo servisovanim auta pred barakom a ci tiez niekto na vas volal policajtov, lebo ja nemienim koli hocijakej prkotine davat auto do servisu ked to v pohode zvladnem aj sam :3c90:

- Riešte zadanie témy, nie zadávateľa: Buzerácia za servisovanie na ulici
- attatlas
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

vsak som to parkovisko vycistitil, a hadice som potreboval vymenit kedze boli derave tak aky mas problem? :angry: :d :D
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ty máš problém s chápaním základných vecí! To, že ty potrebuješ niečo na aute vymeniť a nemáš na servis auta nikoho nezaujíma! Ale zaujímalo by ma ako si to parkovisko vyčistil? By som zavolal hasičov, aby to vyčistili profesionálne a teba to dal preplatiť, aby si si nabudúce rozmyslel či máš na servis! :angry:
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Na verejnom parkovisku by si nemal ani čistou vodou auto umývať...lebo to ho umyješ inak ako keď oprší...Ale to len tak na pobavenie.Aké sú tu debilné niektoré zákony. Hlavne že čierne skládky a smetiská rastú jak huby po daždi.
Ale za hento Ti kľudne mohli dať pokutu alebo aj Ťa nahlásiť na odbor životného prostredia na OU na ďalšie konanie, ohľadom znečisťovania verejného priestranstva ...Takže buď rád a nabudúce sa nenechaj nachytať....
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Zčasti máš vinu aj Ty,aspoň vlnitú lepenku keby videli pod autom by boli pokojnejší.Druhá strana toho istého,nech sa pozrú na príjazdovú cestu pred servis,kde zastane každý,keď si ide robotu dojednať.To je samý fľak po oleji samozrejme,keď sa to kydá z mašiny.To neuprace po sebe nik.Toto bolo aj nebolo oprávnené,možno hladanie palice.Lebo ak ide o vec,tak ako policajt Ti oznámim,že o Tebe viem a prídem pozrieť ako si po skončení po sebe upratal.A ver,že by si upratal ako každý koho by upozornili že si niečo skontrolujú aj neskôr.Chrániť a pomáhať nie je o pokute,je o tom nájsť pochopenie pre dobrú vec. Musí byť obercocot kto to nechápe že normálnemu slovu rozumie väčšina,a trestať treba tých čo chápať nechcú
dotynka
Príspevky: 1222
Dátum registrácie: 04.11.2008 20:33
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dotynka »

Oco neprekvapil lol
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

zda sa mi, ze existuje/existovalo nieco take ako samoservis - dielna s naradim, kde si prenajmes priestor (hever) a pokial potrebujes, tak konkretne kusy naradia, je to riesenie pre tych, co maju znalosti, ale nemaju priestory a vybavenie...

sused s tou speci verziou Googla nie je zrovna doma, takze neviem nic najst :-\ okrem par tem na inych forach, minule som nasiel jeden taky v BA, kde tusim hodina priestoru stala sedem eur... teraz sa uz k tomu neviem dostat
jofozo
Príspevky: 178
Dátum registrácie: 22.11.2007 21:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jofozo »

Nejaky dochodca sa zas nudil ked volal policajtov. Mal si im povedat ze ti roztrhlo hadicu a ze voda vytiekla tak to davas dohromady. Nech ten kto volal to dokazuje ze si to vypustil ty sam. Aspon by si vedel kto to bol.

Dalsia vec je ze take vecy sa na ulici nerobia, teda by sa aspon nemali. :3020:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Nestačím otvárať oči a krútiť hlavou nad odpoveďami v tejto téme...
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

To Dotynka : a prečo by som mal prekvapovať ja mám stále rovnaký názor , nie som politik.
To Cico : opatrne s tým krútením hlavy , aby ťa neseklo v krku
To všetci : prečítajte si čo napísal p.Hlavatý
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Polykarp
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 30.12.2010 21:47
Bydlisko: TS
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Polykarp »

Tak mily pan biker,
Vsetci sme chodili do skoly , kde nam uz od mala vysvetlovali ako skodia ropne produkty zivotnemu prostrediu , ak nie , pocas svojho aj tak marneho zivota mame povinnost neustale sa vzdelavat a hlavne premyslat ....
Ty si znecistoval verejne priestranstvo a este si nahnevany , ze ta prisli na to upozornit.
Ja by som sa hanbil ako pes , a sypal by som si prach na hlavu.
Co si maju o tom mysliet ludia , ktori denne separuju odpad , znizuju emisie , podaktori volia bike miesto auta a pod.
A zakon je prave na ochranu , aby si nikomu nestrpcoval zivot....nakoniec aj na napravu , ak sa zamyslis.
Si predstav , ze si hocikto v sobotu pred bytovkou vymeni olej (vyleje do potoka ?!) a tie mastne mlaky rozslapu deti po okoli ?
Ak si to neuvedomujes sam , nuz musi ti to vysvetlit policajt, mozno uz aj s pokutou.
Ak ani to nepomoze , uz len lieskova palica.

Nic ti neostava , pokorne stiahni chvost , porozmyslaj o tom.
A co tie skvrny pred Te.om a Li.om ? Mna ide rozdrapit.....moje auto je vzdy ciste , motor zvonku ako novy , ak je naznak poskodenia nejakej hadice , okamzita vymena.

Konecne sa zamyslime vsetci nad tym ako sa spravame k svojmu ! zivotnemu prostrediu.
jonathan104
Príspevky: 2733
Dátum registrácie: 22.02.2011 20:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jonathan104 »

som za, že policajti robili dobre svoju prácu. Vadí mi ale, že nemajú rovnaký meter na každého. Mne okrem vypušťania a menenia rôznych kvapalín dosť vadia osraté trávníky a ošťaté všetky rohy po mestách od psov a ich dementných majiteľov nemá kto riešiť. Tkaktiež jarné a jesenné vypaľovanie tráv,laebo aj taká močovka je squelá vec.
Takže kde je pravda kde pomykovo?
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

biker610i:
Bud rad, ze si nic neplatil, teda pokutu a zrovna tak, ze neprisli hasici... To by mohla byt slusna palka (kopa eur rozumej).
Problem je to, ze si to urobil zamerne...
A policajti boli podla mna asi ti "rozumnejsi", kedze sa zachovali tak ako si myslim. Robili svoju pracu, prist k tebe museli, kedze niekto ich volal.
Problem je vsak to, ze napr. z mnohych aut su celkom podstatne uniky prev. kvapalin a pritom slobodne jazdia akoby sa nic nedialo a pritom su si toho vedomi, ze dlhodobo aj tym unikom znecistuju ziv. prostredie. Toto by mala riesit napr. STK, kde by auto skoncilo ako docasne nesposobile, lenze....
No nic, nabuduce snad budes mudrejsi a budes mat pod autom aspon nieco, aby si nepoburoval okolie.

Inak, osobne som mal kedysi problem, po poziari auta mi vytieklo velke mnozstvo benzinu na cestu. Vsetka cest Ceskym hasicom, ktori boli max. v pohode, unik zlikvidovali a mna to nic nestalo, dokonca aj zvedavu hliadku MP z miesta vykazali (zevraj by mohli robit problemy).
mjato
Príspevky: 979
Dátum registrácie: 17.11.2008 17:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjato »

Pre "OCO13"paci sa mi ,ze na tomto fore mas svoj nazor aj ked vela krat s nim nesuhlasim.Dal by som ti tu vodu z tej studnicky chlipat az by si skapal.Kazdy caka,ze mu z vodovodu potece cista voda,ale chranit zivotne prostredie nic.
Aj ked kvapka oleja z auta sa dokaze rozlozit v tisicoch litroch vody je to nic proti tomu kolko odpadu sa vyvezie z nasich automobiliek..,kolko chemie potrebnej vo vyrobe sa strati do kanala vo vsetkych firmach....
rudolfo63
Príspevky: 9941
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..a co ste sa vsetci pustili do nevinneho chlapca..haaaaa?
..biker...,nikoho tu nepocuvaj a pokracuj vo svojich cinnostiach,aj keby si mal zajtra vypustit cely olej...

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 15 neregistrovaných