Servisné knižky - predaj

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

Lebo každý je odborník na všetko, pozrie na sedačku a pedále, a pane to nemôže tak byť, to má cez 300 000 km.

To že niekto v tom bruzdal kanadami (spomínaná služobná octáfka v strojarenskej firme) a má 150 kilo, to už nie je možné :-) (Známy na fabke urval sedačku. Prudko zabrzdil, nemal dobre nastavený doraz a má 150 kilo. Sedačka utrhnutá z koľajničiek :-) )


A počet km na tacho hovorí, že viac ako 120 000 km je auto pred smrťou, teda už nič z neho :-) teda v podstate to už ani nejde :-) len o tom to auto ešte nevie :-)
bdrestav
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 18.08.2010 19:38
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bdrestav »

Namiesto sevisnej knihy si treba žiadať win kod teda čislo karosérii a nasledne si ho overiť v systéme v autorizovanom servise a človek hned vie načom je. a kto neposkytne win kod tak je jasne prečo.
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

nie kazde auto najdes v systeme...moje auta su kupovane ako nove, a maju tri roky, a nemaju jediny zaznam v serviske, a nikdy ani v servise autorizovanom neboli, a ani nebudu..

co povies na to?
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

A výherný kód čoho to je?
heze1
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 18.09.2006 18:21
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa heze1 »

dotynka napísal:Nikdy ma pri kúpe auta nezaujímala nejaká knižka.
Kontrolujem stav auta. :coffe:


jednoznacne...
kapeda
Príspevky: 1036
Dátum registrácie: 28.12.2006 13:29
Bydlisko: BA
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kapeda »

zoberies servisnu knizku, pozries kde to bolo servisovane a pre overenie tam zavolas ci to sedi, nech je to auto z ktorej kolvek krajiny...
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

No a keď telefón nefunguje, máš odpoveď zadarmo :-)
lipton
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 21.09.2008 21:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lipton »

Sliedic napísal:Pokiaľ budú ľudia slepo veriť nízkemu nájazdu km a nebudú sa zameriavať striktne na technický stav auta, potial sa bude zneužívať a faľšovať úplne všetko.

A samozrejme, tomuto neblahému stavu prispieva aj slabá legislatíva. Neviem, prečo sa polícia nezameria, alebo investigatívni novinári viac na podvody v bazároch, na pochybných dovozcov.

Keby to bolo na mne, ruky by sa sekali jedna radosť. 30 rán bičom a podobne. To by boli veľmi odstrašujúce príklady pre ostatných, ktorých podvod živí.
Predávam knižky ktoré mi ostali... Volvo malo napríklad dve Slovensku a Anglicku... Anglická bola zapísaná Slovenská čistá prečo ju nemôžem predať niekomu kto ma volvo a nemá knižku? Fakt ste ako deti.... Kto chce ide si kúpiť čistú alebo si dá v reklamke vytlačiť na mieru..
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

A prečo si nepredal aj tu čistú so svojím autom ?? Mohol si pýtať o 100 € viac :-) šak bolo volvo v lepšom stave, keďže auto na slovensku nebolo jazdené :-)
lipton
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 21.09.2008 21:03
Zdieľať na Facebook

kujon

Príspevok od používateľa lipton »

volvo bolo servisovane len na slovensku ale vyplnovali knizku ktora bola v anglictine ,,, teda slovensku prazdnu knizku som predal niekomu kto ju bud nemal alebo bola uz zapisana :41c2:
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

Tu sa mysleli inzeráty typu predám prázdne servisné knižky na rôzne značky !!! To nie že mu jedna ostala, ale vyslovene ich predáva pre špekulantov, aby ich vyplnili podľa seba.
lipton
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 21.09.2008 21:03
Zdieľať na Facebook

hm

Príspevok od používateľa lipton »

ved je to jedno ked chce bude predavat znacku po jednej na ine tel cislo a zas nieje problem dat knizku urobit.. dnes mi kamarat volal.. boli mu kupci na golf 5.. ako uvod chceli knizku ta bola ok potom dve hodiny obzerali auto a potom na vecer zrazu ze oni chcu prehliadku vo vw servise .. ok isli stihli vsetko sedelo a na zaver chceli zlavu 700e z ceny 5700,,,samozrejme ze isli nazad na jednom aute.. normalne im asi drbe hlavne ked najdu taliana co nema zaznam a falosnu knizku tak to vezmu ... ludia teda kupci na slovensku doslova chcu bit oklamany
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

By ma porazilo :-)

Našťastie mne vypisujú sms-ky rovno o 1000 € nižšiu cenu. Tak im viem napísať, že ďakujem neprosím.

Ale keby ma oberal o čas tak dlho a potom by niečo také zapotil, tak by sa človeku asi zásobník pohol :-(

Dnes tu ľudia háďžu zľavy, že akokeby 1000 € bolo 1000 Sk. Dakedy pýtali zľavu na cestu pár stovák, ale teraz je to priam národný šport :-)

A presne takéto kupovanie knižiek slúži na falšovanie km, prípadný odrb zákazníka :-(
christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

By ma zaujimalo kto sa este drzi na servisnu knizku.Kto bol na 2 rocnej vojencine vie,ze papier znesie uplne vsetko aj ked sa pisu blbosti.Na co sa tam pisu vymeny olejov ked majitel je zgrlavy olej aj z filtrom kupit a len sa zapise bez vymeny.A povie sak nech si ho vymeni ten kto auto kupi.Menil som uz aj taky olej ze po odsrobovani sroba nic netieklo.Na mierke olej ukazovalo.Vytiekol mazut az po prerazeni srobovakom.Vanu dole a 1 cm bordelu vo vani co islo dole az zo spachtlou.Podla servisnej to bol skoro novy motor.
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

Kto sa aspoň ako tak stará o auto tak si tu námahu dá a vypĺňa servisnú knižku.

Ak niekto nemá servisku, tak sa asi ani toľko nestará o to auto.

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných