servis NISSAN v MT

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jarober
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 05.06.2005 23:01
Zdieľať na Facebook

servis NISSAN v MT

Príspevok od používateľa jarober »

kam chodíte v MT do servisu s Nissanom? tretí rok vlastním Almeru N16 1.8 r.v. 2003, už som skúsil asi tri servisy, ale nikde som nebol spokojný až tak, aby som si ho vybral... buď premrštené ceny, alebo nekvalita, alebo nepríjemný personál... servisná prehliadka sa blíži, tak rozmýšľam, kam vlastne ísť...
girman
Príspevky: 399
Dátum registrácie: 24.12.2007 10:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa girman »

nehladaj dobryservis ale dobreho mechanika ak si ho najdes uz ku inemu nepôjdes to mi ver. Ked ma nieco znacku tak neznamena ze aj kvalitu. Lebo tí co vedia robit z autami maju davno svoje dielne a ti co nevedia pracuju v "znackovych" servisoch ako vymienaci dielov :2f93:
romanmt
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 20.06.2009 10:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa romanmt »

nehnevaj sa namna ale si k0k0t. V nissane stoji hodina asi 450sk (nerisem peniaze) na moju N15 ktora ma 14 rokov. servisujem to tam ako ho mam asi 8 rokov a nemal som tam ziadny problem. Ty si myslis ze ked tam das vymenit olej tak ta bude stat 2x viac ako u toho co je o 100 metrov nizzsie, alebo oproti 1 maju, alebo na lipovci, alebo v priekope???? nikdy neruobili nieco bez toho aby mi nezavolali ze ci chcem aby to urobili... Prosim napis mi preco sa bojis ist do original servisu a radsej chodis ku kktom co nemaju ani test na tlmice, pozeraju sa ti na nalepku na dvere ze aky ti maju dat olej...
girman
Príspevky: 399
Dátum registrácie: 24.12.2007 10:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa girman »

romanmt napísal:nehnevaj sa namna ale si k0k0t. V nissane stoji hodina asi 450sk (nerisem peniaze) na moju N15 ktora ma 14 rokov. servisujem to tam ako ho mam asi 8 rokov a nemal som tam ziadny problem. Ty si myslis ze ked tam das vymenit olej tak ta bude stat 2x viac ako u toho co je o 100 metrov nizzsie, alebo oproti 1 maju, alebo na lipovci, alebo v priekope???? nikdy neruobili nieco bez toho aby mi nezavolali ze ci chcem aby to urobili... Prosim napis mi preco sa bojis ist do original servisu a radsej chodis ku kktom co nemaju ani test na tlmice, pozeraju sa ti na nalepku na dvere ze aky ti maju dat olej...

ak to bolo namna tak najprv - ty si kok0tk0 a dalej mam skusenosti z nejednym autorizovanym servisom roznych znaciek ktory pri banalnej chybe to nevedeli riesit = vymienaci dielov nie mechanici tolko len
SlickVic
Príspevky: 702
Dátum registrácie: 08.09.2009 11:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa SlickVic »

lakinooo napísal:
romanmt napísal:nehnevaj sa namna ale si k0k0t. V nissane stoji hodina asi 450sk (nerisem peniaze) na moju N15 ktora ma 14 rokov. servisujem to tam ako ho mam asi 8 rokov a nemal som tam ziadny problem. Ty si myslis ze ked tam das vymenit olej tak ta bude stat 2x viac ako u toho co je o 100 metrov nizzsie, alebo oproti 1 maju, alebo na lipovci, alebo v priekope???? nikdy neruobili nieco bez toho aby mi nezavolali ze ci chcem aby to urobili... Prosim napis mi preco sa bojis ist do original servisu a radsej chodis ku kktom co nemaju ani test na tlmice, pozeraju sa ti na nalepku na dvere ze aky ti maju dat olej...
Servisna hodina 450 SK sa ti zda primerana???
nie, vsetky firmy, by mali pytat maximalne 20 korun...aj s dph...

zda sa ti 450 vela? skus skocit do bmw, ale zober si niekoho na podopieranie, ked sa ti 450 zda vela :)
edd
Príspevky: 489
Dátum registrácie: 10.04.2009 09:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa edd »

Neviem ale môj známy chodí do Nissanu do Martina pre max. spokojnosť. Má Navaru , Micru a Infinity. Býva v Malackách čo je dosť ďaleko ale ochota a prístup je tam neporovnatelný (samozrejme aj kvalita). Nie sú to autá čo sa často kazia tak si hádam zaslúžia lepší prístup čo sa vráti na spolahlivosti.
lipton
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 21.09.2008 21:03
Zdieľať na Facebook

nisan v martine

Príspevok od používateľa lipton »

nadavat si tu do .... je ubohe ... nisan j.m v martine je jediny or. servis kde mi vzdy auto seriozne opravili..uctuju si normohodinu nie pofajcievanie ako v dalsich servisoch po martine .. ESTE RAZ nisan v martine je TOP a to pisem preto lebo som pochodil vsetky znackove humna ako je citroen v kostanoch aj renault na severe,opel pri zaturci atd ..... uplne NAJHORSI SERVIS JE CITROEN V KOSTANOCH ani raz mi nedokazali opravit auto ktore som im doniesol no pomenili mi to co som neziadal napriklad drziak znacky alebo hadicu na klimu j ked mali opravovat klepanie motora nakoniec po 2 mesiacoch mi nauctovali 14 000sk a ospravedlnili sa ze im je luto ked od nich odchadza auto neopravene .. dakujem pekne hlupaci.. auto mi nakoniec opravil mechanik na dedine ktory kedysi pracoval v citroene .. dalej ani nejdem pisat ale jedno zopakujem NISAN J.M MARTIN JE TOP V MARTINE :300f:
exekutor
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 19.11.2009 16:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa exekutor »

ak maš staršie auto po zaruke tak ti doporučujem JM auto v turčane. Mucha vie pri robote rozmyšlat, ja tam chodim s každym autom čo doveziem a spokojnost.
Geofrey
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 25.08.2006 19:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Geofrey »

A servis na Nissan v BA? Existuje nejaky seriozny na Micru K11? Vdaka.
Napísať odpoveď

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 53 neregistrovaných