Seat Toledo II r.v.1999 , 66 kw AGR - motor vypol za jazdy

Diskusia ohľadne vozidiel značky Seat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Draky
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 04.03.2015 20:37
Zdieľať na Facebook

Seat Toledo II r.v.1999 , 66 kw AGR - motor vypol za jazdy

Príspevok od používateľa Draky »

Mam otazku... Isiel som autom a zrazu mi tu prestalo tahat pozeram na pristrojovku vidim ako mi tam zasvietila kontrolka autobaterie a auto uz vobec neslo... nabil som bateriu do plna aj tak nejde nastartovat, starter chce no motor nie a nie naskocit. Rele 109 je v poriadku. Ide mi o to co moze znacit najpravdepodobnejsie signalizujuca kontrolka autobaterie pocas jazdy a auto vypne a uz nejde nastartovať.. prosím o nejaku radu tipy... Vdaka za postrehy a ochotu.
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Kontrolka baterie sa rozsvietila, lebo prestalo dobijat.
Poistky skontrolovane a aj tie v motorovom priestore (velke pri akumulatore)???
Draky
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 04.03.2015 20:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Draky »

Tie pri baterke v akumulatorovom priestore su OK. Ostatne som nekontroloval. Pozriem sa na to zajtra.
marco98
Príspevky: 224
Dátum registrácie: 19.02.2015 14:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marco98 »

Nechcem strašiť ale mne takto roztrhlo rozvodový remen. Idem idem, skoro volnobeh, plyn som doťukaval, motor ani nebolo počuť, zrazu chcem pridať a nič. Iba rozsvietené dobíjanie a pretáčanie motora naprázdno. Ešte že mám jednotkový Scénic 1.6e. Kúpil som novú hlavu a vymenil ju v garáži. Cena aj s olejom, tesnením, skrutkami atd atd 120 evri a jazdí a jazdí dalej :d :D
Draky
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 04.03.2015 20:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Draky »

Len toto nee... Ono som este zabudol napisat ze som cca 40km isiel po zapipani kontrolky este s autom. Dolial som naftu a skusal startovat no nic. Vystupil som a pozeram medzi cerpadlom a palivovym filtrom co je ta priesvitna hadicka bola dost velka bublina..ale este blo vidno aj naftu.. Mohlo to nejak zavzdusnit..?..
Draky
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 04.03.2015 20:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Draky »

Ake čidlo alebo snimač ovplyvnuje startovanie auta ked sa pokazi že nemusím naštartovať? Vdaka
Napísať odpoveď

Návrat na "Seat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní