Seat Cupra 1P 177 kw , 2007

Diskusia ohľadne vozidiel značky Seat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Seat Cupra 1P 177 kw , 2007

Príspevok od používateľa oco13 »

Riči - ja som sa len v učebniciach dejepisu dočítal, že ludia žili x tisíc rokov bez elektriny a bez ropy a nedorasovali túto planétu tak ako my za 200 rokov. Nad tým sa treba zamýšlať.
Zbytočne budeme preberať to alebo ono auto, ak každá jedna technika úplne bytostne závisí od majitela - tuto zadávatel je toho krásnym príkladom. Ak by sme mu dali železnú gulu, tak zajtra ju berie na čipovanie.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
peterson999
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 03.01.2022 23:07
Zdieľať na Facebook

Re: Seat Cupra 1P 177 kw , 2007

Príspevok od používateľa peterson999 »

Najviac sa mi paci ked zlodej krici chytte zlodeja !!!

Riči ma to najhorsie co ludstvo stvorilo, vypusta sam okolo domu svojej rodine do ksychtu jemne sadze kedze nema DPF a kyda na nejakeho mladeho co ani nejazdi a nieto okolo neho :40bd:

Riči - daj si facku a poriadnu

Ty uz nikdy v zivote nepis nikomu ani keby ti stato Trabantov a Wartburgov turovali pod oknom spolu s Vetrieskami

Ty s tvojim jedinym Volvom nicis zdravie viac ako tie trabanty a vetriesky dokopy a bohuzial nesrandujem.

Oco13 dobre pises, ludia zbytocne cestuju.

Uz davno som riesil ze fasisti jazdia BEZNE rocne 70.000km za pracou na tych TDi wagenoch
Kde je logika ?
Tam kde robis, tam byvaj. Povinne ma mat fabrika bytovky pre zamestnancov a hotovo. Ked nie bytovka tak elektricka do roboty to aj Komunisti vedeli a 10.000 zamestnancov chodilo do VSŽ dnesnej USS pekne elektrickou 15 km a ziadne ze 10.000 ludi krat 70.000km rocne ako u fasistov !!!
Fasisti jazdia po JEDNOM kazdy vo svojom aute !
Za toto by som im navalil take dane ze by sa zosrali. A oni nam este budu diktovat ze nech sa my vozime v 0.6 biturbo 2 valci s 2 katmi a 2 DPFkami.
Presne ako Riči - on pinda a sam robi zlo najvacsie...
Nech je dany limit emisnej stopy na obyvatela.
Nie ze niekto si robi zbytocne 100.000km rocne a mna tu budu buzerovat lebo mam 5.0i V8 a najazdim 3.000 km za rok ...
Sranda musí byť aj keď na chleba nebude ...
Keď sa rúbe les, lietajú triesky. Za čistý stôl a víno mi to stojí.
Plávam proti prúdu, piškám proti vetru...
Múdry sa pýta, hlupák vie všetko ...
peterson999
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 03.01.2022 23:07
Zdieľať na Facebook

Re: Seat Cupra 1P 177 kw , 2007

Príspevok od používateľa peterson999 »

Uz roky hovorim ze toto je cesta k zaniku sveta.
Ludia sa smeju ale to nie je sranda.
Kamarat mi povie chod zit do jaskyne, iny chod na samotu. No ale hovno z toho ked ostatni znicia planetu a moji potomkovia nepreziju tak ci tak ani v jaskyni ci na samote.
Ked vidim ze niekto pride domov, sadne na gauc a o chvilu si spomenie ze ma chut na Kolu ci nieco ine a nevaha sadne do auta, urobi pre flasu Koly 20km na jeho TDi lebo si to moze dovolit dat liter nafty len tak do vzduchu. Katastrofa nas neminie, my uz sme v katastrofe len ludia spinkaju a konzumuju.
Sranda musí byť aj keď na chleba nebude ...
Keď sa rúbe les, lietajú triesky. Za čistý stôl a víno mi to stojí.
Plávam proti prúdu, piškám proti vetru...
Múdry sa pýta, hlupák vie všetko ...
Ricardinho83
Príspevky: 922
Dátum registrácie: 28.01.2019 16:58
Zdieľať na Facebook

Re: Seat Cupra 1P 177 kw , 2007

Príspevok od používateľa Ricardinho83 »

Petterson, Euro3 a Euro 4 bez DPF su normalne POVOLENE normy. Su to CR motory, ktore oproti starym predkomorkacom drasticky znizili emisie. Ak by tam DPF bolo, necham ho tam, ak tam je katalizator, necham ho tam. Porovnavat katalizator a DPF je uplne scestne.

Uz som cital, ze mas niekolko Lexusov, Toyot, 5.0i V8, Durango s 5.7 Hemi. Na kazdu PZP a udrzbu, parkovanie....pritom cely den travis na fórach. Zvlastne dost
peterson999
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 03.01.2022 23:07
Zdieľať na Facebook

Re: Seat Cupra 1P 177 kw , 2007

Príspevok od používateľa peterson999 »

Pre mna to zvlastne nie je. Pre mna je to normalne.
Zvlastne je, ze ked ti napisem pravdu, tak uz vytahujes nejake veci na mna. Smiesne. Ale zas take slovenske :-)
Predkomorkac nie je take svinstvo ako ta tvoja CR bez DPF ale asi to nedokazes prijat...
A mam aj predkomorkac aj CR bez DPF tak si mozes upravit zoznam :-)
Sranda musí byť aj keď na chleba nebude ...
Keď sa rúbe les, lietajú triesky. Za čistý stôl a víno mi to stojí.
Plávam proti prúdu, piškám proti vetru...
Múdry sa pýta, hlupák vie všetko ...
Ricardinho83
Príspevky: 922
Dátum registrácie: 28.01.2019 16:58
Zdieľať na Facebook

Re: Seat Cupra 1P 177 kw , 2007

Príspevok od používateľa Ricardinho83 »

Petterson, to si robis srandu vsak? Ze predkomorkac je emisne lepsi a men skodlivy ako CR. To myslis kvoli tomu, ze tym, ze CR rozprasuje na mensie ciastocky, su aj sadze mensie a lepsie sa dostanu do pluc? To potom DPF je cista vrazda. CR je skor o tom, ze nafza je spalena ovela lepsie a kvalitnejsie. Preto ziadne Euro3 uz nemoze byt bez CR,zatial co Euro 0,1,2 su vsetko predkomorkace.

Nastuduj si co je katalyzator a potom porovnavaj auto bez beho s CR.

PS: nijak som na teba nezautocil ani nic nevytahujem, len sa mi zda divne ze mas tolko aut.
peterson999
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 03.01.2022 23:07
Zdieľať na Facebook

Re: Seat Cupra 1P 177 kw , 2007

Príspevok od používateľa peterson999 »

Ano, CR rozprasi na male ciastocky a tie lietaju vzduchom skoro ako virus :-)
A ano su tak male ze ked vdychujes, dostavas ich do pluc
CR ma NIZSIU SPOTREBU a tym je AKOZE ekologickejsi
Retardi az neskor prisli na elementarnu vec ze CR robi male ciastocky a tak neskor zaviedli DPF.
Katalyzator je nieco ine ako DPF.
Cize este raz :
kto ma CR a nema DPF ma najhorsie svinstvo ano horsie ako 2T trabant aj Vetrieska dokopy
Ked sa nadychas smogu z Vetriesky tak tie ciastocky su velke a zachytia sa ti uz na chlpoch v nose a mensie na sliznici cize VYSLEDNE SA TI NESTANE NIC.
To iste predkomorka, klasika trysky atd.
CR ma tak male ciastocky ze ich vdychnes do pluc a tam vystrajaju velmi dlho. Priroda netusila ze clovek vymysli take male ciastocky a este rakovinotvorne. To je cele.
Sranda musí byť aj keď na chleba nebude ...
Keď sa rúbe les, lietajú triesky. Za čistý stôl a víno mi to stojí.
Plávam proti prúdu, piškám proti vetru...
Múdry sa pýta, hlupák vie všetko ...
peterson999
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 03.01.2022 23:07
Zdieľať na Facebook

Re: Seat Cupra 1P 177 kw , 2007

Príspevok od používateľa peterson999 »

... inak mne nie je divne ze kamarat ma 40 bytov v Prahe. Mne to nie je divne, skor sa od takeho cloveka UČÍM a PÝTAM ako to dosiahol (nekradol ani neprivatizoval).
Mne nie je divne ak ma niekto hangar a tam ma 100 aut a 100 motoriek.
Mne nie je divne viacmenej nič len ľudska sprostosť. Nechapem ako môže človek nicit vsetko okolo seba, akoby mu nedochadzalo ze sustavnym nicenim to proste ZNIČÍ a jeho potomkovia su v p.ci cize vlastne svoj rod vedie do ZAHUBY.
Keby som bol riaditelom Zemegule vypnem internet, neskor mobily a neskor elektriku.
Nie docasne ale navzdy. A ako tak sledujem, tak k tomuto rozhodnutiu budeme donuteni ak budeme chciet prezit. Ja som sa zariadil, mam Vetriesku, ta pojde vzdy :-)
Oco13 ma pekne napisane pod ciarou ze rozdiel medzi nami a zvieratami je ten, ze zver si nezvoli za vodcu najvacsieho idiota :-)
Sranda musí byť aj keď na chleba nebude ...
Keď sa rúbe les, lietajú triesky. Za čistý stôl a víno mi to stojí.
Plávam proti prúdu, piškám proti vetru...
Múdry sa pýta, hlupák vie všetko ...
milanulicny@liptovnet.
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 01.01.1970 01:00
Zdieľať na Facebook

Re: Seat Cupra 1P 177 kw , 2007

Príspevok od používateľa milanulicny@liptovnet. »

pozdravujem majstrov,len tak naokraj 177KW nie je 350 koni ale 240 ,tak pribrzdite
Ricardinho83
Príspevky: 922
Dátum registrácie: 28.01.2019 16:58
Zdieľať na Facebook

Re: Seat Cupra 1P 177 kw , 2007

Príspevok od používateľa Ricardinho83 »

"CR ma tak male ciastocky ze ich vdychnes do pluc a tam vystrajaju velmi dlho. Priroda netusila ze clovek vymysli take male ciastocky a este rakovinotvorne. To je cele."

Petterson, ale sak CR prave vytvara male ciastocky nafty, ktore su priamo vstreknute a tym zabezpecuje dokonalejsie zhorenie nafty a tym mensie emisie a spotrebu. Ved ty tie ciastocky co CR robi priamo nevdychujes, to dycha motor. Ty dychas spaliny. A katalyzator vdaka chemickym procesom neutralizuje tie najvacsie sracky.

Ty myslis velkost castic PM a prave tam prechadzaju cez DPF iba tie najmensie a to je podla tvojej logiky este horsie. Takze tym, ze nemam DPF Ta chranim
tibor86
Príspevky: 49
Dátum registrácie: 28.07.2018 12:21
Zdieľať na Facebook

Re: Seat Cupra 1P 177 kw , 2007

Príspevok od používateľa tibor86 »

Je to tu jako v krcme :D Zle som pozrel, je tam kat taky maly ale jenom jeden a na konci je velky tlmic z ktoreho idu dve rury na koncovky. Kat bude zrejme nejaky sportovy s velkym prietokom - mozno vykuchany :D, to neviem, chce to zmerat emisie.
Ricardinho83
Príspevky: 922
Dátum registrácie: 28.01.2019 16:58
Zdieľať na Facebook

Re: Seat Cupra 1P 177 kw , 2007

Príspevok od používateľa Ricardinho83 »

Tibor, ked to mas takto riesene, tak jeden staci si myslim. Ked nemas dve zvodove rury priamo od motora tak dva nepotrebujes pravdepodobne. Tak sorry za prvotne pohorsenie :2f93:
peterson999
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 03.01.2022 23:07
Zdieľať na Facebook

Re: Seat Cupra 1P 177 kw , 2007

Príspevok od používateľa peterson999 »

milanulicny@liptovnet. napísal: 10.02.2022 17:49 pozdravujem majstrov,len tak naokraj 177KW nie je 350 koni ale 240 ,tak pribrzdite
To bol preklep, chcel napisat 277 kW a napisal 177 kW, cize tych 350 koni napisal spravne lebo vysledne je 277 kw 377 koni ale koli tej nizsej kompresii na jednom valci strhol dole 27 koni kedze je nizsia kompresia. Ja si myslim ze ak urobi dekarbo + olejček tak to pojde hore a bude davat dole vsetky Supry 2JZ co maju 1000+ koni lebo jeho Seat je lahsi. Cakame na vysledky testov ktore spomenul a tesime sa na pokracovanie Rychlo a zbesilo 6 (Slovenska verzia s nasimi hercami a herkami).
Sranda musí byť aj keď na chleba nebude ...
Keď sa rúbe les, lietajú triesky. Za čistý stôl a víno mi to stojí.
Plávam proti prúdu, piškám proti vetru...
Múdry sa pýta, hlupák vie všetko ...
peterson999
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 03.01.2022 23:07
Zdieľať na Facebook

Re: Seat Cupra 1P 177 kw , 2007

Príspevok od používateľa peterson999 »

Tibor ty si nejaky krcmovy zememerac :-)

Najprv ides merat vykon, teraz emisie.

Bolo by podla mna rozumnejsie tie peniaze usetrit na opravu (bude to stat dost vela).
Neviem kolko si za tento superšport dal, ale ako tak citam co pises, napada mi uplne najrozumnejsie riesenie a to dat si inzeratik a najst milovnika rychlych kolies ktory ti da aspon vyznamnu cast toho co si za to dal. Moze sa ti stat ze do toho zazraku das 2 nasobok kupnej ceny a stale to proste nebude celkom ono.
Dalsi moj postreh - vela 300+ konovych predokoliek tejto triedy koncilo vykotulanych na poliach, lukach, pasienkoch. A nemuselo byt ani mokro. Je to proste trochu zradne ale nepoznam tvoje schopnosti.
Neviem za kolko sa da toto predat (zalezi od stavu) ale asi by som to predal a isiel do niecoho obycajnejsieho ako je Octavia 1 1.8T a ak ostane tak aj RS ale nevyberal by som tie najlacnejsie vergle lebo to naberie podobny spad ako tato raketa...
Sranda musí byť aj keď na chleba nebude ...
Keď sa rúbe les, lietajú triesky. Za čistý stôl a víno mi to stojí.
Plávam proti prúdu, piškám proti vetru...
Múdry sa pýta, hlupák vie všetko ...
bandit97
Príspevky: 1199
Dátum registrácie: 24.01.2011 19:59
Zdieľať na Facebook

Re: Seat Cupra 1P 177 kw , 2007

Príspevok od používateľa bandit97 »

Ricardinho83 napísal: 10.02.2022 15:36 CR je skor o tom, ze nafza je spalena ovela lepsie a kvalitnejsie. Preto ziadne Euro3 uz nemoze byt bez CR,zatial co Euro 0,1,2 su vsetko predkomorkace.
Ricardinho83 napísal: 10.02.2022 14:16 Petterson, Euro3 a Euro 4 bez DPF su normalne POVOLENE normy.
Ked uz chces byt za mudreho, tak si skus aspon nesrat do vlastnej huby... DPF vzniklo preto, ze CR motory robili zjavne problem, to je detail ktory tebe unika. To nebolo tak, ze prisla norma e4 a niekto si povedal, ze toto bude skodit a dame to tam. Nemas ho zene domontovat, ale ked uz mas plnu hubu ochrany zdravia, tak jej kup bud benzin alebo nieco ine s DPF.
Ricardinho83 napísal: 10.02.2022 18:05
Ty myslis velkost castic PM a prave tam prechadzaju cez DPF iba tie najmensie a to je podla tvojej logiky este horsie. Takze tym, ze nemam DPF Ta chranim
Cez funkcne DPF ide von plyn, nie pevne castice. Chapes rozdiel?

Návrat na "Seat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných