Seat Altea - osvetlenie na strope stale svieti

Diskusia ohľadne vozidiel značky Seat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

kkristian
Príspevky: 195
Dátum registrácie: 02.11.2009 16:38
Zdieľať na Facebook

Seat Altea - osvetlenie na strope stale svieti

Príspevok od používateľa kkristian »

Ahojte,

Mam problem so stropnym svetlom, zhasne akurat ked ho vypnem uplne. Skontroloval som VAGom vsetky dvere, stav otvorenia/zatvorenia dveri hlasia spravne. Zohnal som si aj schemu k tomu, vo vodici, ktory je v popise ako dverovy spinac nameriam neustale +12V. Na internete som cital, ze by mohol byt odpaleny tranzistor v komfortnej jednotke. Nema este niekto radu, ze kde by som mohol hladat zradu, nez sa pustim do komfortky? Moze mi niekto povedat, kde presne sa nachadza? podla VAG ma kod 1K0 959 433 BT .
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

naco chces aby ti to svietilo.ja to mam stale vypnute,za prve nemusi vidiet každy kolko ludi v noci vystupuje a za druhe každy nemusi vidiet co vecer prekladam alebo nakladam do auta.cez den to je zbytočne.ludia su velmi zvedavi.osvetlenie je teda blbost.
jaster-83
Príspevky: 1445
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaster-83 »

Super rada, inak su ludia ktori ked uz nieco maju chcu aby to fungovalo a chcu to aj pouzivat, uplne ich chapem, to svetlo nezhasne ani neskor? ani ked zamknes? mne tiez ostane svietit, zhasne po zamknuti centralu alebo same asi po minute pri nezamknutych dverach, problemy snim boli len ked som mal problem so zamkom, ale to sa nezazinalo - studene spoje a mikrospinac v zamku ale toto bude asi uplne iny pripad
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
kkristian
Príspevky: 195
Dátum registrácie: 02.11.2009 16:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kkristian »

Po zamknuti auta zhasne,ale vtedy asi auto uplne odstavi elektriku do toho spinaca,lebo nejde zapnut.
Napísať odpoveď

Návrat na "Seat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných